NATURHOUSE zkušenosti

NATURHOUSE je celosvětová síť výživových poraden a pouze v ČR má více než 100 tisíc spokojených zákazníků a 70 poboček ve všech velkých i menších městech. Našli jsme pro vás seznam referencí zákazníků, kteří využili služeb bezplatného výživového poradenství NATURHOUSE.

 

Marie Lomská, Nové Homole

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky.

marie-lomska-zhubla-s-naturhouse 16-47-16-805

Hana Dufková, Praha

„Za necelý rok dodržování metody NATURHOUSE jsem zhubla téměř 40 kilogramů bez zdravotních následků. Cítím se báječně po fyzické i psychické stránce. Nyní jsem ve stádiu udržování dosažené váhy a chystám se na pokračování hubnutí, abych se dostala k vysněnému výsledku.“

dufkova-zhubla-s-naturhouse

David Nekvinda, Brno

„Zhubnout bylo lehčí, než jsem čekal!“ Raduje se pan David Nekvinda, který ve výživové poradně v Brně na náměstí Svobody odložil 31 kg a dokázal sobě i svému okolí, že má pevnou vůli.

david-nekvinda-zhubl-s-naturhouse

Gabriela Fikotová, České Budějovice

„Konečně jsem dokázala zhubnout a nejen to. Vím jak si svou štíhlou postavu udržet po celá život“. Paní Gabriela Fikotová zhubla díky odborné pomoci NATURHOUSE v Brně 39Kg a pokračuje dále.

gabriela-fikotova-zhubla-s-naturhouse

Hana Netolická, Pardubice

„Při dosažení úbytku 10 kg jsem si samou radostí zatančila ve spodním prádle na váze. Nyní už mám dole 31,5 kilogramů, čímž jsem si splnila svůj stanovený cíl a jsem na sebe nesmírně pyšná. Do dietetického centra NATURHOUSE jsem přivedla několik dalších kamarádek a tak to teď táhneme společně. „

netolicka-zhubla-s-naturhouse

Dáša Štummerová, Liberec

„Mám dobrý pocit ze sebe sama i svého těla.“ Pochvaluje si Dáša Štummerová, která díky příjemnému a motivujícímu přístupu výživových poradců v libereckém dietetickém centru NATURHOUSE zhubla 33,5 kg.

stummerova-zhubla-s-naturhouse

Napsat komentář