NATURHOUSE diskuze

Máte zkušenosti s výzivovým poradenstvím NATURHOUSE? Budeme rádi za vaše zkušenosti a recenze v diskuzi pod tímto článkem. NATURHOUSE se pyšní více než 100 tisíci uživateli v ČR věříme že vaše názory pomohou v rozhodování zda využít konzultace s výživovým poradcem ZDARMA. Máte zkušenosti s NATURHOUSE?

20 komentářů u „NATURHOUSE diskuze“

 1. S NATURHOUSe mám velmi dobré zkušenosti, jde vidět že na pobočkách jsou odborníci. Po prvním měsíci využívání jejich metody mám 6KG dolů.

  Odpovědět
 2. Zatím jsem v NATURHOUSE nebyl ale chystám se na návštěvu na doporučení manželky na které jde vidět že jí návštěvy velmi svědčí.

  Odpovědět
  • Když čtu Váš komentář, také víte kolik už to přišlo Vaši manželku finančně.Jo ono to svědčí, hubne se, ale až přestanete jíst ten jejich jidelníček složený z ryb které musíte jíst každý den tak se Vám vrátí váha zpět to mi věřte mám to vyzkoušené zbytečně vyhozené peníze.

   Odpovědět
 3. Dobrý den, do Naturhouse jsem chodila 2měsíce sice jsem zhubla 6kg skora za 1měsíc ,ale každý týden kupovat jejich přípravky a jídelníček, ten vám sestaví takový, že nic jiného neděláte než jíte celý týden ryby ,pak další týden kuřecí a tak se to střídá pořád dokola,byla jsem také nespokojena s tím, když jsem si už nekoupila jejich přípravky které jsou dost drahé, tak na mě poradkyně koukala dost ošklivě.A to když jsem najela na způsob svojí stravy, to znamená že jsem nejedla každý den ryby, tak se mi vrátila váha zase zpátky .Myslím si, když budete jíst ryby celý týden a kuřecí tak zhubnete bez jejich drahých přípravků.Na hubnutí si připravte dost velkou sumu peněz.

  Odpovědět
 4. Takže: jeden balíček sucharů, pytlík vlákniny a 12 ampulí jakýchsi výtažků z borůvky – toto komplet za POUHÝCH 1.300,- Kč!! Plus k tomu 15 minut konzultace s totálním diletantem. Spočítala jsem si denní energetický příjem pokud budu důsledně dodržovat jejich doporučení a vyšlo mi 4.200 kJ!! To je šílený. Nedivím se, že si všichni chrochtají, jak zhubli. Při této hladovce není divu. Ale tudy cesta nevede.

  Odpovědět
 5. Dobrý den,
  do Natur Housu v Kroměříži chodím 6 týdnů a mám dole 7 kg,cítím se dobře a s přístupem dietoložky jsem spokojená. Četla jsem tady různé recenze,kladné i záporné ale to je na každém. Já za sebe můžu říct že mi nikdo nic nevnucuje a když si spočítám kolik jsem utratila za pochutiny a jiné potraviny které teď nejím atd.tak to můžu teď utratit za jejich produkty které fungují.Na 14 dní mne to stojí cca 700,-takže když to propočítám(rohlíky,salámy,sladkosti,přílohy atd). Za mne můžu říct Dobrý.

  Odpovědět
 6. DOBRÝ DEN I JÁ NAVŠTÍVILA NATUR HOUSE BYLA JSEM VELMI SPOKOJENÁ AŽ NA TY DRAHÉ PRODUKTY PO FINANČNÍ STRÁNCE JSEM SI TO NEMOHLA DOVOLIT TAK JSEM PŘESTALA DOCHÁZET A ZAČALA I BEZ JEJICH POMOCI A KILA JDOU I TAK DOLŮ JSEM VELICE SPAKOJENÁ ZA PĚT MĚSÍCŮ MÁM DOLE27KG TAK NASCHLE

  Odpovědět
 7. Navštěvuji pravidelně do ledna poradnu Naturhouse a tento způsob hubnutí mi naprosto vyhovuje. Při první konzultaci mi paní dietoložka vše vysvětlila, ujasnily jsme si, co jím a co ne. Změřila mne a zvážila ve spodním prádle a dala první jídelníček. Zaskočilo mne, že jídla je opravdu hodně. Nejprve byla část bez příloh a po nějaké době zařazuji 2x týdně přílohy. Pravdou je, že jsem vůbec nejedla zeleninu, takže teď když si dám 250 g zeleniny jako přílohy, opravdu to zasytí. Byla jsem masožravec vždy, tak mi vyhovuje, že můžu maso stále a je to hlavní součastí oběda a večeře. Za 4 měsíce jsem zhubla 19 kg a úbytek 16- 18 cm v pase, přes břicho i boky. Myslím si, že bych hubla i bez jejich produktů, ale já nad sebou potřebuji bič v podobně pravidelného vážení a měření cizí osobou, jinak bych už od malých hříchů přešla zase k bezbřehé žravosti. Základem je samozřejmě princip zdravé a vyvážené výživy,který vám doporučí všude. Jde o to jen vytrvat a tělo už si samo zvykne. Když přidáte cvičení, na kterém jsem se postupem času stalá závislá, jde to opravdu samo. A není to dieta, ale změna životního stylu, na kterou mě v Naturhouse navedly a za to jim děkuji.

  Odpovědět
 8. NEDOPORUČUJI ! Do naturhause jsme chodili s přítelemod ledna 2016, do května jsme zhodili každý přes 7 kg. Pak jsme tam chodit přestali, a ejhle váha zase začla stoupat nahoru. Jídelniček se snažíme dodržovat dle jejich zásad. Pokud chce někdo shodit na trvalo tohle řešení určitě není….

  Odpovědět
 9. Dobrý den, já nejsem obchodní zástupce uvedené firmy, ale chtěl bych vepsat vlastní recenzi.
  Velmi dobrá zkušenost, velký váhový úbytek a podpora ze strany poradkyně mi zajistila -5 kg během prvního měsíce. Jsem nadšený k slzám, zvlášť když další způsoby hubnutí byly žalostné.
  Cena za doplňky snad může být překážkou ženám na mateřské a nezaměstnaným, ne běžně vydělávajícím lidem. Jsem velmi spokojem a velmi pečlivě dodržuju dietu, přesně dle plánu. Výsledky jsou. A to byl sakra tvrdý oříšek.

  Odpovědět
 10. DOPORUČUJI! Do Natur Hous jsem chodila cca půl roku a zhubla cca 14 kg. Teď tam jdu jenom jednou za měsíc, změřit a zvážit, nepřibírám, kupuji si jejich suchary a jiné doplňky stravy, které mi chutnají, nic mi nenutí, jsou příjemní a vstřícní. Třeba na sójové suchary nedám dopustit. Kupuji si i jiné, ale ty jsou nejlepší.

  Odpovědět
 11. Nedoporučuji, mají stejný jídelníček pro člověka, který váží 130 kg a pro člověka, který dodržuje zdravý životní styl včetně sportu a má velký podíl svaloviny v těle. Váha, kterou například mají v Náchodě, nezměří množství svalové hmoty, což není správné. Na můj dotaz, kolik mám svalové hmoty mi paní odpověděla, že si bohužel musím zajít na změření do fitka. Je to opravdu pouze tahání peněz z lidí tím, že vám omezí jídelníček a údajně nastartují hubnutí těmi jejich předraženými přípravky. S takovým to jídelníčkem člověk, který jí běžně housky, knedlíky a bůček zhubne i bez jejich podpůrných prostředků. Mě měsíční návštěva stála necelé tři tisíce, kolísala mě voda a tak jsem si neustále kupovala něco na odvodnění. Suchary za 130 Kč??? Co je na nich tak zázračného? Za měsíc jsem zhubla 1 kg, podotýkám, že mám v těle velké procento svalů, v tělocvičně trávím 4 dny v týdnu. Přestože jsem poctivě dietu dodržovala, nedařilo se mi. Možná to bylo i tím, že moje tělo potřebovalo větší dávku kalorií pro správné hubnutí, což oni neumí spočítat. Záleží na každém, zda je ochotný takové množství peněz měsíčně vydat.

  Odpovědět
 12. Někde jsem na FB kliknul a Naturhouse mě kontaktoval. Byl jsem v Hradci Králové „vyšetřen“. To spočívalo v tom, že jsem byl zvážen na váze TANITA, kde byl zjištěn z váhy a výšky BMI index a poměr vody a tuku. Také mi změřila paní v bílém plášti obvod zápěstí. To prý pro určení typu postavy. No a diagnóza byla na světě. Jídelníček zkráceně – zelenina a maso převážně rybí, nějaké to vajíčko, prostě dieta, kterou si najdu na Google bez problémů. To hlavní ale byl nákup produktů Naturhouse. Vláknina FIBROKI za cenu v přepočtu 1.200,-Kč za kg, když téměř stejnou vlákninu složením, dokonce se stejným obrázkem, jablko s klasem, koupím v běžné lékárně za 180,-Kč/kg. Předraženo tedy 6,5x. Dále pak LEVANAT plus, kde cena za 1l vychází na 5.700 Kč. Jedná se o výtažek Artyčoku a Černé ředkve a trochu extraktu z Heřmánku. Toto seženu za 580,-Kč za 1l, když si to nakoupím zvlášť a smíchám. Předražené je to tedy 10x. Dále pak suchary FIBROKI, kde je cena za kg cca něco přes 300,-kč. Tam jsem srovnání nenašel, protože nemají složení a ani hodnoty v češtině. Trochu jsem se při nákupu podivil, když jsem za 3 produkty o váze kolem 0,5 kg měl zaplatit 860 Kč. Sympatická paní v bílém plášti mi ale na moje váhání vtipně sdělila „Tak si tedy raději běhejte kolem bytovky, když se Vám to zdá drahé“. Po chvilce sympaťačka již znorvózněla a mírně tvrdším tónem mi připomenula, že se mě věnovala. Koupil jsem to tedy. No nezhubnul jsem ani kilo. V podstatě předepsanou dietu jsem již držel. Tak mi po týdnu sympaťačka vyjela z tiskárny jinou dietu, podobnou té první a zase nic. Co na to říci. NATURHOUSE se vyhýbejte obloukem. Naprosto neprofesionální vyšetření a předražené produkty pochybného účinku.

  Odpovědět
 13. Doporučuji, jsem spokojená. Moc jsem nevěřila, že zhubnu. Hlídala jsem se, nekupovala pečivo , vařila jen na malém množství tuku, jedla zeleninu, večer jsem se snažila jen saláty . Měla jsem hlad a chutě na sladké , slané a nehubla jsem. Z NATUR HOUSE byla spokojenost po týdnu. Za první týden jsem měla dole přes 2litry vody a 4Kg. nemám pocit hladu a dnes po šestém týdnu už mám 9kg dole. Cítím se lépe, nejsem tolik unavená a výsledky krve mám zlepšené. Cholesterol se zlepšil a vůbec těch peněz nelituji. Za mlsání , čokolády , brambůrky…jsem utratila víc. Chce to vyzkoušet a nedávat na recenze někoho kdo spokojený není. Po týdnu pozná každý sám.

  Odpovědět
  • Zdravím, chtěl bych vědět, jak jste začínala… Neboť já po 3 dnech jejich nastaveného jídelníčku totálně bez energie, sedící neustále na záchodě (zdůvodnění při konzultaci po telefonu – že prý to je detox – o tom mi ani terapeutka nic neřekla), při stresovém povolání (nemůžu si dovolit být protivný na své okolí) jsem tuhle hru okamžitě ukončil, neboť absolutně nereflektuje nastavení těla jedince. Žádná pozvolná úprava, ale léčba šokem… Děs… Tuhle firmu nedoporučuji…

   Odpovědět
 14. Dobrý den,
  dlouho jsem přemýšlela jestli mám do poradny jít,nemám velké potíže s váhou,ale cítila jsem se pořád jak přefouknutý míč a kdybych shodila tak 5kg,bylo by fajn,tak jsem šla.Dostala jsem jídelníček,ten není nijak složitý,maso,ryba,tvaroh,ovoce a zelenina,vajíčka,docela se dá vybrat a jejich výživové dolnky po kterých není hlad.Za mě super,po 4dnech se cítím fajn,mám zatím dole 1,5kg,což je tak fajn,pocit nafouklého balonu pryč!Mě se to líbí a navíc,když se dívám,co lidi utratí za nezdravé jídlo a čím vším se cpou,cena dolňku Natur Haise.mi připadá naprosto v pohodě.Za mě bezva,ale je to na každém….

  Odpovědět
 15. Za mě zatím nejlepší cesta ke štíhlému tělu (a osobní spokojenosti). Určitě zpočátku pomohly přípravky na odvodnění, každotýdenní kontrola mě donutila tzv. „neujet“ a vytrvat. Peníze vložené do přípravků mě netrápily, ještě jsem ušetřila, oproti např. krabičkové dietě, nebo Cambridge koktejlům levná dieta. Naturhouse vás naučí i vařit zdravá jídla. Zelenina dovolena ve velkém množství, takže za normál nyní beru k večeři míchané saláty. Doporučuji.

  Odpovědět
 16. Jídelníček stejný jako u kolegyně, drahé potravinové doplňky…škoda peněz. Myslím, že už jsou za zenitem.

  Odpovědět

Napsat komentář