NATURHOUSE recenze

Výživové poradenství zdarma

Máte zkušenost s mnoha nejrůznějšími dietami a žádná nebyla ta pravá? Hubnete, ale kila se vám stále vrací jojo efektem? Nechcete hladovět, ale ani se uhnat v posilovně? Možná je výživové poradenství Naturhouse cesta právě pro vás. S Naturhouse se hubne jinak. Dostanete se pod křídla odborného výživového poradce, který vás naučí se stravovat přesně podle vašich potřeb.

Naturhouse má síť 71 poradenských center v celé České republice, kde zaměstnává výživové poradce, kteří vás provedou celým procesem hubnutí i udržení si vaší váhy. Myslíte si, že to bude drahé? Nikoliv, výživové poradenství je v Naturhouse zdarma. Úvodní konzultace vám zabere asi půl hodiny, výživový poradce s vámi probere zdravotní stav a příčiny nespokojenosti s vlastní vahou. Poté následuje měření na speciální váze, která pomocí neškodných elektrických impulzů zjistí složení vašeho těla. Tato metoda se nazývá bioimpendační analýza. Podle výsledků této analýzy, vašeho zdravotního stavu a stravovacích návyků vám výživový poradce sestaví jídelníček přesně na míru.

NATURHOUSE2

Jídelníček Naturhouse

Jídelníčky v Naturhouse jsou pestré, chutné a vycházejí ze středomořské stravy. Nemusíte se bát, že budete mít problém cokoliv sehnat, jídla se připravují s dostupných surovin a lze je obměňovat. Na lehký a zdravý jídelníček si brzy zvyknete a prospějete i svému zdraví. Obsahuje velmi málo nezdravých nasycených tuků a cholesterolu za což vám budou vděčné vaše cévy, srdce a celý kardiovaskulární systém. Nemoci oběhového systému jsou totiž nejčastější příčinou úmrtí v České republice. Výhodou jídelníčku na míru je také kontrola všech živin, které tělo přijímá. Jídelníčky Naturhouse jsou sestaveny tak, aby v nich žádná složka nechyběla. Pocitu hladu se také nemusíte bát, díky pravidelnosti stravování 5 – 6x denně a dostatečnému množství tekutin mít hlad nebudete.

Kupodivu vás možná překvapí, že po přechodu na jídelníček Naturhouse budete mít pocit, že jíte víc, než jste byli zvyklí a při tom kdykoliv jste chtěli zhubnout, museli jste držet drastické diety. V Naturhouse to funguje jinak, protože jde o dlouhodobé hubnutí a proces obměny stravovacích návyků, nebylo by zdravé ani přínosné hladovět.

Abyste měli podporu, které je u hubnutí a zejména u změny stravovacích návyků potřeba, bude na vás výživový poradce dohlížet celou dobu. Po první konzultaci následuje kontrolní sezení jednou týdně, které trvá zhruba 15 minut. Zde s poradcem proberete, co se u vás za daný týden změnilo, vaše prohry i úspěchy a vždy dostanete nový jídelníček na další týden. Bude vás celou dobu vaší přeměny stravovacích návyků motivovat, abyste vydrželi, protože i v tomto spočívá jejich profesionální práce.

WEB_900-13

Pohyb a unikátní produkty

Hubnutí není jen o stravování. Poradce vám doporučí také přiměřený lehký pohyb a některé produkty Naturhouse, které jsou vhodné pro vaši dietu. Produkty Naturhouse mají punc exkluzivity a jsou vyráběny na bázi bylin. Slouží pro maximální redukční efekt diety. Všechny výrobky, které vám může výživový poradce Naturhouse doporučit jsou certifikované Státním zdravotním ústavem a jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví. Produkty, které jsou prodávány v Naturhouse, nekoupíte nikde jinde. Jsou pečlivě připravovány v laboratořích Housediet a Kiluva jen pro dietetická centra Naturhouse.

Nemusíte se bát, že si budete muset pořídit spoustu drahých produktů a doplňků. Výživový poradce vám je pouze doporučí k urychlení vašeho redukčního procesu. O tom, zda si něco koupíte, či nikoliv, rozhodujete jen a jen vy sami. Nikdo vás do ničeho nebude nutit. Na koupi produktů se domluvíte s vaším nutričním poradcem vždy předem. Jejich cena je dostupná pro všechny a liší se podle druhu produktu. Doporučený doplněk stravy z řady Kiluva nebo Housediet ale nezakoupíte nikde jinde, protože jsou distribuovány pouze přes dietetická centra Naturhouse.

Produkty_asistentka

Hubnutí s Naturhouse

Odborníci v Naturhouse staví svá dietetická doporučení na základním principu omezení kalorického přísunu nebo zvýšení jejich spalování. Tato zásada je základ zdravého, přirozeného a hlavně trvalého hubnutí. Diety v Naturhouse jsou postaveny na vědeckém základě, který je v souladu s mezinárodními zdravotními kritérii a s lékařskými doporučeními. Všechny diety a doplňky navíc schvaluje tým odborníků z nejrůznějších oborů v Technickém oddělení Naturhouse.

NATURHOUSE1

Jak dlouho Naturhouse funguje?

Síť dietetických center Naturhouse má dlouhou tradici. V roce 1992 byla ve Španělsku otevřena první centra tohoto typu. Zakladatelem myšlenky zdravého hubnutí je Félix Revuelta, který si uvědomil, že cesta ke zdravému hubnutí vede přes dietetické poradce, kteří lidi naučí stravovat se tak, aby zhubli a dovedli si také svou váhu udržet.

Logika Félixe Revuelta byla správná, což dosvědčuje více než 20 let fungování poradenských center Naturhouse. Ty se postupně rozšířily do 40 zemí světa, kde je otevřeno téměř 2000 dietetických center, v nichž pracuje přes 5000 výživových poradců. Největším důkazem toho, že výživové poradenství Naturhouse funguje, jsou jejich spokojení klienti, kterých jej již více než 100 000.

Objednávka konzultace ZDARMA

graf

3 komentáře u „NATURHOUSE recenze“

    • Don’t forget that Nai&nar#8217;s Dawn Treader is releasing April 8th on Blu Ray DVD! Help spread the word. Tweet this reminder to all of your friends with #narniavoyage to support!

      Odpovědět
  1. Dobry den chtela sem se zeptat jestli i pomahate lidem kdyz maji 150 kg a neposilate je na podvazani zaludku mam totiz male dite tak proto se ptam dekuji za odpoved

    Odpovědět

Napsat komentář