Calmin [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s prášky na uklidnění?

Neklid, úzkost, zvýšená hladina stresu a nespavost. To jsou problémy, se kterými v současnosti zápolí větší počet lidí. Dnes se společně zaměříme na to, jestli by vám od nich mohl ulevit doplněk stravy Advance Calmin, který seženete ve volném prodeji v lékárně.

calmin recenze

Jak jistě víte, velkou roli v otázce kvalitního spánku hraje melatonin, který navozuje ospalost. Jenže, některým lidem dlouhodobě narušuje spánek i zvýšená hladina stresu a úzkost. Jelikož se stresu v životě úplně zbavit nejde, je vhodné si osvojit relaxační techniky, které vám mohou pomoci se uvolnit.

Přečtěte si: Naučte se, jak konečně usnout

Odpočinek může kromě teplé koupele před spaním podpořit i jóga a psaní deníku. Pozitivně ovlivnit ho lze i úpravou prostředí v ložnici a omezením elektronických zařízení alespoň dvě hodiny před ulehnutím. V neposlední řadě můžete vyzkoušet i přírodní doplňky stravy, které obsahují bylinky na spaní, které dovedou podpořit relaxaci a zklidnění.

💡  Nakupujte bezpečně: Calmin nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na podporu spánku doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Calmin.cz

Je ale dobrým nápadem sáhnout po přípravku Calmin?

O Advance Calmin

advance calmin recenze ✅ Advance Calmin je volně prodejný doplněk stravy, který obsahuje látky přírodního původu, jež podporují usínání a kvalitní spánek. Vzhledem k tomu, že v jeho složení najdeme větší počet aktivních látek, které mají synergický efekt, může pro vás být zajímavé ho při problémech s usínáním vyzkoušet.

Tip redakce – Calmin calmin na spaní recenze

💊 Pro lepší spánek a usínání

✅ 7 přírodních látek
✅ Zklidnění a relaxace
✅ Podpora usínání a spánku
✅ Pomáhá při stresu

 

 

Složení doplňku stravy Calmin

Ve složení ✅ Calmin najdeme komplex vitamínů a bylinek, z nichž některé se tradičně spojují s podporou usínání a s podporou normálního stavu nervové soustavy.

Na jeho etiketě najdeme například:

 • Chmel otáčivý
 • Šišák bajkalský
 • Mučenku pletní
 • L-tryptofan
 • Kozlík lékařský
 • Vitamín B5
 • Vitamín B6

Kompletní složení

Aktivní látky v 1 kapsli
Chmel otáčivý 150 mg
Šišák bajkalský extrakt 5:1 (odpovídá 400 mg šišáku) 80 mg
Mučenka pletní 50 mg
L-tryptofan 40 mg
Kozlík lékařský 4:1
(odpovídá 80 mg kozlíku)
20 mg
Vitamin B5 6 mg (100% RHP*)
Vitamin B6 1 mg (71% RHP*)
RHP*: Referenční hodnota příjmu.
Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.

Trochu nám v jeho složení chybí ašvaganda, která se v posledních letech těší zvýšené oblibě, a která zlepšuje reakci organismu na stres. Také v tomto doplňku stravy nenajdeme melatonin, který je například v Melatonin Forte. V zásadě ale na něm nevidíme nic špatného.

Calmin [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s prášky na uklidnění?

Jak se užívá a kolik stojí?

V jednom balení doplňku stravy ✅ Calmin se nachází 60 kapslí. Doporučené dávkování pak závisí na síle vašich potíží. Při lehké nespavosti vám bude stačit 1 kapsle, takže vám vydrží na 2 měsíce. Pokud jsou problémy s usínáním a spánkem větší, užít lze až 2 kapsle. Pak vám tedy Calmin vydrží na měsíc. Cena jednoho balení se pohybuje na úrovni kolem 329,-, což není ve srovnání s jinými obdobnými přípravky na trhu tak špatné.

Co se týče času, kdy by se měl Calmin užívat, snažte si ho vzít cca 30 minut před plánovaným spánkem.

Zkušenosti zákazníků a zákaznic

Calmin [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s prášky na uklidnění?

Když se podíváme na celkové hodnocení ✅ Calmin na srovnávačích Heuréka a Zboží, je jasně patrné, že uživatelé s ním jsou ve větší míře spokojení. Na prvním z nich má tento doplněk stravy 75 % a na druhém necelé 4 hvězdičky z 5.

Když se zaměříme na konkrétní zkušenosti uživatelů s tímto výrobkem, nejčastěji zmiňují, že:

Výhody

 • Jim vyhovuje a lépe se jim usíná
 • S ním mají dobré zkušenosti
 • Na ně funguje, ale pouze krátce
 • Se jim líbí jeho přírodní složení

Ti nespokojení zmiňují, že:

Zkušenosti z internetu

calmin zkušenosti
Zdroj: Pilulka.cz
calmin diskuze
Zdroj: Zbozi.cz
calmin hodnocení
Zdroj: Lekarna.cz

Někteří uživatelé ale také uvádějí, že na ně bohužel nefungoval. Pár z nich uvedlo, že začali usínat o něco později než po té cca půl hodině od užití. Druhý den pak byli někteří ospalí a unavení. (Což ale nemusí souviset přímo s výrobkem, ale může jít o projev nedostatku spánku.)

Jeden uživatel také myslí, že na něj ✅ Calmin sice funguje, ale spí po něm jen cca 4 hodiny. Jak tedy vidíte, problémy s nespavostí a s reakce na bylinky jsou u každého nespavce opravdu dost individuální.

Vzhledem k přátelskému složení a ceně ho však doporučujeme alespoň jednou vyzkoušet, protože nikdy nevíte, jestli právě pro vás nebude Calmin představovat to nejlepší řešení.

Alternativy doplňku stravy Calmin

Hledáte alternativu doplňku stravy Calmin? Napsali jsme další recenze, aby byl váš výběr jednodušší. Léčivý přípravek Persen Forte, Lavekan nebo Melatonin Forte.

 

 

Máte s Advance Calmin nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, byla pozitivní?

 

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář