Wurm-Ex recenze: Jaké jsou zkušenosti?

I když se o tom mnohým z nás nechce mluvit, pravda je taková, že v lidském těle může přežívat něco, co v něm nemá co pohledávat. Kromě nežádoucích látek hovoříme například i o parazitech. Ať už vás (nebo vaše děti) trápí roupy, podíváme se, s čím vším vám může pomoci Wurm-Ex.

Wurm-Ex je volně prodejný doplněk stravy, který je vhodný pro široké spektrum jedinců. Mnohdy si totiž neuvědomujeme, že koexistujeme s rizikovými faktory, které mohou mít negativní vliv na náš celkový stav a trávení.

Někdy se tedy neobejdeme bez toho, abychom si dopřáli pořádnou (a hlavně účinnou) kúru, která nás dovede nejen v přeneseném významu slova zbavit všeho zlého.

Co je Wurm-Ex?

Wurm-Ex recenze: Jaké jsou zkušenosti?

Wurm-Ex je řada doplňků stravy, které jsou k dostání v několika variantách. Varianta pro děti, které mohou trpět na parazity, je Wurm-Ex Plasma, který je možné podávat už od 3 let. Samotný doplněk stravy Wurm-Ex v klasické (zelené) verzi je pak vhodný pro dospělé jedince.

Důvody k jeho užívání

Wurm-Ex recenze: Jaké jsou zkušenosti?

Při čtení tohoto článku si dovedeme poměrně dobře představit vaši odmítavou reakci. Vy přece v sobě žádné parazity nemáte, nebo ano? Pravdou ale je, že někdy můžete dělat věci, které mohou pravděpodobnost jejich výskytu ve vašem organismu zvyšovat.

Jmenovat můžeme třeba:

 • Pravidelný kontakt se zvířaty, včetně těch domácích
 • Časté cestování
 • Konzumaci neumyté zeleniny
 • Nedostatečnou hygienu rukou
 • Pravidelný kontakt s dětmi (které mohou na parazity trpět)

Jak tedy vidíte, dopracovat se k nezvaným hostům v těle je doopravdy velice snadné a nemusíte kvůli tomu dělat nic vyloženě speciálního.

Co umí?

Wurm-Ex recenze: Jaké jsou zkušenosti?

Doplněk stravy Wurm-Ex podporuje trávení. Na hubnutí vhodný úplně není, protože i když se uvádí, že pomáhá s detoxikací, je tím myšleno především odstranění nežádoucích parazitů. Kvůli obsahu některých látek si na něj také musí dávat pozor lidé, kteří mají problémy se srážlivostí krve, mají problémy se žlučníkem a játry. Také se nedoporučuje jeho užívání v době těhotenství a při problémech s početím. 

Složení Wurm-Ex

Doplněk stravy Wurm-Ex obsahuje látky přírodního původu. V každé dávce najdeme pupeny ořešáku královského, oddenek kurkumy, humát draselný, vitamín B2 a kyselinu pantotenovou.

Užívá se vždy 1 tobolka večer před jídlem, která se zapije vodou. Pokud vaše hmotnost překračuje 70 kg, užívají se 2 tobolky po dobu 10 dnů. Při hmotnosti nad 100 kg se doporučuje detoxikaci opakovat po 14 dnech.

Cena za jedno balení se pak pohybuje kolem 600,-. Nejedná se sice o nejlevnější přípravek tohoto typu na trhu, rozhodně ale patří k tomu lepšímu, co je v současné době k sehnání.

Zkušenosti zákazníků

Nyní přichází čas na to se podívat, co o tomto doplňku stravy říkají lidé, jež se ho rozhodli vyzkoušet. Funguje? A koupili by si ho znovu?

Uživatelé o Wurm-Ex nejčastěji říkají, že:

 • Se jim zlepšila četnost vyprazdňování
 • Se jim podařilo zbavit parazitů
 • Se jim zamlouvá přírodní složení
 • Pociťují větší množství energie
 • Se zmírnily potíže s nadýmáním
 • Pravidelně provádějí odčervení u sebe i u domácích zvířat (nikoliv ale tím stejným přípravkem)

Někteří lidé mají výhrady k tomu, že se jim zdá cena jednoho balení Wurm-Ex příliš vysoká. Na druhou stranu, zkušenosti s ním jsou především pozitivní, takže někteří ho kupují opakovaně. Kromě lepšího pocitu a pravidelnějšího vyprazdňování i pro svůj vlastní klid.

Z toho důvodu můžeme říct, že rozhodně neuděláte nic zlého, když se Wurm-Ex rozhodnete vyzkoušet i vy.

 

 

Nepřehlédněte:  Detoxikační jídelníček: čím ho obohatit?

Máte s doplňkem stravy Wurm-Ex také dobrou zkušenost?

 

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář