Testosteronové tablety: Víte, které opravdu fungují?

Nezáleží ani na tom, jestli jste žena nebo muž. Testosteron je jeden z nejpotentnějších hormonů, které podporují efektivní pálení tuku a přispívají k optimálnímu složení těla, svalů a tuků.

Optimální hladina testosteronu neznamená jen velké svaly. Jde o synergii s dalšími hormony, jako jsou kortizon a hlavně i inzulín. Extrémní vylučování inzulínu a vysoké hladiny stresového kortizolu jsou zejména následkem špatné životosprávy a stresu. Testosteron je mužský hormon. Hormony a testosteronové tablety či injekce pro zvýšení hladiny testosteronu vám proto ale může předepsat jen lékař. Jsou ale i přírodní formy, jak jeho produkci podpořit.

Testosteron je klíčovým hormonem pro zdraví, vitalitu a pohodu. Pokud je naše hladina energie nízká, jsme ve stresu, často nás přepadne nervozita a vnitřní neklid, poruchy soustředění a žádná radost z práce, je třeba to řešit. Jakmile dochází k úbytku svalové hmoty, jde o oslabení produkce volného testosteronu, díky které muži ztrácejí libido, ženy i přesto že cvičí a nejí, nehubnou, a obě pohlaví se potýkají s depresemi, nechutí, sníženou motivací a leností.

Testosteron je hormon ze skupiny androgenů. U mužů se testosteron produkuje převážně ve varlatech. Největší hladina testosteronu je v období dospívání a pak má postupně klesající tendenci. Hladina testosteronu začíná postupně klesat od 25. až 30. let v průměru o 1 až 2 % za rok.

Mužský pohlavní hormon testosteron je zodpovědný za nárůst svalové hmoty, hlubší hlas a ochlupení. Pokud muži nezačnou od 30 let pravidelně doplňovat testosteron pomocí testosteronových tablet, mají menší sexuální apetit a rychleji tloustnou.

Testosteronové tablety: Víte, které opravdu fungují?

Co je to?

Tablety na zvýšení testosteronu pomáhají přírodní cestou a zcela přirozeně podpořit hladinu testosteronu v těle. Často obsahují semeno pískavice řeckého sena, které zlepšuje vývoj svalové hmoty. Zinek napomáhá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a třeba vitamin B6 napomáhá k regulaci hormonální aktivity. Dokáží zvýšit hladinu testosteronu až o 30 %. Často je obsažen i extrakt z damiány, který podporuje naši výdrž a vitalitu. Tyto testosteronové tablety se hodí k prohloubení vitality a dodají vám sílu i svěžest těla i mysli.

Rok od roku se přirozená hladina testosteronu u mužů rapidně snižuje. V roce 2013 byla stanovena optimální hranice testosteronu v rozmezí 300 – 1070 ng/dl. O 100 let zpátky byla zaznamenána průměrná hladina okolo 800 – 2000 ng/dl. Lidé s nízkou hladinou testosteronu před 100 lety by byli v dnešní době považováni za muže s vysokou hladinou tohoto hormonu. To přináší mnoho negativních vlivů pro mužské zdraví, energii, libido, svalovou hmotu, kondici, vitalitu a imunitu.

Pokud patříte mezi muže s nízkou hladinou testosteronu, nezoufejte. Hladina testosteronu se dá i v pokročilejším věku vrátit zpět do normální hladiny. Je to především stravou, pohybem a také užíváním těch správných testosteronových tablet.

💊 Výběr naší redakce

V testu naší redakce jsme se zaměřili především na použité látky, které by měly obsahovat testosteronové tablety, abychom docílili maximálního účinku. Dalšími kritérii pro hodnocení byl způsob dávkování, cena za denní dávku a pozitivní/negativní výsledky.

Nepřehlédněte:  Jídelníček, se kterým zhubnete - PestrýJídelníček.cz

VITAMEN vitamen - testosteronové tablety ▫️ obsahuje celkem 15 účinných látek

ℹ️ 2 tablety/den

✅ obsahuje 8 z 8 sledovaných látek – Tribulus terrestris, Fenugreek, hořčík, zinek, vitamín B6, vitamin C, vitamin D, biotin
✅ větší síla
✅ lepší nálada a více energie
✅ zvýšení libida
ℹ️ větší pozorované změny po 2-3 týdnech❌ bez vedlejších účinků
❌ bez potřeby předpisu💰 denní dávka = od 13 KčVyzkoušet
PRIMULUS primulus - testosteronové tablety ▫️ obsahuje celkem 10 účinných látek

ℹ️ 2 tablety/den

✅ obsahuje 8 z 8 sledovaných látek – Tribulus terrestris, Fenugreek, hořčík, zinek, vitamín B6, vitamin C, vitamin D, biotin
✅ větší síla
✅ více energie
✅ zvýšení libida
ℹ️ větší pozorované změny po 2-3 týdnech❌ bez vedlejších účinků
❌ bez potřeby předpisu💰 denní dávka = 18 KčVyzkoušet
MAXULEN maxulen ▫️ obsahuje celkem 4 účinné látky

ℹ️ 1 tableta/den

✅ větší síla
✅ více energie
▫️ obsahuje 4 z 8 sledovaných látek – Fenugreek, hořčík, zinek, vitamín B6
ℹ️ větší pozorované změny po 2 měsících

❌ slabší složení a množství aktivních látek, pouze 1 tableta/den.
❌ první objednávkou vstupujete do programu pravidelných zásilek (přijde vám automaticky za měsíc po objednávce další zásilka na dobírku) – je potřeba pohlídat a dle uvážení ponechat nebo zrušit
❌ bez potřeby předpisu

💰 denní dávka = 1. balení je zvýhodněné = 11 Kč, druhé a další = 22 Kč

Vyzkoušet

Jaké látky mají tablety obsahovat

Testosteronové tablety by měly obsahovat všechny optimální látky pro tvorbu testosteronu. Patří mezi ně tyto základní látky:

 • vysoký obsah steroidního saponinu Protodioscinu
 • extrakty z bylin jako je kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) a pískavice řeckého sena (Fenugreek)
 • hořčík
 • zinek
 • vitamin B6
 • vitamin C
 • vitamin D
 • vitamin H (biotin)

Projevy klesající hladiny testosteronu:

 • ztráta svalové hmoty
 • nárůst tělesného tuku
 • snížená sexuální výkonnost
 • náladovost
 • deprese
 • nedostatek energie

Testosteronové tablety: Víte, které opravdu fungují?

Tribulus terrestris

Tribulus terrestris neboli kotvičník zemní je přírodní stimulant, který zvyšuje hladinu vlastního testosteronu. Tento bylinný výtažek má velké účinky na muže i ženy. Zvýšená hladina testosteronu má příznivý vliv na regeneraci po cvičení a fyzické námaze, tvorbu svalové hmoty, svalovou vytrvalost a zvětšení sexuálního libida u mužů i žen.

Tribulus Terrestris má vysoký obsah steroidního saponinu Protodioscinu. Prozkoumejte Tribulus terrestris pro zvýšení testosteronu. Standardizovaný obsah Protodioscinu je garancí nízkého obsahu ostatních méně účinných saponinů jako je třeba Protogracilin a další. Je v něm limitován obsah flavonoidů a taninů. To je třeba si hlídat.

Jak poznáme, které testosteronové tablety opravdu fungují

Testosteronové tablety díky možnosti zvýšení testosteronu umožňují budování mnohem lepší a rychlejší budování svalové hmoty. Přichází nárůst vitality a energie, snižuje se únava po tréninku a nastává lepší regenerace. Kondice se zlepšuje. Zvyšuje se i libido a pociťujeme dostatek pozitivní nálady. Jedním slovem, omládneme. Můžete se také zaměřit na recenze. Zkušenosti jednotlivých uživatelů přípravků vždy hodně napoví.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

2 komentáře u „Testosteronové tablety: Víte, které opravdu fungují?“

 1. Mám zkušenost v Vitamenem a Maxulenem ale zůstal jsem u Vitamenu. Vyhovoval mi lépe a vychází lépe i finančně. Po užívání cítím hlavně více energie a zase mám chuť k sexu která mě předtím postupně opouštěla.

  Odpovědět
 2. Diky za tip. U VITAMENU to chvíli trvalo, cca mesic, ale pak jak kdyby tělo přijmulo všechny látky a jako kdybych o 10 let omladl. Najednou jsem už po ránu nabitej a nejsem tak unavenej během dne.

  Odpovědět

Napsat komentář