Testosteronové tablety. Víte, které opravdu fungují?

Naposledy aktualizováno

Nezáleží ani na tom, jestli jste žena nebo muž. Testosteron je jeden z nejpotentnějších hormonů, které podporují efektivní pálení tuku a přispívají k optimálnímu složení těla, svalů a tuků.

Optimální hladina testosteronu neznamená jen velké svaly. Jde o synergii s dalšími hormony, jako jsou kortizon a hlavně i inzulín. Extrémní vylučování inzulínu a vysoké hladiny stresového kortizolu jsou zejména následkem špatné životosprávy a stresu. Testosteron je mužský hormon. Hormony a testosteronové tablety či injekce pro zvýšení hladiny testosteronu vám proto ale může předepsat jen lékař. Jsou ale i přírodní formy, jak jeho produkci podpořit.

Testosteron je klíčovým hormonem pro zdraví, vitalitu a pohodu. Pokud je naše hladina energie nízká, jsme ve stresu, často nás přepadne nervozita a vnitřní neklid, poruchy soustředění a žádná radost z práce, je třeba to řešit. Jakmile dochází k úbytku svalové hmoty, jde o oslabení produkce volného testosteronu, díky které muži ztrácejí libido, ženy i přesto že cvičí a nejí, nehubnou, a obě pohlaví se potýkají s depresemi, nechutí, sníženou motivací a leností.

Testosteron je hormon ze skupiny androgenů. U mužů se testosteron produkuje převážně ve varlatech. Největší hladina testosteronu je v období dospívání a pak má postupně klesající tendenci. Hladina testosteronu začíná postupně klesat od 25. až 30. let v průměru o 1 až 2 % za rok.

Mužský pohlavní hormon testosteron je zodpovědný za nárůst svalové hmoty, hlubší hlas a ochlupení. Pokud muži nezačnou od 30 let pravidelně doplňovat testosteron pomocí testosteronových tablet, mají menší sexuální apetit a rychleji tloustnou.

Co je to?

Tablety na zvýšení testosteronu pomáhají přírodní cestou a zcela přirozeně podpořit hladinu testosteronu v těle. Často obsahují semeno pískavice řeckého sena, které zlepšuje vývoj svalové hmoty. Zinek napomáhá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a třeba vitamin B6 napomáhá k regulaci hormonální aktivity. Dokáží zvýšit hladinu testosteronu až o 30 %. Často je obsažen i extrakt z damiány, který podporuje naši výdrž a vitalitu. Tyto testosteronové tablety se hodí k prohloubení vitality a dodají vám sílu i svěžest těla i mysli.

Rok od roku se přirozená hladina testosteronu u mužů rapidně snižuje. V roce 2013 byla stanovena optimální hranice testosteronu v rozmezí 300 – 1070 ng/dl. O 100 let zpátky byla zaznamenána průměrná hladina okolo 800 – 2000 ng/dl. Lidé s nízkou hladinou testosteronu před 100 lety by byli v dnešní době považováni za muže s vysokou hladinou tohoto hormonu. To přináší mnoho negativních vlivů pro mužské zdraví, energii, libido, svalovou hmotu, kondici, vitalitu a imunitu.

Pokud patříte mezi muže s nízkou hladinou testosteronu, nezoufejte. Hladina testosteronu se dá i v pokročilejším věku vrátit zpět do normální hladiny. Je to především stravou, pohybem a také užíváním těch správných testosteronových tablet.

Nepřehlédněte:  Suchý kašel - babské rady

Jaké látky mají tablety obsahovat

Testosteronové tablety by měly obsahovat všechny optimální látky pro tvorbu testosteronu. Patří mezi ně tyto základní látky:

 • vysoký obsah steroidního saponinu Protodioscinu
 • extrakty z bylin jako je kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) a pískavice řeckého sena (Fenugreek)
 • hořčík
 • zinek
 • vitamin B6
 • vitamin C
 • vitamin D

Projevy klesající hladiny testosteronu:

 • ztráta svalové hmoty
 • nárůst tělesného tuku
 • snížená sexuální výkonnost
 • náladovost
 • deprese
 • nedostatek energie

Tribulus terrestris

Tribulus terrestris neboli kotvičník zemní je přírodní stimulant, který zvyšuje hladinu vlastního testosteronu. Tento bylinný výtažek má velké účinky na muže i ženy. Zvýšená hladina testosteronu má příznivý vliv na regeneraci po cvičení a fyzické námaze, tvorbu svalové hmoty, svalovou vytrvalost a zvětšení sexuálního libida u mužů i žen.

Tribulus Terrestris má vysoký obsah steroidního saponinu Protodioscinu. Prozkoumejte Tribulus terrestris pro zvýšení testosteronu. VemoHerb Tribulus Terrestris je v současné době v celosvětovém měřítku jeden z nejsilnějších dostupných extraktů z obsahem Protodioscinu na trhu. Standardizovaný obsah Protodioscinu je garancí nízkého obsahu ostatních méně účinných saponinů jako je třeba Protogracilin a další. Je v něm limitován obsah flavonoidů a taninů. To je třeba si hlídat.

Bodyflex Fitness T-Anabol je v názvu věrný faktu, že testosteron je jeden z nejanaboličtějších hormonů v těle. Nabrání kvalitní svalové hmoty a zvýšení hladiny vlastního testosteronu přirozeným způsobem, často vyžaduje T-Anabol. Jeho účinky jsou podobné účinkům nelegálních prostředků, ale jedná se o legální a bezpečné látky bez vedlejších účinků. Základem jsou extrakty z 6. rostlin, které se v alternativní medicíně považují za nejúčinnější v léčbě poruch sexuálních funkcí, mimo jiné i tvorby testosteronu, navození hormonální rovnováhy, vitality a síly. Jde o MACA, Kotvičník zemní, Zázvor, Korejský Ženšen, Škornice šípolistá a Saw Palmetto.

Jak poznáme které testosteronové tablety opravdu fungují

Testosteronové tablety díky možnosti zvýšení testosteronu umožňují budování mnohem lepší a rychlejší budování svalové hmoty. Přichází nárůst vitality a energie, snižuje se únava po tréninku a nastává lepší regenerace. Kondice se zlepšuje. Zvyšuje se i libido a pociťujeme dostatek pozitivní nálady. Jedním slovem, omládneme. Můžete se také zaměřit na recenze. Zkušenosti jednotlivých uživatelů přípravků vždy hodně napoví.

Podobné články:

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené přípravky na hubnutí    ✔️ Tobolky na přírodní bázi    ✔️ Podrobné srovnání

Srovnání přípravků

Zanechat komentář