Nebaví vás cvičení sama doma? Zkuste kruhový trénink pro ženy

Ženy, které neholdují pánské společnosti ve fitness nebo mají komplexy ze své postavy cvičí raději doma. Jen jak už to bývá, vždy se najde něco, proč cvičení odložit. Proč tedy nevyzkoušet kruhový trénink pro ženy?

Co je contours?

Contours nebo také kruhový trénink je cvičení uzpůsobené čistě ženám. Ženy cvičí s vlastní trenérkou, která je jim přidělena na první hodině. Výhodou takovéhoto kruhového cvičení je dynamičnost celého cvičení, žádná nuda. Každých 45 sekund vystřídáte posilovací nebo aerobní prvek. Cvičíte po dobu minimálně 30 minut. Během 30 minut cvičení dochází k rozproudění metabolismu a spalování kalorií. Při pravidelném cvičení 2-3x týdně uvidíte po pár lekcích první výsledky. Krásně se vám začne formovat postava a zhubnete přebytečný tuk. Samozřejmě můžete cvičit, jak dlouho máte čas. Jste limitováni pouze otevírací dobou pobočky. 

Cvičení kruhového tréninku je výhodné

Nejenže si vylepšíte postavu. Na první cvičení se objednejte předem, aby se vám mohla věnovat trenérka. Sepíše s vámi dotazník, ukáže vám, jak správně cvičit na jednotlivých stanovištích. Nejdříve cvičí ona, pak vy, trenérka vám pomůže odstranit případné chyby při cvičení, aby bylo skutečně efektivní a vy jste viděla výsledky. Cvičení můžete praktikovat také v domácím prostředí.

Pro nové zákazníky máme připraven první týden cvičení zdarma. Vyzkoušíte si, jak to u nás chodí, zda vám bude cvičení vyhovovat a bude vás bavit. Teprve po týdnu se rozhodnete, zda pokračovat či nikoliv. Pokud ano, uhradíte si členství a můžete chodit kdykoliv dále.

Nepřehlédněte:  Vitamín B 12 - kde ho najdeme a na co je dobrý

Co mám od kruhového tréninku čekat?
Kruhový trénink je velmi efektivní cvičení a doporučuje jej celá řada odborníků. Nejen muži, ale i ženy se často mylně domnívají, že tím, že začnou posilovat dojde k nárustu jejich svalů. Naštěstí to není pravda. Ženy mají mnohem méně svalové hmoty oproti mužům a tak musí doplňovat testosteron za pomoci anabolik, pokud chtějí skutečně jako kulturistky vypadat.

Kruhový trénink umožní ženám zlepšení jejich postavy i zdravotního stavu i zrychlení bazálního metabolismu a to díky 30 minutám cvičení 1-2 x týdně. Tréninkem se zvýší složení aktivní tělesné hmoty a množství spalované energie. Dalšími výhodami jsou zpevnění a vytvarování hýždí, stehen, ale i šlach, vazů, svalů. Cvičení vám často pomůže od bolesti hlavy i zad. Kruhový trénink je velmi účinná prevence před diabetem, kardiovaskulárními onemocněními, bércovými vředy a samozřejmě nadváhou.

Cvičení Contours vás bude bavit, přijďte si jej vyzkoušet zdarma po dobu jednoho týdne. Již po první hodině se budete cítit nabitá energií.

 

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář