Mindflow – Recenze

Mindflow je přírodní výživový doplněk pro boj s únavou, pro podporu soustředění a funkce mozku. Určitě stojí za vyzkoušení a my vám řekneme proč.

mindflow recenze

Co je to Mindflow

✅  Mindflow je český doplněk stravy, který obsahuje soubor přírodních látek pro podporu zdravé funkce mozku a boj s únavou. Ocení ho studenti při učení pro lepší soustředění, i všichni lidé, kteří mají práci náročnou na psychiku a paměť, i umělci pro kreativní tvoření. Zlepšuje mentální schopnosti, zklidní mysl a uvolní vás. Zvládnete psychicky náročné období nebo zkoušky lehce a klidem.

Mindflow – Recenze

💡  Nakupujte bezpečně: Mindflow nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou. ✅  Oficiální e-shop Mindflow

Složení

Jedna tobolka přípravku ✅  Mindflow obsahuje:

Aktivní látky ve 2 kapslích
ženšen 150 mg
guarana 130 mg
kofein 100 mg
vitamin B3 30 mg
vitamin B6 5 mg
vitamín B12 9 mcg

Zelený čaj

Zelený čaj pomáhá udržovat bdělost, podporuje činnost mozku a současně zklidňuje mysl. Zlepšuje krátkodobou paměť a chrání mozek před nepříznivými vlivy stárnutí. Katechin ochraňuje neurony, čímž potenciálně snižuje riziko Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby. L-theanin zvyšuje aktivitu inhibitorů neurotransmiteru označovaného GABA, který pomáhá při úzkostech. Díky tomu, že obsahuje i kofein, dochází k synergickému efektu. Kombinace látek má vliv na funkce mozku, zvyšuje produktivitu a hladina energie je stabilnější než po kávě.

Mindflow – Recenze

Ženšen

Kořen ženšenu pozitivně ovlivňuje naši paměť, kognitivní schopnosti, naše chování i náladu. Složky obsažené v ženšenu mohou ochraňovat náš mozek před volnými radikály. Po kontumaci ženšenu dojde ke zlepšení mentálního zdraví, celkového sociálního fungování i vaší nálady.

Guarana

Guarana patří k rostlinám s povzbuzujícími účinky. Známá přísada v energetických nápojích, je výborným zdrojem kofeinu, který podporuje soustředění a dodává energii. Zlepší schopnost učení a zlepšuje paměť.

⭐Doplněk stravy Mindflow mindflow focus zkšuenosti

 

💡 Okamžité soustředění a energie do práce
🌿 12 přírodních látek
🏃‍♂️ Dodá energii a oddálí únavu

 

Kofein

Kofeinstimulující účinky centrální nervové soustavy i krevního oběhu. Má vliv na zlepšení funkcí mozku, nálady, reakčního času a paměti i bdělosti.

Mindflow – Recenze

Vitamín B3

Vitamin B3 neboli niacin zmírňuje psychickou únavu a podporuje správnou funkci nervové soustavy. Mozek pro správné fungování vitamín prostě potřebuje. Vitamín B3 mu dodává energii na to, aby mozek fungoval tak, jak má. Mnoho psychických změn přímo souvisí s jeho nedostatkem. Podává se i při schizofrenii.

Nepřehlédněte:  Bi-oil a jeho účinky

Vitamín B6

Vitamín B6 neboli pyridoxin ovlivňuje uvolňování energie ze sacharidů pro tvorbu neurotransmiterů v mozku. Má vliv na zlepšení nálady, pomáhá proti úzkosti, depresi a dalším psychickým potížím. Kromě toho hraje důležitou roli při zlepšování funkce mozku a při prevenci proti Alzheimerově chorobě.

Vitamín B12

Vitamín B12 podporuje tvorbu krve i správnou funkci nervového systému. Je důležitý pro produkci serotoninu, který má velmi pozitivní vliv na naši náladu.

Mindflow – Recenze

Účinky

Přípravek ✅  Mindflow zahání únavu díky kofeinu, guaraně a ženšenu. Pocítíte příval energie, která díky zelenému čaji nastupuje pozvolna a vydrží mnohem déle. Nepřijde silné nabuzení a následný pád do letargie. Ačkoli vás Minflow dokáže tzv. nakopnout, současně umí uklidnit mysl a navodit stav uvolnění a relaxace. To oceníte v době zkoušek, blížících se termínů a krizových situacích. Vitaminy B3, B6 a B12 podpoří zdraví mozku i nervové soustavy a posílí paměť.

 • zažene únavu
 • zaručí příliv energie
 • uvolní a zklidní mysl
 • navodí stav uvolnění a relaxace
 • podporuje zdravé funkce mozku a nervové soustavy
 • pozitivně ovlivňuje paměť

Nabídka produktů

Mindflow se doporučuje užívat 1x denně 1 tabletu, pro intenzivnější efekt 2 tobolky najednou. Účinkuje do 20 minut od užití tablety a účinek trvá 3 až 4 hodiny. Nezapomeňte na dodržování pitného režimu. Denní dávka nemá překročit 3 tablety.

 • Mindflow Focus 2.0 – okamžitá produktivita, soustředění a energie
 • Mindflow Hangover – pro svěží ráno bez kocoviny
 • Mind Mg – kombinace 4 forem hořčíku a vitaminu D pro tělo i mysl
 • Mindflow Focus Decaf – Okamžité soustředění a energie bez kofeinu
 • Advanced Mind – Dlouhodobá podpora funkcí mozku

Mindflow – Recenze

Výhody a nevýhody

 • obsahuje pouze přírodní složky
 • vhodný i pro vegany
 • dobře naplánovatelný účinek
 • pro někoho může být vyšší cena

Zkušenosti

Pokud hledáte kvalitní přípravek na doplnění energie a podporu soustředění, Mindflow rozhodně stojí za vyzkoušení. Firma garantuje rychlé dodání, originalitu a přírodní složení, proto si jej kupte na v ✅ oficiálním e-shopu Mindflow.cz.

 

 

Máte s Mindflow osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář