Hubnoucí pás – už jste ho vyzkoušeli?

Dámský potící pás na fitness je určený pro intenzivnější pocení během fyzické aktivity. Zahřátí svalů navíc snižuje pocit únavy po sportovní aktivitě. Pás je mnohem širší, než jaké jsme znali doposud. Cílové zóny v podobě břicha a boků se pak výrazněji potí. Protože je pás delší, přizpůsobí každé ženě.

Znáte pás na hubnutí?

Potící pás Domyos se velmi snadno používá. Jednoduše si jej připnete okolo pasu pomocí připevněného suchého zipu, proto vás nikde netlačí. Umístíte si jej na břicho pod své oblečení a jen se ujistíte, že se vám pod šaty na těle nijak nekrabatí. Vyhnete se tím nežádoucímu podráždění pokožky.

Tento pás vám sedne opravdu dokonale, protože si jej dotáhněte pomocí suchého zipu velmi snadno. Můžete jej používat na jakýkoliv druh sportu i fyzické aktivity. Poskytuje komfort a pohodlí během každého druhu pohybu.

hubnoucí pás

Na každou fyzickou aktivitu hubnoucí pás

Při vybalení pásu můžete cítit charakteristický zápach neoprenu, který je zcela běžný. Veškeré výrobky podporující pocení prochází pravidelně testy kvality a toxikologickými testy podle francouzských norem.

Tento hubnoucí pás výrazně napomáhá pocení při jakémkoliv druhu sportu, pobyti v posilovně, turistickém výšlapu a jakékoliv aktivitě. Pás je velmi vhodným pomocníkem na rozehřátí svalů. Zlepšuje pomocí svých účinků také kvalitu vaší pokožky. Pokožka je pomocí intenzivního pocení dokonale hydratovaná, je pevnější, vypnutá a hebká.

Nepřehlédněte:  Pilulky na hubnutí Garsin Advance

Potící pás na hubnutí

Tento pás na hubnutí doporučujeme nosit při sportu a během fyzické aktivity, přejete-li si zhubnout. Dokonale kombinujte cvičení s vyváženou stravou. Je třeba si ale uvědomit, že pouhým pocením se nehubne. Hubnoucí pás pouze napomáhá pocení, které napomáhá hubnutí.

S pocením je totiž spojená ztráta vody z těla, se kterou jsou vyplavovány z našeho organismu a naší pokožky odumřelé buňky. Pokožka je také přirozeným pocením hydratována a zlepšuje se současně její kvalita. Po cvičení v oblečení stimulujícím pocení může být současně vaše tělo dehydratováno, proto je důležité během nošení pásu a sportu dostatečně pít.

Máte zkušenosti s pásem na hubnutí?

Podle recenzí má tento hubnoucí pás hned dvojí využití. Můžete jej používat jednak na běh, rotoped či jakékoliv cvičení a fyzickou aktivitu, abyste se mnohem více zapotili a současně pás na hubnutí velmi dobře využívat v případě bolesti zad. Skvěle udržuje záda v teple a rychle se vám tak uleví.

Zeštíhlující pás vám pomůže při cestě k vysněnému tělu do plavek. Pás pak můžete nosit pod každým svým oblečením. Díky materiálu vám neoprenový pás zajistí dokonalou tepelnou izolaci a veškeré vytvořené teplo soustředí na oblast břicha a boků. Dochází tak k silnějšímu pocení a současně rychlejšímu ubývání centimetrů při formování a zpevňování břicha.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

1 komentář u „Hubnoucí pás – už jste ho vyzkoušeli?“

  1. Nemám zkušenosti s tímto způsobem hubnutí,ale používám tento neoprenový pás když mě bolí záda je to dobré při prochladnutí. Mám vyhřezlé obratle ,jinak občas nosím klasický bederní pás z lékárny . Člověk se asi více potí ,ale bez samotné změny k životosprávě a pohybu hubnutí nepůjde nikomu.

    Odpovědět

Napsat komentář