Omlazení pleti a odstranění vrásek

Existují vůbec prášky proti vráskám?

Ano a mají mnohem větší efekt, než když si namažete krém na kůži. Působí přímo na kolagen, který je základem pružné a mladistvé pleti. Po 25. roku života se kolagen obnovuje jen minimálně a naše pleť postupně stárne. Snažíme se to zachraňovat krémy, které mají minimální efekt, protože vrásky se tvoří v daleko hlubších vrstvách, ke kterým se krém nedostane. Maximálně Vám bude hydratovat pleť.

Na jaké prášky se zaměřit?

Dejte přednost pilulkám nebo kapslím, které jsou založené na přírodní bázi. Ty Vám zaručí, že nemají vedlejší účinky a nebudete tak trpět na zažívací problémy. Většinou tyto prášky obsahují výtažky z rostlin nebo mořských řas plus aminokyseliny, které podporují tvorbu kolagenu. Určitě se dívejte, zdali jsou výrobci certifikovaní a jak jsou hodnoceni ostatními uživateli. Také je mnohem věrohodnější, pokud produkt najdete v lékárně a ne v drogeriích a podobně.

Z jak dlouho uvidím změnu?

Udává se, že během 12-ti týdnů dojde k regeneraci poškozené pokožky. Prášky také zabraňují opětovné tvorbě nerovné a ochablé pleti a snaží se udržovat její pružnost. Teoreticky by to na Vás mělo být vidět okolo těch třech měsíců. Když k tomu zařadíte i pestrou stravu a hodně tekutin, budete vidět výsledek ještě dříve. Nejedná se pouze o pleť, ale uvidíte změny na pokožce celého těla. Pokožka bude hydratovanější a pružnější.

Jaké prášky byste mi doporučili?

Níže jsem se podrobně podívala na nejčastěji užívané produkty a vyhodnotila, ze své zkušenosti nebo ze zkušeností mých známých, které produkty nám vyhovují dodnes. Čím více hvězdiček, tím větší spokojenost.

Adropharmia Anti-aging

Přírodní přípravek bez předpisu, klinicky testovaný, vhodný pro své trvalé účinky. Osobně na vrásky ani špatnou pleť netrpím, ale sepsala jsem pro vás informace z dostupných zdrojů a také hlavně od mé velice dobré kamarádky, která tento problém dlouho řešila.

Zkušenost starší kamarádky: Po porodu a také díky kouření jsem měla velice špatnou a nezdravou pleť. Často jsem měla suchou pokožku a vrásky se začali velice rychle prohlubovat. Styděla jsem se podívat do zrcadla a bez silného make-upu jsem nevycházela z domu. Po mnoha krémech a prášcích jsem už začala pomalu rezignovat, než jsem narazila na produkt firmy Andropharmia Anti-aging. Popravdě jsem do něj nevkládala žádné naděje po týdnu užívání se výsledky nedostavovali a tak už jsem si pro sebe začala říkat jak jsem zase naletěla a že je to k ničemu. Kamarádka Lenka, mě ale přesvědčila že tyto doplňky jsou dlouhodobějšího charakteru. Po 3 týdnech jsem začala pozorovat zlepšení, kvalita kůže, suchost byla pryč. Po 5 týdnech dokonce začali mizet vrásky. Produkt zatím užívám 7 týdnů vrásky pořád mám, ale výsledek je viditelný a už si nemusím dávat takové vrstvy makeupu. Cítím se mnohem lépe, bez vedlejších účinků a přípravek mohu jedině doporučit.

Nepřehlédněte:  Tabletky na hubnutí Chitomax

Jenny „Ve světě je to známé. O značce Andromedical jsem již slyšela a je to skutečně velká kvalita. Anti-aging použivám již mnoho měsíců a funguje skvěle. Nedokážu si bez něj představit den. Momentálně mám doma spoustu balení ze zahraničí, ale těším se na objednávku.“

Lenka „Zkusila jsem to jako prevenci, anti age efekt nepozoruju, ale jsem jeste mlada, ale mam kvalitnější vlasy i méně pupínků. Koupily jsme to napůl s mámou a ta si to chválí.“

Zajímavé informace

 • výhradně přírodní a klinicky testované složení
 • bez předpisu a vedlejších účinků
 • Složení: Colostrum, Tribullus  Terrestris, Naranginine (citrusové flavonoidy), L-Arginin hydrochlorid, L-Ornithine,  L-Lysin hydrochlorid, L-Glutamin, kyselina glutamová. Ostatní složky: želatina,  kyselina stearová, celulóza.
 • obsah balení: 30 kapslí (2x denně 1 kapsle)

Moje hodnocení:File:5 stars.svg

th_antiaging_packaging_perspective_eshop3_255x300

Cena: 699Kč (místo 800Kč)

Imedeen Derma One

Imedeen se stará o výživu vnitřní vrstvy kůže. Hlavní příčinou horší pleti je zpomalení obnovy kožních buněk. Vhodné pro ženy od 30 let, potřeba užívat minimálně 12 týdnů.

Osobní zkušenost: Imadeen byla velmi drahá kůra která měla pochybné výsledky a ve finále nedošlo k zlepšení kvality pleti a vrásky zůstaly.

 • Složení (doporučená denní dávka): 210 mg Marine Complex, 60 mg vitamín C, 4 mg zinek
 • Balení: 60 tbl. – dávka na 1 měsíc (2x denně 1 tableta)
 • jedná se o doplňek stravy
 • bez lékařského predpisu a vedlejších účinků
Moje hodnocení: File:3 stars.svg
Imedeen Derma One 60 tablet
Cena: 1199Kč

Oharma Nord Evelle

Obsahuje účinné bioaktivní látky vesměs s antioxidačními účinky, které se ve svých účincích na pleť vzájemně podporují a které v jiných přípravcích chybí. Hloubková výživa odlišuje Evelle od většiny pleťových krémů, zpravidla působících jen v povrchových vrstvách pleti.

Osobní zkušenost: Sama jsem tento doplněk neužívala ale kamarádka mě informovala že jí působil žaludeční potíže a po 4 týdnech byla nucena přípravek vysadit.

 • Složení v 1 tabletě: 50 mg bio marine complex, 40 mg extrakt z přesličky, 33,3 mg extrakt z rajčat, 30 mg vitamín C, 15 mg extrakt z borůvek, 10 mg
 • Balení: 60 tbl. – dávka na 1 měsíc (2x denně 1 tableta)
 • jedná se o doplňek stravy
 • bez lékařského predpisu
 • vedlejší účinek – bolesti břicha

Moje hodnocení: File:1 stars.svg

Cena: 1114Kč

Výsledek

Jasným vítězem se stává Andropharmia Anti-aging za cenu 699Kč dostanete výborný doplňek stravy se skvělými dlouhodobými účinky. Který neřeší problém dočasně ale dlouhodobě.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

1 komentář u „Omlazení pleti a odstranění vrásek“

Napsat komentář