Probiotika Symprove [recenze]: Opravdu jde o živá probiotika?

Opakujeme to stále dokola a ani dnešek nebude v tomto směru výjimkou. Součástí zdravého životního stylu by měla být probiotika, která podporují normální trávení a pomáhají posilovat imunitní systém. Na trhu je ale nespočet různých produktů od většího počtu značek. Proto se dnes mrkneme na to, jestli se vyplatí vsadit na probiotika Symprove.

symprove recenze

Zkušenosti s probiotiky mohou být různé. Je jasné, že jiné výsledky očekávají lidé, kteří si zvolí probiotika na míru a ti, kteří hleděli především na cenu a vybrali si něco, co za jejich peníze vůbec nestálo. Hodně se liší i způsob užívání. Zatímco některým nedělá potíže polykat kapsle, další zkouší tekuta probiotika.

Přečtěte si: Jak se zbavit nadměrné plynatosti a nadýmání?

Dost možná nemáte důvěru v jiná probiotika a chcete vyzkoušet něco inovativního. V takovém případě je pak jen otázkou času, kdy se před vámi objeví probiotika Symprove, která mají být jedinými živými probiotiky na vodní bázi.

💡  Nakupujte bezpečně: Symprove nebo jakákoliv jiná probiotika doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Symprove.cz

Jaké má přípravek Symprove složení? Jaké je jeho dávkování? A v neposlední řadě – jaká je jeho cena?

Hledáte ta správná probiotika?

Podívejte se na naše srovnání těch nejlepších probiotik v ČR:

Probiotika Symprove [recenze]: Opravdu jde o živá probiotika?

  • Podle čeho vybírat probiotika
  • Nejlepší probiotika v ČR
  • Klady a zápory jednotlivých probiotik

Co je Symprove?

Probiotika Symprove [recenze]: Opravdu jde o živá probiotika?

✅ Symprove jsou (dle oficiálních informací)  jediná živá probiotika na vodní bázi, ve kterých jsou přátelské mikroorganismy okamžitě připraveny začít působit.  Díky patentovanému UDS systému tato probiotika nespouští proces trávení žaludečními kyselinami, díky čemuž se posléze dostanou bez problému až do střev.

Probiotika ✅ Symprove mají program, který trvá měsíc a obsahuje čtyři láhve s obsahem 500 ml. Součástí programu je i příbalový leták, ze kterého byste se měli dozvědět dodatečné informace o produktu a jeho používání. V neposlední řadě také obdržíte dávkovací kelímek s obsahem 70 ml, který odměřuje denní dávku.

Tip: Vyzkoušejte psyllium!

Složení Symprove

Probiotika Symprove [recenze]: Opravdu jde o živá probiotika?

Ve složení ✅ Symprove nacházíme přírodní ochucovadla (existuje však i varianta bez příchutě). Na jednu stranu je to výhoda pro jedince, kteří nemají rádi doplňky stravy bez příchuti, které se jim špatně užívají. Na druhou stranu je třeba zmínit, že jde o přísadu, která je tam navíc a není bezpodmínečně nutná pro správné chování přípravku.

Dále ve složení najdeme vodu, extrakt z naklíčeného ječmene, nízký počet kmenů (pokud se o této problematice chcete dozvědět víc, doporučujeme vám přečíst si článek na téma probiotika), vitamín C a regulátor kyselosti.

Vzhledem k tomu, že je naklíčený ječmen několikrát přefiltrován, Symprove neobsahuje lepek.

Přečtěte si: Co je mléčné kvašení?

Nepřehlédněte:  Tablety proti vypadávání vlasů: 5 nejlepších přípravků

Cena a kde ho koupit?

Probiotický doplněk stravy ✅ Symprove koupíte prakticky jen na oficiálních stránkách.  Cena těchto probiotik je navíc ve srovnání s některými jinými o dost vyšší.  Za program na měsíc zaplatíte 2 499,-. Také si lze zvolit variantu na tři měsíce, která k 11. srpnu vychází na 4 999,-. (Což je cena po 33% slevě.)

Tip redakce – Symprove symprove probiotika

🦠 Živá probiotika na vodní bázi

✅ příznivě působí na trávení a imunitu
✅ příznivě působí na mikrobiom
✅ veganský doplněk stravy bez lepku

 

 

Další důležité informace

✅ Symprove by měl být vhodný i pro děti, doporučuje se jim podávat variantu s příchutí, kterou nebudou s největší pravděpodobností odmítat. Symprove má pak trvanlivost 3-4 měsíce. Pokud však láhev vystavíte mrazu nebo vysoké teplotě, délka trvanlivosti může klesnout.

Symprove by se pak mělo užívat cca 10 minut před snídaní. Stejnou dobu počkejte i než se napijete nápoje. Pokud se rozhodnete užívat Symprove až po snídani, počkejte alespoň dvě hodiny. Po otevření láhve skladujte přípravek v ledničce a otevřenou láhev se snažte spotřebovat do 10 dnů. Po dobu několika hodin od užití byste se také měli vyhnout alkoholu.

Zkušenosti zákazníků a zákaznic

V současné době zatím nelze najít žádné hodnocení ✅ Symprove na srovnávačích zboží. Podařilo se nám však najít několik novějších článků v online zprávách a na webových portálech, které Symprove přímo zmiňují. Konkrétně v kontextu toho, že tekutá probiotika mají mít podle britských vědců (Symprove pochází z Británie) lepší účinnost.

Jedním ze zkoumaných výrobků měla být právě probiotika Symprove. Jednou z výhod tohoto přípravku je právě skutečnost, že tato probiotika nespouštější proces trávení, takže se snáze dostanou na místo svého určení. Z důvodu specifických požadavků pro skladování se navíc Symprove nedá (kvůli relativně krátké životnosti) prodávat v lékárnách.

 

 

Máte se Symprove nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, jak jste byli s užíváním tohoto přípravku spokojení?

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář