Tablety proti vypadávání vlasů

Existují vůbec prášky na vypadávání vlasů?

Na trhu je mnoho přípravků a léků proti vypadávání vlasů. Je důležité zjistit, z jaké příčiny váš problém pramení. Může se jednat o hormonální poruchy, málo vitamínů, trvalé poškozování vlasů nebo nesprávné stravování. Do svého jídelníčku určitě zahrňte potraviny s obsahem železa, zinku, selenu nebo fosforu. Pro rychlejší a větší efekt je vhodné používat s ověřenými bylinnými extrakty.

Jak poznám spolehlivý produkt?

Je důležité zjistit, zda se jedná o lék, tedy chemicky upravený produkt nebo zdali je složení přírodní. Přírodní látky se totiž vstřebávají daleko lépe, než synteticky vyrobené. Dívejte se tedy po přírodních produktech. Každá společnost by měla mít certifikáty kvality a atestaci Státním zdravotním úřadem. Pokud to u produktu na internetu nebo přímo na krabičce nenajdete, jedná se o „lék“ pofiderního původu.

Jakým způsobem tyto léky účinkují?

Většina léků proti vypadávání vlasů působí přímo na hormony. Ale pokud nemáte problém v hormonech, není důvod být dobrovolně impotentní nebo ztratit sexuální apetit. Je důležité zmínit, že se účinek dostaví pouze u lidí, kteří nemají poškozené vlasové kořínky. Pokud jsou zaniklé i kořínky, tak zatím farmacie nemá spolehlivé prostředky, jak tento problém řešit. Ideální je když má produkt 3 v 1 : zabraňuje vypadávání vlasů, podněcuje tvorbu nových vlasů, a aby tyto vlasy byly silnější a odolnější.

Je na trhu takový prášek nebo tableta?
Na trhu je velká škála těchto prášků nebo obnovujících šampónů. Účinky a efektivita jsou nevalné. Je proto důležité odstranit primární příčinu, proč vaše vlasy vypadávají. Sami si můžete naordinovat stravu bohatou na železo, zinek, fosfor a selen. Úspěšnost si také můžete zvýšit potravinovými produkty na přírodní bázi. Jako vlasový specialista jsem si připravila přehled vlasových přípravků a jejich hodnocení mezi klienty.

Andropharmia Hair

Zkušenost: Na tento doplněk stravy jsem narazila teprve před nedávnem jako poslední a zůstala jsem u něj. Obrovkou výhodou je výhradně přírodní složení a klinicky i lékařsky ověřené účinky. Pokud máte pleš nemůžete doufat že se vám vlasy zázračně vrátí, ale pokud máte řídké vlasy a podchytíte vypadávaní včas, jako já, můžete se těšit z hustých vlastů. Na fotce napravo mám vlasy ještě před použitím Andropharmia SLIM, aktuálně už mám hřívu dlouhou a hustou.

Martin H. (58let) „Zatim po tydnu uzivani mam pocit ze padani vlasu se zpomalilo (mozna je to jen pocit) , uvidim co se bude dit dal…“

Peter H. (41let) „Vlasy mám silnější a je to hned znát.“

 • určen pro muže i ženy
 • pouze přírodní báze – neobsahuje látky ovlivňující hormony
 • nehrozí ztráta libida nebo impontence
 • bez předpisu
 • složení: Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín H  (Biotin), Kyselina listová, Kyselina pantotenová, Zinek, L-Cystin
 • obsah balení: 30 kapslí (doporučené dávkování 2 kapsle denně)
Nepřehlédněte:  Exilis tablety [recenze [year]]: Proč nemohou samy o sobě fungovat?

Moje hodnocení:File:5 stars.svg

Cena: 730Kč (místo 850Kč)

th_hair_eshop3_300x300

Folixil

Tento přípravek je určen speciálně pro může, sama jsem jej nepoužila, ale od kamaráda mam informaci že mu tableta výrazně nepomohla, ale jeho chuť k sexu snížila abnormálně. Musel vysadit a počkat 2 měsíce, než se vše dalo do pořádku

 • určen výhradně pro může
 • bez předpisu
 • ovlivňuje hormony
 • Složení: fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, Saw Palmetto prášek z plodů, rostlinné steroly, kopřiva dvoudomá extrakt z kořene,
 • obsah balení: 60 kapslí (doporučené dávkování 2 kapsle denně)

Cena: 649Kč

Renuto Folixil 60 tablet

Moje hodnocení: File:1 stars.svg

Avodart

Do Avodartu jsem vkládala velké naděje už díky jeho vysoké ceně. Doporučil mi jej můj praktický lékař a napsal mi na něj předpis. Byla jsem ujištěna že jde o velmi účinný lék, ale bohužel se u mě dostavily vedlejší účinky protože prášek ovlivňuje hormony. Přestala jsem mít chuť na sex a dostala jsem vyrážku na rukách. Přípravky jsem ani nedobrala, vysadila na 2 měsíce a začala brát Andropharmia Hair.

 • nutný předpis
 • ovlivňuje hormony
 • nedoporučuje se pro alergiky a lidi s onemocněním jater
 • vedlejší účinky: sušnost, impotence, pokles libida, zvětšení prsů, dušnost otoky a vyrážka
 • Obsah balení
 • Složení: střední nasycené monodiacylglyceroly a butylhydroxytoluen (E321), střední nasycené triacylglyceroly, lecithin, polyvinyl-acetát-ftalát, propylenglykol a makrogol.

Cena: 1500Kč

Fotografie léku: Avodart

Moje hodnocení: File:1 stars.svg

VitaTress

VitaTress je šampón proti vypadávání vlasů, který je levný ale neučinný. Bylo to v podstatě to samé jako kdybych si koupila jakýkoliv jiný drahý šampón, takže ho do svého výzkumu ani nezahrnuji a prostě jej nedoporučuju!

Výsledek

I v druhém mém testu vyšel produkt firmy Andropharmia jako vítěz a tuto firmu i produkt Andropharmia můžu pro skvělé výsledky a žádné vedlejší účinky vklidu doporučit.

Přejít k nákupu

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář