KetoFit (recenze): Jak funguje tato ketodieta v roce 2024

Instantní potravinový doplněk KetoFit je velmi účinným nástrojem pro ztrátu hmotnosti.

Momentálně jde o jeden z nejprodávanějších přípravků na způsob ketodiety. O tom, co je ketodieta, ketóza samotná a jak efektivně pomáhají shodit nechtěný tuk se dozvíte v dnešní recenzi.

KetoFit jako úplná náhrada běžné stravy

Dříve, než do detailu rozebereme tělesný proces spalující tuk – ketózu, vás chceme upozornit, že během celé diety je nutné vzdát se klasické stravy. Každé jídlo bude tvořit některý z pokrmů KetoFit.

 

image003
KetoFit omeleta a polévka. Koření a bylinky jsou povolené

Kolik zhubnu a za jak dlouho?

To je první otázka každého člověka s kily navíc. Jednoznačná odpověď však neexistuje. Každá žena váží jinak, zatím, co jedna má 30 kilogramů přebytečného tuku, druhá má 10.

KetoFit dokáže účinně spálit přebytečný tuk v závislosti na jeho užívání. Je však nutné zůstat při správných stravovacích návycích i po skončení užívání. Jinak by váha opět narůstala. Je logické, že pokud se vrátím ke starým návykům, které mi kila přidaly, celá snaha o zhubnutí byla zbytečná. Na to je nutné myslet při každé dietě, nejen při té ketotické.

Podíváme-li se na reálná čísla, zjistíme, že uživatelky v průměru ztrácejí kolem 15 kilogramů. Obrázky níže jsou z oficiální stránky výrobce. I v anonymních a nezaujatých diskusích mají ženy převážně pozitivní ohlasy a podobné zkušenosti.

 

Přejít na oficiální web KetoFit   

 

Mnohem více motivujících úspěchů naleznete zde
Mnohem více motivujících úspěchů naleznete zde

Jaký je princip ketodiety?

Zjednodušeně řečeno, ketóza je složitý tělesný proces, při kterém se spaluje tuk. Pro správnou ketózu je nutné tělo naprogramovat tak, aby tuk pálilo a neukládalo.

KetoFit je nízkosacharidový pokrm. Tělo pro své fungování spaluje sacharidy a přeměňuje je na energii. Pokud rapidně omezíme příjem sacharidů, tělo v šoku hledá jiný zdroj energie a okamžitě začne spalovat tuk.

TIP: Vyzkoušejte rovněž účinnou ketonovou dietu Proslim nebo KetoMIX. Přečtěte si naši recenzi a zkušenosti ostatních zákazníků.

Tento proces není pro tělo drastický. Nemusíte se tedy obávat ani několikatýdenní ketodiety. Je pravda, že na začátku užívání KetoFitu můžete chtít „zhřešit“ a pochutnat si na oblíbeném pamlsku či smaženém mase. Tyto choutky ale musíte ignorovat.

Právě tehdy může KetoFit naplno působit a podporovat ketózu – přirozené a rychlé spalování tuků.

Přehledný graf benefitů ketózy (zdroj)
Přehledný graf benefitů ketózy (zdroj)

Co s mou nezastavi telnou chutí na sladké?

Ukojit chutě na sladké není problém. KetoFit však neobsahuje běžné cukry, po kterých se tloustne, ale náhradní sladidla, při kterých přibírání nehrozí.

V první řadě si odvykněte od sladkostí, ochucených limonád a alkoholu
V první řadě si odvykněte od sladkostí, ochucených limonád a alkoholu

To však může být malou překážkou pro uživatelky, které umělým sladidlům neholdují a snaží se jim vyhnout. Můžeme však tvrdit, že pár týdnů s náhradním sladidlem žádnou újmu tělu nezpůsobí.

Při občasném požití je umělé sladidlo neškodné.
Pokrmy KetoFit navíc nejsou všechny sladké (koktejly, fit tyčinky), jsou i naslano (polévky a omelety).

Jak vypadá běžné užívání KetoFit?

Jak jsme již zmínili, KetoFit se na několik týdnů stane vaším kompletním jídelníčkem. Výrobci bychom vzkázali, aby vymyslel vícero příchutí a variací pokrmů. Základem je instantní proteinová koktejlová směs. Ostatní pokrmy jsou baleny zvlášť.
Každopádně je jich dost, ale přesto při delším užívání se jich člověk může přejíst. Opět otázka sebezapření a odhodlání.

Instantní pokrmy KetoFit pro rychlý úbytek tuku
Instantní pokrmy KetoFit pro rychlý úbytek tuku

 

Záleží na vás, kolik chodů jste za den zvyklá sníst. Obecně ale platí, že nejlepší je jíst menší porce častěji, což vypadá asi takto. Každý chod je ze soupravy KetoFit:

Snídaně 06:00koktejl KetoFit

Svačinka 09:00koktejl KetoFit

Oběd 12:00omeleta, omáčka nebo polévka KetoFit

Nepřehlédněte:  Dieta podle krevních skupin

Svačina 16:00koktejl KetoFit

Večeře 19:00kaše nebo omáčka KetoFit

Pozdní večeře 21:00 – koktejl nebo kaše
Je samozřejmě na vás, jaký pokrm a v jakou denní dobu si připravíte. Hlavně se nepřejídejte na noc. V noci se má tělo v klidu regenerovat.

Doporučujeme nastavit si přesné časy stravování a dodržovat je. Tělo si tak rychleji zvykne na změnu.
Doporučujeme nastavit si přesné časy stravování a dodržovat je. Tělo si tak rychleji zvykne na změnu.

Pokud vás mezi jídly chytne chuť na něco malého na zub, KetoFit vyrábí i drobnosti – proteinové tyčinky, proteinové krekry a dokonce i speciální 80 % čokoládu.

Koupím celou soupravu KetoFit?

Pokud jste pevně odhodlána absolvovat celou třítýdenní, nejvhodnější je kompletní sada. Navíc i cenově vychází nejvýhodněji. Nákupy pokrmů na kusy doporučujeme na preventivní užití, případně jako zkušební „ochutnávku“.

Největší souprava je na 4 týdny ketodiety obsahuje 6 jídel na den. Celkem je v balení 144 porcí, z čehož je 18 zdarma jako dárek navíc.

Ale existuje několik souprav, takže doporučujeme nahlédnout přímo na stránky e-shopu.

Ketodieta s KetoFit je stanovena na 4 týdny?

Ne, užívání může být i kratší. Výrobce však doporučuje absolvovat 4 týdny, za které se dá dosáhnout maximální možný efekt a ztráta všech nežádoucích kilogramů.

Se Super dietou na 7 dní ztratíte tělesný tuk bez pocitu hladu. Balíček obsahuje celkem 33 porcí.

Lehká péče je určena pro udržení současné váhy. Vhodná je pro ženy, které neplánují měnit svůj běžný jídelníček, ale přesto by rádi o něco zhubli, nebo alespoň nepřibíraly. Díky lehké péči se dokážete zbavit až 12 kg tuku v průběhu půlročního doplňkového užívání KetoFitu.

Třítýdenní péče (105 porcí) je už výhradně o konzumaci KetoFitu. Určena je ke ztrátě několika obtěžujících kilogramů, a tedy pro ženy bez výraznější nadváhy s průměrným BMI (vypočítáte ZDE). Přichází léto, čas plavek, takže pár kilogramů kolem pasu za 2 týdny užívání stojí.

O nejintenzivnější, ale i nejúčinnější čtyřtýdenní kúře jsme již psali a vhodná je pro ženy s viditelnou nadváhou.

Závěrečná rada

KetoFit hodnotíme jako účinný, nenásilný a časově efektivní způsob, jak zhubnout podle představy. Pamatovat však třeba na tato přísná pravidla:

 

Zdravý životní styl je prvním předpokladem pro štíhlou linii
Zdravý životní styl je prvním předpokladem pro štíhlou linii
  • Během užívání KetoFitu nejezte žádné jiné potraviny. Maximálně občas kousek zeleniny do polévky či omelety. Tři týdny to dokáže vydržet každý. Pokrmy KetoFitu jsou chutné a zasytí.
  • Po vysazení KetoFitu se nevrhejte ihned na staré návyky a jezte střídmě. Vyhnete se tak jojo efektu. Za ten není zodpovědný nikdo jiný, než ženy, které prostě neodolaly a nedokázaly si odepřít své „laskominy (pamlsky)“.
  • Po prvních pár dnech ketodiety spatříte rozdíl. Budete se cítit lépe a potěší vás i pohled na váhu, který je velmi motivující. Toto je nejvhodnější doba začít se hýbat (krátký běh, plavání, ideálně 30 minut denně). Fyzická aktivita jednoznačně podpoří účinek KetoFitu, takže společně se sportem dokážete dosáhnout mnohem lepších výsledků.

KetoFit jednoznačně doporučujeme. Jednak se na něj sype chvála od každé uživatelky, a pak po celkovém pochopení principů, na kterých funguje, se nedá udělat nic jiného, než ho vřele doporučit.

Vyzkoušet KetoFit   

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář