KetoMIX dieta – zbavte se přebytečných kil

Vyzkoušeli jste celou řadu diet? Trápili jste se a výsledek neodpovídal vaší představě? Pak vyzkoušejte dietu KetoMIX, se kterou budete hubnout již během prvního týdne. Dieta je vyvinuta předními odborníky na výživu. Skládá se ze speciálních proteinových produktů, které vám zaručí rychlé zhubnutí bez hladovění a fyzické aktivity. Budete mít více energie a celkově se budete cítit lépe. Tato metoda zdravého hubnutí vám pomůže i s celkovou změnou životního stylu. Pokud se bojíte složitých pravidel, nejste si jisti výběrem potravin nebo nemáte čas na přípravu jídel, svěřte se odborníkům. KetoMIX vám zaručí bezproblémový průběh a uspokojivé výsledky.

Co je KetoMIX dieta a jak funguje?

KetoMIX dieta je založena na dlouhodobém výzkumu vědců, specializujících se na výživu. Jde o detailně propracovaný dietní plán, s jehož pomocí lze rozumným způsobem dosáhnout ideální váhy, aniž byste museli počítat kalorie a trpěli pocitem hladu.

Ketonová dieta patří mezi krátkodobé diety, obvykle se drží 4 a více týdnů. Je známá také jako nízkosacharidová či Atkinsova dieta. Autor diety, doktor Atkins, zastává názor, že při trávení spaluje tělo nejdříve sacharidy, a pokud jsou tyto ze stravy vyloučeny, začne tělo trávit tuk. Je tedy nutné vyloučit ze stravy cukr a sacharidy vůbec. Zcela podle chuti je možno jíst proteiny a tuky. Nejpřísnější omezení platí pro první týdny dietního režimu. Proteiny navíc ochraňují svalovou hmotu, která často při dietách ubývá. S proteinovou dietou začne v těle probíhat proces, zvaný ketóza. Dochází k utlumení hladu, může nastat menší únava, ale současně se zlepšuje nálada a tělo získává novou energii a sílu.

ketomix omeleta
Takhle kupříkladu vypadá omeleta od KetoMIXu. Nedali byste si taky?

Co nabízí KetoMIX? Získáte především připravená a plnohodnotná jídla na celý den. Atraktivní chuť a pestrost zajistí, že se při držení diety nebudete muset přemáhat. K dispozici vám bude pět porcí jídel  – polévky, kaše, omelety i nápoje ve formě proteinového koktejlu, který lehce připravíte v přiloženém shakeru.

Vybrat dietní plán

KetoMIX je bezpečná a pohodlná dieta s řadou pozitiv. Odborníci sestavili jednotlivé porce tak, aby měly odpovídající počet kalorií a obsahovaly živiny, minerály, vitamíny i další látky, které vaše tělo nezbytně potřebuje. K výhodám ketonové diety dále patří:

 • zaručené hubnutí i bez fyzické aktivity
 • rychlé spalování tuků
 • zachování svalové hmoty
 • snížená chuť na jídlo
 • jídla, která dokonale zasytí
 • nižší hladina inzulinu
 • úspora času i financí
 • výhodné balíčky – do začátku doporučujeme vybrat jeden ze startovních balíčků
 • velký výběr jídel a příchutí
 • jídelníček zdarma
Hubnutí o 10 kg
Dietní plán na redukci váhy o 10 kg.

Proteinová dieta má samozřejmě i svá úskalí a nevýhody, může dojít například k:

 • JOJO efektu při návratu k původnímu způsobu stravování
 • únavě a vyčerpání v počátcích diety
 • snížení kvalit dechu a chuti
 • lehkým migrénám
 • mírnému zhoršení psychiky
 • zácpě při nižším příjmu vlákniny

Případným nevhodným účinkům proteinové diety lze předejít díky doporučením výživových poradcům a specialistů na proteiny, kteří pomáhají sestavit dietní plán na požadovaný počet týdnů a jsou vám k dispozici, když potřebuje správný tip nebo radu.

Nepřehlédněte:  Tobolky na hubnutí Obezin
Výhody KetoMIX diety
Jaké jsou všechny výhody KetoMIX diety?

 

S výsledky diety jsou zákazníci spokojeni

Co na proteinových koktejlech zákazníci zvláště oceňují? Podle názorů klientů, kteří již dietu podstoupili, je jídlo chutné, balíčky obsahují dostatek porcí vysoké kvality a výsledky přicházejí rychle. Zákazníci jsou spokojeni také s tím, že fyzická aktivita je při dietě prospěšná, není však k hubnutí nutná. Recenze KetoMIX diety, které uvádějí prodejci i klienti, jsou téměř výhradně kladné. Jaké zkušenosti mají zákazníci, kteří již dietu absolvovali?

Potřebovala jsem se zbavit tukových polštářů a zmenšit obvod pasu. Vyzkoušela jsem nejrůznější diety, některé byly úspěšné, ale po nějaké době se mi nadváha vrátila. S pomocí KetoMIX diety jsou přebytečná kila pryč lehce a rychle a novou váhu si držím již více než rok.

Uvítal jsem možnost volby vlastního dietního plánu. Každý zakoupený balíček navíc obsahoval podrobný popis obsahu, prospěšnosti pro organizmus, možné alergeny i návod k přípravě, vše stručně a jednoduše.

Balíček neobsahoval jen pokrmy a návod k přípravě, ale také všechny informace o samotné dietě a jednotlivých fázích hubnutí. Byla jsem spokojena s různými příchutěmi, takže jídlo bylo pestré. Po celou dobu jsem byla sytá a neměla jsem potřebu mlsat. Výsledky jsem viděla již v třetím týdnu. S pomocí ketonové diety je moje nadváha minulostí.

Navštěvovala jsem nejrůznější diskuze o hubnutí, kde se probírala účinnost mnoha diet. Proteinová dieta zde patřila k nejlépe hodnoceným, proto jsem se rozhodla ji vyzkoušet. Zakoupila jsem nejdříve zkušební balíček a rychle přiobjednala další. Přišla jsem o kila navíc a místo nich získala nové sebevědomí – a také jsem měla velmi dobrý důvod pro obměnu šatníku.

A jaký názor mají na KetoMIX dietu odborníci?

Proteinová dieta je vhodnou náhradou nejrůznějších módních diet, které nemají trvalý efekt a mohou ohrozit vaše zdraví. Její účinnost potvrdilo mnoho vědeckých výzkumů. Vaše tělo dostane vše, co potřebuje pro bezproblémové fungování. Nemusíte vyvinout velké množství fyzické námahy, stačí jen lehký pohyb.

Ketomix dieta - svoboda
Dopřejte si šťastnější život plný svobody

S KetoMIX dietou zhubněte snadno a jednoduše

Žádná dieta není zázračná, takže výsledek nemůžete očekávat okamžitě. Hledáte-li takovou dietu, která vám výsledky zaručí v poměrně rychlém čase, vyzkoušejte ketonovou dietu, která vás skutečně zbaví přebytečných kil. S KetoMIX dietou získáte bez větší námahy a přirozeným způsobem vysněnou postavu. Začít můžete třeba se zkušebním balíčkem jídel na celý týden nebo si objednat kompletní dietní plán. Přesvědčte se sami, že tato dieta opravdu funguje a zařaďte se ke spokojeným klientům, kteří se již zbavili nadváhy a užívají si všech výhod, které proteinová dieta nabízí!

Chci zhubnout a objednat KetoMIX

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

1 komentář u „KetoMIX dieta – zbavte se přebytečných kil“

Napsat komentář