Zázrak jménem Wobenzym! - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


wobenzym

Wobenzym je přípravek, který doporučují i lékaři. V současné době se o něm také mluví i v souvislosti i se systémovou enzymoterapií, kde se používá Wobenzym v první linii.

Enzymy jsou vlastně látky bílkovinné povahy. Jsou přítomné v každém živém organismu. Vznikají v buňkách z aminokyselin získávaných trávením bílkovin obsažených v potravě. Dokáží určovat povahu i rychlost chemických reakcí a dokonale řídí většinu našich biochemických procesů. Proto se jim říká často biokatalyzátory.

Neznáte? Řekneme Vám o co se jedná

Wobenzym je dokonalý přípravek. Každý enzym má přesně stanovené množství pro jeho význam. Přápravek Wobenzym obsahuje proteolytické enzymy, které příznivě ovlivňují zánět a imunitu.

Wobenzym je lék, který obsahuje unikátní směs enzymů. Jeho účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, celou řadou klinických studií a dlouholetou léčebnou praxí. Každý enzym je v přípravku v přesně stanoveném množství. Velmi důležitý je živočišný enzym trypsin s výrazným protizánětlivým účinkem zlepšujícím hojení.

Jak fungují enzymy?

Každou sekundu v našem organismu proběhnou miliony chemických reakcí. Bez těchto enzymů by to trvalo doslova stovky let. V současné době je pojmenováno více než 3 000 enzymů přítomných v lidském těle, ale už víme, že je jich mnohem více. Každý enzym má přidělený svůj specifický úkol, který v našem těle vykonává.

Enzym pak svou přidělenou látku určitým způsobem změní. Dochází k dokonalé souhře reakcí zajišťujících téměř všechny životní funkce a pochody. Pro pevné zdraví je třeba, aby byly v našem organismu veškeré enzymy přítomny v dostatečném množství. Podívejme se na účinky Wobenzymu.

Při jakých problémech nám pomůže

 • rychlejší vstřebávání otoků, podlitin a krevních výronů
 • ustupující bolest
 • podpůrná léčba různých zánětů
 • záněty dýchacích cest, průdušek a nosních dutin
 • záněty šlach a svalů
 • záněty prostaty, močových cest a gynekologické záněty
 • záněty povrchových žil a hemeroidy
 • zmírňuje bolest a otoky spojené s úrazy a po operacích
 • urychluje hojení při zákrocích ve stomatologii a plastické chirurgii
 • pomáhá při revmatoidní artritidě, artróze a revmatismu měkkých tkání
 • při problémech s lymfatickou tkání
 • alternativa pro osoby nesnášející nesteroidní protizánětlivé léky
 • urychluje prostup antibiotik do tkání a zvyšuje jejich účinek
 • posiluje imunitu a je vhodný v období chřipek a nachlazení
 • pro rychlejší hojení chronických ran, jako bércové vředy, proleženiny a rány
 • u potíží doprovázejících cukrovku, jako je diabetická noha
 • při atopické dermatitidě, psoriáze a dalších onemocněních kůže
 • je vhodný i pro děti

Co je to systémová léčba

Systémová enzymoterapie využívá cíleně sestavených směsí rostlinných a živočišných enzymů. Aby nebyly poškozeny trávícími šťávami v žaludku, mají tablety speciální obal, který se rozpouští v zásaditém prostředí v tenkém střevě, kde dochází ke vstřebávání účinných molekul enzymu díky zásaditému prostředí. Enzymy působí komplexně v celém organismu a dokáží najít místa, kde právě probíhá zánět.

Odkud pochází enzymy v tabletách

Z pankreatů mladých jatečních zvířat se získávají Trypsin, chemotrypsin a enzymová směs pankreatin. Amyláza a lipáza jsou mikrobiálního původu tzv. Aspergillus oryzae. Dále se používá Papain, který se získává z plodu papáji a Bromelain získávaný z ananasu.

Nežádoucí účinky

Wobenzym je pacienty obvykle dobře snášen bez nežádoucích účinků. Může se objevit mírná změna konzistence, barvy a zápachu stolice, nadýmání a nevolnost, což by mělo časem vymizet. Pak se doporučuje rozdělit dávky v průběhu dne. Zřídka se objevují alergické reakce v podobě kožní vyrážky odeznívající po vysazení. Přetrvávající příznaky po snížení dávky a při výskytu neobvyklých reakcí se poraďte s lékařem. Nežádoucí interakce Wobenzymu s jinými současně podávanými léky nebyla zjištěna.

Wobenzym dávkování

Léčba se obvykle zahajuje v dávce 3x denně 5 tablet až 10 tablet, podle akutnosti onemocnění a doporučení ošetřujícího lékaře. S postupným ústupem obtíží se dávkování také úměrně snižuje na udržovací dávku 3x denně 3 tablety. Léčba obvykle trvá pár týdnů až do vymizení příznaků. Asi ¼ hodiny před jídlem zapijte celé tablety dostatečným množstvím vody. Dětem upravuje dávkování lékař a většinou se podává 1 tableta na každých 6 kg váhy dítěte. V každém případě si přečtěte Wobenzym příbalový leták.


CHCETE KONEČNĚ ZHUBNOUT?

 • Ověřené přípravky na hubnutí
 • Tobolky na přírodní bázi
 • Podrobné srovnání různých přípravků

Zázrak jménem Wobenzym!
3.71 (74.29%) 7 hlasů

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze.

4 zkušeností s Zázrak jménem Wobenzym!

 1. Šárka napsal:

  S wobenzymem mám opravdu jen dobré zkušenosti. Brala jsem ho několikrát v životě na léčbu zánětu a jednou po zubním zákroku. Určitě se k němu zase vrátím, pokud to mé tělo bude potřebovat. Všem ho vřele doporučuji.

 2. Alice napsal:

  Také mám skvělou zkušenost s tímto preparátem a nedám na wobenzym dopustit již několik let. Nežádoucí účinky jsem nepocítila žádné.

 3. Michaela napsal:

  Doporučuji wobenzyn, neustále jsem měla močové a gynekologické problémy. Byla jsem z toho už vyčerpaná. Co jsem začala užívat wobenzym se mi vše zlepšilo… nyní naprostá spokojenost. Doporučuji!!!!

 4. Janek napsal:

  Jo, taky jsem ho bral (Wobenzym) a maximální spokojenost!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *