Canesten krém – recenze

Canesten krém se používá zejména k léčbě zánětů způsobených houbovitými mikroorganismy, kvasinkami, plísněmi a také některými bakteriemi. Většinou se jedná o záněty zevních rodidel u žen, o záněty žaludu pohlavního údu u mužů, ale i plísňových onemocnění zvaných dermatomykózy, která se vyskytují nejčastěji v místech, jenž se snadno zapaří a mohou se projevovat zčervenáním, svěděním a loupáním kůže. Canesten krém mohou používat dospělí i děti od 2 let. Přípravek Canesten krém je dostupný i bez lékařského předpisu. Vždy jej používejte v souladu s příbalovou informací nebo dle pokynů lékaře či lékárníka.

💡  Nakupujte bezpečně: Canesten Slim nebo jakýkoliv jiný volně prodejný lék doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou. ✅  Canesten na BENU.cz

canesten recenze

Dermatomykózy a Canesten krém

Dermatomykózy se vyskytují i v kožních záhybech mezi prsty u nohou, v oblasti třísel, na trupu či na rukou. Projevují se zčervenáním, svěděním, olupováním pokožky i bolestivými prasklinami kůže. Tzv. pityriasis versicolor se projevuje na hrudníku nebo na zádech olupujícími se, nesvědivými skvrnami.  Erythrasma je hnědočervené, mírně šupinaté, ostře ohraničené onemocnění v podobě nesvědivých skvrny a ploch v oblastech zapářky či mezi prsty.

💡 Canesten krém canesten krém recenze

👩‍⚕️ K léčbě kožních a slizničních infekcí
✅ Komplexní řešení plísně nohou
✅ Léčí i mykózu třísel a opruzeniny

 

Dermatomykózy pohlavního ústrojí a Canesten krém

Zánět zevních rodidel u žen s nezývá vulvitida a projevuje se svěděním, zarudnutím, pálením, ale i zduřením a bolestivostí zevních rodidel. Zánět žaludu pohlavního údu u mužů se nazývá balanitida a projevuje se zarudnutím a svěděním žaludu i předkožky, ale i páchnoucím výtokem z předkožkového vaku. Zánět zevních rodidel patří mezi nejčastější případy a příčinou akutního zánětu jsou zejména antibiotika, cukrovka, nadměrná konzumace sladkostí, koupele ve znečištěné vodě, ale i hormonální antikoncepce s vysokou dávkou estrogenů nebo nošení nevhodného, těsného a velmi neprodyšného spodního prádla. Prevence je vždy důležitá.

Použití přípravku Canesten

Krém ✅  Canesten se používá zejména při kožních kvasinkových infekcích. Přípravek Canesten krém se nanáší 2x až 3x denně v tenké vrstvě na postižená místa, obvykle po dobu 1 až 4 týdny podle typu a rozsahu daného onemocnění. Na záněty zevních rodidel u žen a záněty žaludu pohlavního údu u mužů se Canesten krém nanáší 2x až 3x denně v tenké vrstvě na postižená místa po dobu 1 až 2 týdny. Bez porady s lékařem raději nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny. Při léčbě se doporučuje vyhnout se vaginálnímu styku. Infekce je přenosná na partnera. Přípravek se uchovává při teplotě do 25 °C.

Nepřehlédněte:  Psyllium recenze: TOP 10 nejúčinnějších doplňků s vlákninou

canesten složení

 

Canesten krém a jeho složení

Léčivou a účinnou látkou je clotrimazolum s obsahem 200 mg ve 20 g krému. Pomocnými látkami jsou pak sorbitan-stearát, polysorbát 60, vorvaňovina, cetylstearylalkohol, oktyldodekanol, benzylalkohol a čištěná voda. Protože přípravek ✅  Canesten krém obsahuje cetylstearylalkohol, který může občas způsobit místní kožní reakce, jako kontaktní dermatitidu, je třeba jej nejprve vyzkoušet třeba na předloktí kvůli zjištění případné nesnášenlivosti přípravku. Tyto reakce se však vyskytují velmi výjimečně.

 

Zkušenosti a hodnocení

✅  Canesten krém doporučuje mnoho žen zakoupit vždy, když musíte užívat antibiotika. U mnoho žen se totiž hned vzápětí objeví i kvasinky. Přípravek Canesten dokáže během týdenního používání od potíží  vždy pomoci a při včasném použitím jim dokáže i zabránit. Lze jej použít i na mykotické projevy vyskytující se na pokožce. Krém se velmi dobře roztírá a dost dobře i vstřebává. Je dobré chvilku počkat, aby nevznikly bílé skvrny na oblečení. Vůně tohoto přípravku je nevýrazná, není dráždivá, což je jeho výhodou. Velmi dobře zabírá i na další výše popsané potíže.

Zákazníci, kteří byli s Canesten spokojeni nejčastěji zmiňují, že:

Výhody

  • Opravdu funguje
  • Pomohl s kožní vyrážkou
  • Zabírá proti plísním
  • Nezapáchá
  • Jeho aplikace je jednoduchá

Ti nespokojení zmiňují:

Nevýhody

  • Že jim nepomohl
  • Vysokou cenu
  • Malou velikost balení

Hodnocení uživatelů na internetu

canesten zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
canesten diskuze cena
Zdroj: Heureka.cz
canesten hodnocení
Zdroj: Pilulka.cz

 

 

Máte vlastní zkušenost s krémem Canesten? Podělte se o ni s ostatními.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář