Probiotika Swiss [recenze]: Pomohou s trávením?

Swiss Imunit Laktobacily jsou probiotický doplněk stravy, který obsahuje i řadu dalších živin, jež jsou důležité pro udržení normálního stavu imunitního systému. Skutečně je ale tak dobrý, jak se o něm říká?

probiotika swiss recenze

I když to tak na první pohled nemusí moc vypadat, stav trávení a stav imunity spolu poměrně úzce souvisí. Podstatná část imunity totiž sídlí právě ve střevech. Z toho důvodu bychom se měli starat o to, aby bylo naše trávení co nejplynulejší a aby v našich tělech převládaly především přátelské mikroorganismy, které se postarají o vykrývání výpadů všemožných zákeřných padouchů. Pokud k tomu navíc ještě přidáme podporu imunity, tím lépe. A právě to vše nabízí doplněk stravy Swiss Imunit Laktobacily, který se dá koupit v lékárnách.

💡  Nakupujte bezpečně: Imunit Swiss Laktobacily nebo jakákoliv jiná probiotika doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Imunit Swiss Laktobacily na Benu.cz

Co vše má ve svém složení? A jak jsou lidé s jeho užíváním spokojení?

O Imunit Swiss Laktobacily

✅ Imunit Swiss Laktobacily je volně prodejný probiotický doplněk stravy, který  obsahuje kombinaci laktobacilů a bifidobakterií (konkrétně 8 kmenů), jež jsou důležité pro normální vyprazdňování a trávení.  Také je v něm ale i kyselina listová a selen, což jsou látky, které pomáhají udržovat normální stav imunity. Překvapit by vás rozhodně neměl inulin, který zastává funkci prebiotik, jež probiotika potřebují ke svému normálnímu prospívání. Úplně obvyklý však není obsah extraktu ze zeleného čaje, který v tomto případě zastává úlohu antioxidantu.

Tip redakce – Laktobacily SWISS Imunit swiss laktobacily recenze

💊 Kombinace laktobacilů a bifidobakterií

✅ doplněk stravy ve formě tobolek
✅ Obsahuje i selen
✅ prebiotická vláknina inulin

 

 

Jak se užívá?

V průběhu dne se doporučuje užít 1-2 tobolky, které se zapijí dostatečným množstvím vody. Nejlépe by se měly užít po jídle. Cena za jedno balení, které obsahuje 30 tobolek, se pohybuje kolem 330,-. Záleží ale na tom, kde přesně ho kupujete, protože v některých lékárnách se před slevami prodává i kolem 270,-.

Přečtěte si: Velké srovnání probiotik

Co na něj říkají uživatelé?

Tento doplněk stravy má na srovnávačích zboží velmi příznivé hodnocení. Například na portále Heureka si vysloužil 94 %, což naznačuje, že jeho užívání plní účel. Mnoho lidí uvádí, že jim vyhovuje a je podle jejich mínění kvalitní. Také se jim líbí jeho příznivá cena. Pokud tedy hledáte cenově dostupná probiotika se zajímavým složením, ✅ Imunit Swiss Laktobacily vám doporučujeme vyzkoušet.

Zkušenosti z internetu

swiss probiotika recenze
Zdroj: Pilulka.cz
swiss probiotika zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz

Jaké existují alternativy?

Chcete si ✅ Imunit Swiss Laktobacily porovnat s dalšími výrobky? Napsali jsme pro vás další recenze. Probiotický komplex Probiotikus, Probiotika Biopron nebo Symprove. Přečíst si také můžete naše srovnání probiotik.

 

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář