Probiotika Swiss [recenze]: Pomohou s trávením?

Swiss Imunit Laktobacily jsou probiotický doplněk stravy, který obsahuje i řadu dalších živin, jež jsou důležité pro udržení normálního stavu imunitního systému. Skutečně je ale tak dobrý, jak se o něm říká?

I když to tak na první pohled nemusí moc vypadat, stav trávení a stav imunity spolu poměrně úzce souvisí. Podstatná část imunity totiž sídlí právě ve střevech. Z toho důvodu bychom se měli starat o to, aby bylo naše trávení co nejplynulejší a aby v našich tělech převládaly především přátelské mikroorganismy, které se postarají o vykrývání výpadů všemožných zákeřných padouchů. Pokud k tomu navíc ještě přidáme podporu imunity, tím lépe. A právě to vše nabízí doplněk stravy Swiss Imunit Laktobacily, který se dá koupit v lékárnách.

Co vše má ve svém složení? A jak jsou lidé s jeho užíváním spokojení?

O Imunit Swiss Laktobacily

Probiotika Swiss [recenze]: Pomohou s trávením?

Imunit Swiss Laktobacily je volně prodejný probiotický doplněk stravy, který obsahuje kombinaci laktobacilů a bifidobakterií (konkrétně 8 kmenů), jež jsou důležité pro normální vyprazdňování a trávení. Také je v něm ale i kyselina listová a selen, což jsou látky, které pomáhají udržovat normální stav imunity. Překvapit by vás rozhodně neměl inulin, který zastává funkci prebiotik, jež probiotika potřebují ke svému normálnímu prospívání. Úplně obvyklý však není obsah extraktu ze zeleného čaje, který v tomto případě zastává úlohu antioxidantu.

Přečtěte si: Velké srovnání probiotik

Nepřehlédněte:  OmegaMarine PREMIUM: Recenze

Jak se užívá?

V průběhu dne se doporučuje užít 1-2 tobolky, které se zapijí dostatečným množstvím vody. Nejlépe by se měly užít po jídle. Cena za jedno balení, které obsahuje 30 tobolek, se pohybuje kolem 330,-. Záleží ale na tom, kde přesně ho kupujete, protože v některých lékárnách se před slevami prodává i kolem 270,-.

Co na něj říkají uživatelé?

Tento doplněk stravy má na srovnávačích zboží velmi příznivé hodnocení. Například na portále Heureka si vysloužil 94 %, což naznačuje, že jeho užívání plní účel. Mnoho lidí uvádí, že jim vyhovuje a je podle jejich mínění kvalitní. Také se jim líbí jeho příznivá cena. Pokud tedy hledáte cenově dostupná probiotika se zajímavým složením, Imunit Swiss Laktobacily vám doporučujeme vyzkoušet.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář