Nápoj na hubnutí Kombucha Dr. Palisy

Kombucha Dr. Palisy je speciální kvasinka, která Vám udělá z černého čaje zdravý nápoj, který obsahuje spoustu vitamínu, minerálů a hlavně živých enzymů.  Ačkoliv se kombucha nepoužívá pouze na hubnutí, může tento proces ve vašem těle účinně podpořit.

Výhody

 • Čistě přírodní produkt.
 • Nápoje si vyrobíte, kolik chcete.
 • Nízké vstupní náklady.
 • Obsahuje vitamíny skupiny B.
 • Bez vedlejších účinků.
 • Příjemná chuť.

Nevýhody

 • Musíte se o kombuchu starat.
 • Je třeba dbát o čistotu, při přípravě nápoje.
 • Když ji zapomenete slít, je příliš kyselá.
 • Obsahuje kofein .

Složení a dávkování

Nápoj na hubnutí kombucha je speciální kvasinka z Tibetu.

Nápoj se pije přes den, doporučuje se průběžně vypít 150 ml v rozložených dávkách. Kombuchy můžete vypít i více.

Nápoj na hubnutí Kombucha Dr. Palisy

Upozornění

Na začátku užívání nápoje na hubnutí z kombuchy se mohou vyskytnout mírné nežádoucí účinky v podobě střevních obtíží, pálení žáhy nebo nevolnosti. Ty se dají zmírnit snížením dávky a pitím kombuchy současně s jídlem. Kombucha se vyrábí z čaje, takže obsahuje kofein, na ten si musí dát pozor osoby z vysokým krevním tlakem.

O výrobci

Násadu Kombucha Dr. Palisy pro výrobu nápoje na hubnutí dodává česká firma TOPSPO Strašice s.r.o., která je na našem trhu již od roku 1994. Tato společnost se zabývá nákupem a prodejem.

Hodnocení

Kombucha Dr. Palisy je zcela přírodní nápoj na hubnutí, který si můžete docela jednoduše nachystat doma za použití speciální kvasinky. Pokud se o ni budete dobře starat, kvasinka vám poroste a můžete zkusit zkvasit i zelený čaj, který chutná zase trochu jinak. Nápoj z kombuchy podporuje díky kyselině mléčné trávení a doplní vám i vitamíny skupiny B. Rozhodně stojí za vyzkoušení a nijak se na něm nespálíte.

Kde výrobek koupit?

 • prozdravi.cz
 • nakupnicentrum.cz
 • ve zdravých výživách

Názory zákazníků

Na netu jsem našla článek na co pomáhá: Kombucha je jako doplněk stravy doporučována pro příznivé účinky na mnoho problémů – od bolestí hlavy, žaludečních potíží, zácpy až po nemoci jako jsou například artritida, hemoroidy, cukrovka, kožní problémy, nervové problémy, nervozitu, stres a podobně. Zejména účinky na trávicí systém jsou známé. Kombucha udržuje střevní mikroflóru, působí detoxikačně a odvádí z těla nepříznivé látky. Zároveň je vhodným nápojem při redukci tělesné hmotnosti. Obecně také podporuje celkovou obranyschopnost organismu nejen proti sezónním onemocněním, ale i proti závažnějším problémům. Kombucha se například doporučuje i pro prevenci rakoviny. (Chudobka, omlazeni.cz)

Nápoj z čaje připravovaný díky kvasné kultuře Kombucha jsem znala už dřív a mám ho moc ráda. Potřebovala jsem obnovit „pěstírnu“ a také jsem jej rozdávala jako prima dárek k vánocům. Kombuchu pijeme celá rodina. Je velmi osvěžující, dodává energii a od té doby, co ji piju pravidelně na lačno jsem nebyla nemocná (cca 2 roky) – přestože jsem pracovně v častém kontaktu s mnoha lidmi, kteří mají různé virózy. Když to tak po sobě čtu – zní to jako reklama z TV shopu :-D, ale já mám Kombuchový nápoj vážně ráda. A přestože jsem obecně spíš nevěřící Tomáš, co se týče „zázračných účinků“ různých přípravků, tak u Kombuchy jsem si léty ověřila, že zdravá a preventivně léčivá rozhodně je. (prozdravi.cz)

Musím říct, že jsem se o výrobu kombuchy pokoušela několikrát, se mnou společně i kamarádky a vždycky byl výsledek nevalný. Manžel nedávno přinesl profesionálně vyrobenou a to se nedalo vůbec srovnat. Takže jsme všechny upustily od výroby. I přes veškerou snahu, výsledek nikdy nedosáhl takové kvality. Nesnáším reklamu, ale schválně pro porovnání ochutnejte. Dá se koupit i na netu, za celkem slušnou cenu. (Radka, abecedazdravi.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

1 komentář u „Nápoj na hubnutí Kombucha Dr. Palisy“

Napsat komentář