Tabletky na hubnutí L-carnitin 500 mg

L- carnitin 500 mg je přípravek na hubnutí, který se řasí mezi spalovače tuků. Je to derivát lysinu a metioninu a má důležitou funkci při transportu mastných kyselin do buněčných mitochondrií, které je využijí na energii. L-carnitin naše tělo přirozeně syntetizuje v játrech za pomoci vitamínu C. Nedostatek L-carnitinu může způsobit nadměrné ukládání tuku.

Výhody

 • Látka tělu vlastní.
 • Pomáhá spalovat tuky.
 • Bez vedlejších účinků.

Nevýhody

 • Nevhodný pro vegetariány.
 • Pro hubnutí s L-carnitinem je potřeba dostatek pohybu.

Složení a dávkování

Jedna kapsle obsahuje 500 mg L-carnitinu. Jako přídavné látky je použit stearát hořečnatý a želatinová kapsle.

Užívají se 1 – 2 tabletky denně a je třeba je zapít dostatečným množstvím tekutin.

Upozornění

Pilulky na hubnutí L-carnitin nejsou určeny pro děti, těhotné ani kojící ženy. Výrobek také neslouží jako náhrada pestré stravy.

O výrobci

Tabletky na hubnutí L-carnitin 500 mg

Vieste group s. r. o. je společnost dodávající na český trh kvalitní přírodní doplňky stravy a kosmetiku. Vieste group se zabývá i outsourcingem a výživovým poradenstvím. Ve svém portfoliu má aktuálně 13 doplňků stravy a 2 kosmetické výrobky. Založena byla po mnohaleté praxi v roce 2013.

Hodnocení

Nelze počítat s tím, že pokud budete pouze jíst tabletky na hubnutí L-carnitin 500 mg, tak kila odejdou samy. L-carnitin pomáhá spalovat tuky, to znamená, že pokud se budete hýbat, dodá tělu více energie a tuky spálíte. Víc od L-carnitinu neočekávejte. Pozitivní na těchto pilulkách na hubnutí je také fakt, že jde o látku tělu vlastní, tudíž se s ní nepojí vedlejší účinky.

Kde výrobek koupit?

 • prozdravi.cz
 • viestegroup.cz
 • krasa.cz

Názory zákazníků

…myslím, že je tady zcela mylně L-carnitin házen do stejného pytle jako prostředky na hubnutí o kterých se píše na těchto stránkách v jiných diskuzích.  L-carnitin je spalovač a jeho efekt je tedy hlavně v tom, že pomáhá tuky lépe spalovat a to zejména tím, že uvolňuje energii díky, které člověk vydrží cvičit déle a taky více a tvrději. To tedy znamená, že čím víc energie, tím víc pohybu a tím více se tuky spalují… Já L-carnitin používám už dlouhou dobu a nemůžu si na něj stěžovat. (KajsaV, zeny.e15.cz)

Ahojde, ja brala Carnitin par měsiců vždy ráno a pak tu půl hoďku před cvičením. Přišlo mi, že jsem měla najednou daleko víc energie, zvládla jsem třeba 3různý cvičení za odpoledne… (columbina, omlazeni.cz)

Carnitin je na draka, pokud účinně necvičíte, nebo nevykonáváte aerobně náročnou práci.
Otázka je, zda byste pak nezhubli i bez catnitinu 🙂 Carnitin jsem si bral na dlouhé přechody hor, ale jestli jsem své tukové rezervy vyprázdnil lépe s ním či bez něj, to se bez seriózně vedeného experimentu říct nedá. Jedno mám ale ověřeno. Bez pohybové aktivity je carnitin neúčinný. (Z praxe, doktorka.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

1 komentář u „Tabletky na hubnutí L-carnitin 500 mg“

 1. Dobrý den, také jsem brala Adipex Retard, opravdu jsem shodila 15 kg. , ale pak se zase váha vyšplhala nahoru. Chtěla jsem si koupit tady na PC kde ho nabízela jedna pani. Poslala jsem jí 1500 kč a přišel mi balíček plný papírů. Už nikdy takovým způsobem

  Odpovědět

Napsat komentář