Pilulky na hubnutí Acai Berry 900 - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Tabletky na hubnutí nám slibují zázračný úbytek váhy 10 Kg za 5 týdnů. Je to vůbec zdravé takhle rychle zhubnout, jak láká bombastická reklama se spoustou fotek „před a po“? Produktů na hubnutí vyrobených z Acai je nyní na trhu velké množství a na některé se dočteme i pozitivní ohlasy, pojďme se podívat, zda je to i Acai Berry 900.

Výhody

 • Při neúspěchu slibují prodejci vrácení peněz.
 • Čistě přírodní produkt.

Nevýhody

 • Nedůvěryhodný produkt.
 • Vysoká cena.
 • Neprůhledná nabídka.

Složení a dávkování

Zjistit o produktu na hubnutí Acai Berry 900 více informací byl problém. Nakonec se nám podařilo zjistit, že AcaiBerry900 mají obsahovat 75% extraktu z Acai a zbytek prášku v tobolce je extrakt ze zeleného čaje. Z čeho je kapsle složena nevíme.

Denně se mají užívat dvě kapsle.

Upozornění

Výrobce nikde kontraindikace neuvádí.

O výrobci

Stejně tak, jako i jiné zázračné pilulky distribuuje na náš trh afilliate server Cash In Pills. O majitelích, firmě ani místu působení se nedozvíme nic. Při podrobnějším pátrání jsme alespoň zjistili, že doménu cashinpills.com vlastní polská společnost s ručením omezeným Devon Studio, který se zabývá inovativními IT projekty.

Hodnocení

Prášky na hubnutí Acai Berry 900 vám určitě neuškodí. Pilulky mají neprůhledný marketing, a proto působí poněkud nedůvěryhodně. Nikde v kampani v česku nenaleznete návod, jak pilulky užívat a co obsahují. Prodejcům jde o rychlý zisk a užaslého zákazníka, kterého zmanipulují jejich recenzemi a spoustou fotek „před a po“.

Kde výrobek koupit?

Názory zákazníků

Zaujalo mě, že jsem na webových stránkách tohoto produktu nenašel nižší cenu než 1040,- Kč a ještě ke všemu 300,- Kč poštovného, bez jakékoli výjimky. (Nezávislý pozorovatel, podpora-hubnuti.cz)

Zvyknul jsem si na to, že mám nadváhu. Už jsem si ani nemyslel, že ještě někdy zhubnu ty přebytečné kilogramy. Myslel jsem si, že jsem odsouzený k tloušťce. Zhroutil jsem se, když se ukázalo, že přebytečná váha není můj jediný problém. Byly tady další nepříjemné příznaky – nadýmaní, zažívací potíže a plynatost. Naštěstí jsem objevil AcaiBerry 900 a opět jsem ožil! (Karol, acaiberry900.cz)

Objednat tento produkt

CHCETE KONEČNĚ ZHUBNOUT?

 • Ověřené přípravky na hubnutí
 • Tobolky na přírodní bázi
 • Podrobné srovnání různých přípravků

Pilulky na hubnutí Acai Berry 900
1.7 (34.55%) 11 hlasů

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze.

2 zkušeností s Pilulky na hubnutí Acai Berry 900

 1. silda homenová napsal:

  Tak, oželela jsem tisícovku, pokud si někdo myslí, že ráno spapá tabletku a bude hubnout – nic takového, navíc- přípravek za takové peníze už by měl být ošetřen letáčkem s návodem atd …..
  Jak všichni chcete – kdo chce, kupte, já jem zkusila, 1000 kč oželím, šlo o mou zvědavost, směji se tomu, zas vymýšlenina, nebudme naivní…..

 2. silda homenová napsal:

  takže komentáře pod pohledem?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sex Cams