Pilulky na hubnutí Acai Berry 900

Tabletky na hubnutí nám slibují zázračný úbytek váhy 10 Kg za 5 týdnů. Je to vůbec zdravé takhle rychle zhubnout, jak láká bombastická reklama se spoustou fotek „před a po“? Produktů na hubnutí vyrobených z Acai je nyní na trhu velké množství a na některé se dočteme i pozitivní ohlasy, pojďme se podívat, zda je to i Acai Berry 900.

Výhody

  • Při neúspěchu slibují prodejci vrácení peněz.
  • Čistě přírodní produkt.

Nevýhody

  • Nedůvěryhodný produkt.
  • Vysoká cena.
  • Neprůhledná nabídka.

Pilulky na hubnutí Acai Berry 900

Složení a dávkování

Zjistit o produktu na hubnutí Acai Berry 900 více informací byl problém. Nakonec se nám podařilo zjistit, že AcaiBerry900 mají obsahovat 75% extraktu z Acai a zbytek prášku v tobolce je extrakt ze zeleného čaje. Z čeho je kapsle složena nevíme.

Denně se mají užívat dvě kapsle.

Upozornění

Výrobce nikde kontraindikace neuvádí.

O výrobci

Pilulky na hubnutí Acai Berry 900

Stejně tak, jako i jiné zázračné pilulky distribuuje na náš trh afilliate server Cash In Pills. O majitelích, firmě ani místu působení se nedozvíme nic. Při podrobnějším pátrání jsme alespoň zjistili, že doménu cashinpills.com vlastní polská společnost s ručením omezeným Devon Studio, který se zabývá inovativními IT projekty.

Hodnocení

Prášky na hubnutí Acai Berry 900 vám určitě neuškodí. Pilulky mají neprůhledný marketing, a proto působí poněkud nedůvěryhodně. Nikde v kampani v česku nenaleznete návod, jak pilulky užívat a co obsahují. Prodejcům jde o rychlý zisk a užaslého zákazníka, kterého zmanipulují jejich recenzemi a spoustou fotek „před a po“.

Nepřehlédněte:  Víte, na jakém principu fungují spalovače tuků?

httpv://www.youtube.com/watch?v=ngSZhgWWLDc

Kde výrobek koupit?

Názory zákazníků

Zaujalo mě, že jsem na webových stránkách tohoto produktu nenašel nižší cenu než 1040,- Kč a ještě ke všemu 300,- Kč poštovného, bez jakékoli výjimky. (Nezávislý pozorovatel, podpora-hubnuti.cz)

Zvyknul jsem si na to, že mám nadváhu. Už jsem si ani nemyslel, že ještě někdy zhubnu ty přebytečné kilogramy. Myslel jsem si, že jsem odsouzený k tloušťce. Zhroutil jsem se, když se ukázalo, že přebytečná váha není můj jediný problém. Byly tady další nepříjemné příznaky – nadýmaní, zažívací potíže a plynatost. Naštěstí jsem objevil AcaiBerry 900 a opět jsem ožil! (Karol, acaiberry900.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

2 komentáře u „Pilulky na hubnutí Acai Berry 900“

  1. Tak, oželela jsem tisícovku, pokud si někdo myslí, že ráno spapá tabletku a bude hubnout – nic takového, navíc- přípravek za takové peníze už by měl být ošetřen letáčkem s návodem atd …..
    Jak všichni chcete – kdo chce, kupte, já jem zkusila, 1000 kč oželím, šlo o mou zvědavost, směji se tomu, zas vymýšlenina, nebudme naivní…..

    Odpovědět

Napsat komentář