Výzva 21 dní recenze

Nelze ignorovat s jakým zájmem se na sociálních sítí, ale i v běžném životě, hovoří o výzvách. Samozřejmě se jedná o hubnoucí nebo zpevňovací programy, která vás dostanou k vysněné postavě. Mezi tyto výzvy patří i Výzva 21 dní s koučem Tomášem Jedličkou. Sám si prošel obdobím, kdy byl spíše anorektický, poté nabral až moc a nyní je sám se sebou spokojen. Cesta k tomu, jak svého výsledku dosáhl je dlouhá, ale nastudoval mnoho dokumentů a postupů a stanovil závěry, které se vám snaží prostřednictvím online videí předat.

Zde je několik jeho poznatků o hubnutí

 • Hubnete pomocí tří stavebních pilířů – kondiční trénink, posilování a změna jídelníčku (jedno bez druhého nemá smysl)
 • Pokud budete všechny dodržovat, vyhnete se jojo efektu a kruhu věčného začátečníka
 • Hned na začátku hubnutí je důležité si stanovit pevný cíl, kterého chcete dosáhnout (např. pevnější břicho, počet kil, úbytek centimetrů přes boky) a zaznamenat startovní pozici (fotka, cm v pase nebo přes boky)
 • Nebát se posilování (každé kilo svalů navíc, spálí mnoho kalorií)
 • Upraví jídelníček podle toho, co máte rádi, nezakazují se oblíbené potraviny
 • Pestrý jídelníček se zdravými potravinami
 • Variabilní kondiční trénink
Nepřehlédněte:  Strašák jménem endometrióza. Co ji způsobuje a dá se vůbec léčit?

Co mě při výzvě čeká?

 • Výzva je časově ohraničená (21 dní), ovšem neudává kdy a kde během dne budete cvičit
 • Můžete si tak program upravit podle sebe
 • Dostanete přesné instrukce k vašemu jídelníčku i každodennímu cvičení, které se na každý den mění
 • Pokud tedy budete dodržovat instrukce, efekt bude zaručený, protože úspěchu dosáhlo 13 000 lidí
 • Takže ve finále vás čeká příjemná změna oproti dřívějším pokusům zhubnout, a to, opravdové a dlouhodobé zhubnutí a zároveň zpevnění celého těla

 

banner-vyzva21dni-650x200-a.png

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

21 komentářů u „Výzva 21 dní recenze“

 1. Zdravím všechny.Tuto výzvu právě podstupuji.Můžu potvrdit že opravdu funguje a nejedná se o podvod.Jsem na začátku druhé části výzvy a jsem nadmíru pokojen.Úbytek váhy a zlepšení kondice je pro mě až neskutečné.Vždy jsem se snažil nějak cvičit,ale nikdy s takovým výsledkem.Cítím se skvěle.Začátek výzvy jsem začínal na 110 kilech a teď po měsíci mám 103 kilo a fyzičku úplně někde jinde.Za mě můžu jen doporučit.

  Odpovědět
 2. Jsou videa ktera vam chodi nejak placena ? Nebo je zapotrebi kdyz chci 21 vyzvu poprve zkusit zaplatit nejaky poplatek?

  Odpovědět
 3. Ozkoušení Výzvy 21 dní je v první fázi bezplatné, je na vás, jak se rozhodnete, zda vám cvičení vyhovuje. Následně placená část je ve velmi akceptovatelné ceně – o dost nižší, než by byly pravidelné návštěvy fitcentra ve stejné frekvenci. Výzva je velmi sofistikovaný program, sama jsem si ho zaplatila a prošla jím úplně celým – je rozdělen na tři části, pokaždé se můžete rozhodnout, zda chcete pokračovat a pak teprve platíte za pokračování. V průběhu programu se můžete i zapojit do soutěže, která je velmi motivující 🙂 Od února 2015 jsem shodila 10 kg, neuvěřitelně si zlepšila kondici, můj zdravotní stav se zlepšil o 100% a vzhled samozřejmě také 🙂 Na Výzvu nedám dopustit a vřele ji všem doporučuji. Každý, kdo programem prochází, je samozřejmě krok za krokem veden a také podrobně informován o cvičení i jídelníčku nejen v pravidelných videích, ale také ve velmi dobře fungující osobní komunikaci s koučem Tomášem Jehličkou. Po skončení programu se každý platící účastník má možnost k videím kdykoli již bezplatně znovu vrátit a projít programem znovu kolikrát si přeje, toto cvičení a způsob stravování mnozí z nás pak zvolili jako svůj životní styl 🙂 Výzva 21 dní je opravdu nejsmysluplnějším programem, na který jsem narazila a který opravdu funguje!

  Odpovědět
 4. Parádní program, který vám odhalí tajemství skvělé postavy, 21 dní na otestování zdarma, proto je trochu šokující, že po sedmi dnech po vas chtějí prachy, trochu podraz…

  Odpovědět
  • tomu sa čudujem aj ja a teraz neviem,ktorú čiastku mám uhradiť…či tú 21 dní alebo tú druhú…môžem vedieť čo si urobila ty?

   Odpovědět
   • Takže pokud to chápu,prvních 7 dní je zdarma,potom si zaplatíš dalších 7 dní a pak dalších…potom už jsou všechny rady zadarmo….a kolik že to třeba stojí by sem někdo napsal prosím?

    Odpovědět
    • Prvých 7dní je zdarma, potom si môžte zaplatiť 21dní -prvú fázu, alebo hneď tri fazy, vyjde to lacnejšie. Je to super cvičenie, výborne zorganizované a čo je dôležité -funguje ?

     Odpovědět
 5. Zdarma je první ukázkový týden. Název 21 dní je odvozen od toho, že po 21 dnech uvidíte první výsledky. Ne od toho, že je 21 dní zadarmo. Celá Výzva, která trvá celkem 90 dní stojí 1299,- Kč a dá se spouštět neustále dokola. Za 13 stovek tak máte každodenní tréninkový plán, který můžete jet i několik let. Existuje skupina na FB „Výzva 21 dní“, kde je asi 3 000 lidí a fotky různých přeměn a příběhy lidí, kteří si výzvou prošli. Některé přeměny jsou opravdu neuvěřitelné. https://www.facebook.com/groups/www.vyzva21dni.cz/?fref=ts

  Odpovědět
 6. Já také mohu potvrdit, že se nejedná o nějaké zázračné rychlo-zhubnutí. Prostě chceš zhubnout, tak makej. Ta podpůrná FCB skupina dodá hodně síly do žil. Doporučuji ji sledovat, i když třeba cvičíte po svém. Ale kdo chce hodně rychle vidět výsledky, měl by těch 21 dní zkusit.

  Odpovědět
 7. Program funkční, ale mne osobně se moc nezamlouvá…. Postupně se dozvídáte, jaké další pomůcky je třeba nakoupit (činky, gumu, podložku… apod.). Preferuji výzvu Transformers 42 s Jakubem Bínou, kde se cvičí s vahou vlastního těla a jídelníčky jsou taky super bez toho, aniž by Vám byly nabízeny nějaké nutriční připravky firmy Gorilla, která je další firmou pana Jehličky. Bohužel i po té, co jsem se z odběru reklamních mailů odhlásila, nabídky stále chodily – což je nevyžádaná reklama. FB skupina motivující, leč přílišná Tomášologie – viz desatero, kde je pan Jehlička popsán jako téměř neomylný. Navíc si dost členů zapisuje ubyté centimetry do deníku (opět produkt, který je nutno zakoupit)…. Toto je můj názor, nemám ráda, když to tak zavání kšeftem a je mi to celkově nesympatické.

  Odpovědět
 8. Výzva 21 je opravdu úžasná. Tak jak psala paní Andrejka, co se týká plateb. Začala jsem před rokem a letos ji jedu znovu. Výsledky jsou famózní, pokud dodržujete vše, jak Vám Tom říká v jednotlivých lekcích. Pro motivaci stačí ještě kouknout na fc – výzva 21 nebo se i přihlásit do skupiny.

  Odpovědět
 9. Výzva21 je sice úžasná, ale ve chvíli, kdy vám program nevyhovuje (z jakéhokoliv důvodu, který se neprojeví během prvních 14dnů), tak je dost problém program nabídnout dál. Zkoušela jsem program nabídnout v podpůrné skupině, neb je tam i hodně lidí, co začíná s týdnem zdarma a byla jsem beze slova vyhozena a byl mi zakázán přístup a skupinu již ani nevidím. Tak jsem vložila příspěvek s dotazem, co to jako je za chování na FB stránku Tomáše Jehličky a copak myslíte – příspěvek je smazán, nově je zavedena registrace a odpověď opět žádná. Přitom jsem po něm nechtěla zpět peníze, jen jsem chtěla nabídnout program někomu, kdo jej využije, neb mně nevyhovuje. A to jsem prosím do inzerátu nenapsala ani slovo proti programu. Takže pokud je tu někdo, kdo má zájem, nabízím k prodeji vstup na 4fázového programu, PC 1499,- Kč, cenu nyní nabídněte. Ráda se toho zbavím, neb vím, že podle toho prostě cvičit nebudu a jíst už vůbec ne.

  Odpovědět
  • Já bych to prodal. Já jsme cvičil na hřišti od něho kondiční treninky měl pas 104 mám pas 99 skoro 98 .cm za měpomáha. Teda cvčím místo na hřiště. OD co mám 104 na 99 pas zustal 96 pas

   Odpovědět
 10. Hned první video mě odradilo, kliky jsem nedělala 20 let a hned první video je hromada kliků, mám nadváhu a neunesu se, také posilování do dřepu neudělám, měla jsem natržené vazy a nemůžu jít do dřepu, zatím jsem tedy zklamaná, existuje odlehčená forma pro začátečníky a hlavně starší?

  Odpovědět
 11. Já jsme vydržel pas 104 el na hřiště přidal jsem kondiční super treninky pas 99 cm nevrátil sem . KDyž shubnul spalovací nechodím na hřiště cvičím doma chdoit stačí hřiště 96 cm budu mít

  Odpovědět

Napsat komentář