Kouzlo – chilli papričky na hubnutí - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Pálivá jídla s chilli bývají doménou spíše u mužů, nežli u žen. Ovšem ženy se s ní setkávají čím dál častěji, protože se u chilli papričky zjistil velmi příznivý efekt v oblasti hubnutí. Chilli také najdeme v drcené podobě pod názvem Kayenský pepř. Pěstuje se po celém světě, od Balkánu, přes Indii až po Střední a Jižní Ameriku (hlavně v Mexiku). Nejpálivější paprička pochází z Indie a nazývá se v překladu „chilli démon“.

Jedná se superchilli a jeho účinky mohou být při pozření smrtící. Používá se při výrobě kouřových granátů. Ale zpět ke klasickému chilli, které seženete u nás. V Česku nejsme pozadu, proto u nás najdete hned dvě nejpálivější odrůdy Trinidad Scorpion Moruga a Trinidad Scorpion Butch Taylor. Obě dvě si můžete vypěstovat doma. Jsou k dostání i na webových shopech.

chili-499063_640

Pokud přetrpíte počáteční trápení s její konzumací, brzy vám její chuť začne chybět. Nejlepší cestou je začít pomalu. A pokud je váš partner již na úrovni plechové huby (s prominutím), nic si z toho nedělejte. Postupně se taky otupíte. Nebo si připravte pro jistotu sklenici mléka případně kořalky. Kapsaicin je také rozpustný v alkoholu. Kromě tedy něj, je v chilli vitamín C, A a beta karoten (tak jako u klasických paprik). Chilli má vynikající vliv na trávení, protože napomáhá vylučování trávících enzymů, a to od začátku trávícího traktu až dokonce. Když píšu do konce, tak do konce. Můžete pak pocítit stejnou ostrost jako při primárním žvýkání. Nesmí se to ovšem přehnat, jinak vás pálivý pokrm může prohnat. Ovšem zrychlení metabolismu i teploty těla se jistě vyplatí. Podpoříte tím efekt hubnutí. Takže kousek papričky denně a budete zase o kousek blíže k vytoužené postavě.

 


CHCETE KONEČNĚ ZHUBNOUT?

  • Ověřené přípravky na hubnutí
  • Tobolky na přírodní bázi
  • Podrobné srovnání různých přípravků

Kouzlo – chilli papričky na hubnutí
3.1 (62%) 10 hlasů

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sex Cams