Tabletky na hubnutí Harmoline Fat Blocker

Přípravek na hubnutí Fat Blocker slibuje výraznou ztrátu hmotnosti již po prvním měsíci užívání bez jakéhokoli hladovění, diet či změn v jídelníčku. Dokonce, i když nemáme čas na cvičení. Tablety na hubnutí mají za úkol blokovat trávení tuků z jídla, které sníme. A tím se pak až o 20 % snižuje příjem kalorií.

Výhody

 • Čistě přírodní produkt.
 • Zrychluje metabolismus a spalování.
 • Blokuje trávení tuků a snižuje tak kalorický příjem.
 • Hubnutí bez diety či změny jídelníčku.
 • Zpomaluje trávení – sníží pocit hladu a chuť na sladké.
 • Působí cíleně na tuky, tudíž nenarušuje příjem a vstřebávání ostatních živin.
 • Tobolky obsahují vitamín C.

Nevýhody

 • Želatinová tobolka nevhodná pro vegetariány.
 • Vyšší cena.

Složení a dávkování

Prášky na hubnutí Fat Blocker obsahují 90 kapslí v jednom balení. Každá tobolka obsahuje 250 mg chitosanu, 50 mg vitamínu C.

Vhodné dávkování je 1 kapsle před jídlem (zapít velkou sklenicí vody). Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě, minimálně 2 měsíce.

Upozornění

Prášky na hubnutí Fat Blocker nemohou žívat:

 • děti a mladiství
 • těhotné a kojící ženy
 • ženy, které se připravují na mateřství

O výrobci

firma

Produktová řada Harmoline do níž se řadí i doplněk stravy Slim & Fit je dílem anglické společnosti Northampton Biotech. Tato firma vyrábí výživové doplňky a splňuje přísné normy FDA a EPA a certifikaci ISO9001:2000. To svědčí také o kvalitě výrobků, u kterých, pokud je to možné, používají 100% přírodní složky bez konzervantů, barviv a dalších chemikálií.

Hodnocení

Fat Blocker Harmoline je čistě přírodní produkt, tudíž se nemusíme obávat vedlejších účinků. Výhodou užívání přípravku je, že ho lze užívat, aniž bychom museli měnit jídelníček či držet nějakou drastickou dietu. Je vhodný především pro osoby, jež mají problém se správným chodem metabolismu či spalování. U běžných přípravků dochází ke ztrátě svalové hmoty, tento se zaměřuje pouze na tuk a to vidím jako značné plus. Pamatujte však na to, že určité množství tělesného tuku potřebujeme, neboť právě z něj naše tělo čerpá energii.

Nepřehlédněte:  Prášky na hubnutí Chilliburner Good Nature

Kde výrobek koupit?

Názory zákazníků

Jsem na tradiční české jídlo, neumím jíst samé saláty. Problémy s váhou, které začaly po třicítce, jsem se opakovaně snažila řešit, bohužel nesprávně. Díky Harmoline dnes nedržím přísné diety, nehladovím, můžu přiměřeně jíst mé oblíbené jídlo a přitom hubnu. Po dvou měsících jsem o 3 kila lehčí. (Jana, praskynahubnuti.net)

Fat Blocker je zase reklama. Co je na tom levného? Zase prášky… (govana, emimino.cz)

Hubnutí jsem začala řešit po porodu. Držela jsem drastické diety, hladověla, vše bez dlouhodobého výsledku. Harmoline mi poradila kamarádka, výživová poradkyně. Už po prvním měsíci jsem cítila rozdíl. Dnes jsem o 6,5 kilo lehčí a v hubnutí pokračuji.  (Mirka, praskynahubnuti.net)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

2 komentáře u „Tabletky na hubnutí Harmoline Fat Blocker“

 1. Ano, tímto způsobem se dá zhubnout, ale samotné tablety vás samozřejmě nespasí. Je zapotřebí i nějaký ten pohyb. Když skloubíte tyto dvě věci, úspěch v podobě zhubnutí se dostaví.

  Odpovědět
 2. Já jsem spokojená. Akorát jsem začala brát 3 pixli a kila jdou pořád dolů. První měsíc byl pomalejší, ale od toho druhého to bylo fakt znát. Nevíte jestli se to může kombinovat i s tím jejich dalším produktem Carb blocker, nebo se může brát pouze jeden naráz?

  Odpovědět

Napsat komentář