Prášky na hubnutí Chlorella Pura

Ačkoliv se chlorella neřadí přímo mezi klasické prášky na hubnutí, můžeme o ní s klidem říci, že hubnutí může přinejmenším trochu pomoci. Ptáte se proč? Chlorella očišťuje a detoxikuje lidský organizmus a očista těla zajisté k hubnutí patří.

Výhody

  • Čistě přírodní produkt.
  • Detoxikuje organizmus.
  • Pomáhá tělu nejen zhubnout.
  • Obsahuje důležité živiny.

Nevýhody

  • Užívá se více tabletek.
  • Kvalitní chlorella má i vyšší cenu.
  • Můžete pocítit nepříjemné průvodní jevy detoxikace těla.

Složení a dávkování

100% čistá řasa lisovaná do tabletek.

Chlorella se užívá 4 – 6 tablet 3x denně.

Prášky na hubnutí Chlorella Pura

Upozornění

Chlorella Pura není alergen, ale můžete pocítit průvodní jevy detoxikace těla, jako je bolest hlavy, nadýmání nebo zelená barva stolice. Chlorellu by neměly užívat děti do 3 let, aby tabletku nevdechly a neudusily se jí.

O výrobci

Prášky na hubnutí Chlorella Pura

Společnost Chlorella centrum s. r. o. byla založena roku 2004 jako nástupce firmy Fitmin působící na českém trhu již od roku 1999. Chlorella centrum dováží sladkovodní řasu od renomovaného světového pěstitele a zpracovatele chlorelly z Taiwanu, kde se pěstuje nejkvalitnější chlorella na světě. Chlorella centrum pod značkou Chlorella Pura Cosmetics distribuuje i kosmetické přípravky s obsahem chlorelly.

Hodnocení

Chlorella je podobně jako ostatní zelené potraviny všeobecně považována jako zdravý doplněk stravy. Pokud chcete s chlorellou zhubnout, může vám pomoci, ale nečekejte, že udělá všechnu práci za vás. Minimálně si detoxikujete organizmus od těžkých kovů, zlepší se vám pleť a doplníte tělu živiny.

Kde výrobek koupit?

Nepřehlédněte:  Pilulky na hubnutí Acai Berry 900

Prášky na hubnutí Chlorella Pura

 

Názory zákazníků

Tak já mám s chlorellou taky moc dobré zkušenosti, nastartovala mi hubnutí, zbavila gynekologických potíží, posílila imunitu… U dětí mi pomohla se zápachem z úst (doporučuje se chlorofyl). Ale to už záleží asi na každém z nás. Jediné je asi vyzkoušet. Hodně lidí se zalekne možné zácpy, protože nepijí… (Kačorek, omlazeni.cz)

Ahoj moje mamka ji užívá vždy na jaře, na jakoby pročištění a působí na ní naopak. Vždy tak 2 kilča jsou dole. Možná to není z toho, ale určitě po tom nepřibírá. A chválí si, že se jí chodí po ní dobře na záchod. (Jessie8951, emimino.cz)

Zkoušela jsem dlouhodobě, postupně oboje. U ječmenu jsem nepozorovala žádný efekt, u chllorely v kombinaci se spirulinou ano, lepší pleť, rychlejší metabolismus a něco jsem i zhubla bez další námahy a taky jsem nebyla tolik unavená. Teď mám pro změnu mladou pšenici, ale nepozoruju žádný efekt. Takže se pak asi na podzim zase vrátím k chllorele. Ale naopak znám lidi, kteří si nemůžou vynachválit ječmen. (Radull, omlazeni.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

1 komentář u „Prášky na hubnutí Chlorella Pura“

Napsat komentář