Tabletky na hubnutí Chitomax - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Prášky na hubnutí Chitomax obsahují upravenou látku chitosan tak, aby působila v žaludku rychleji a ještě lépe na sebe vázala tuky z potravy, než jen pouhý chitosan, který začíná v žaludku působit až zhruba hodinu po jeho požití. Chitosan je ve své podstatě kladně nabitý polysacharid, který je nevstřebatelný a slouží k očistě organizmu, navazuje na sebe tuky a cholesterol.

Výhody

  • Váže na sebe tuky a cholesterol.
  • Pročišťuje organizmus.
  • Působí jako nevstřebatelná vláknina.
  • Pomáhá proti zácpě a pálení žáhy.
  • Snižuje krevní tlak.

Nevýhody

  • Chitosan se získává z krevetek, není tedy vhodný pro vegetariány.

Složení a dávkování

Tabletky na hubnutí Chitomax obsahují 500 mg chitosanu v upravené podobě Chitomax a 40 mg vitamínu C v každé kapsli.

Pokud Chitomax chcete užívat na hubnutí, tak se doporučuje užívat jej těsně před jídlem 1 – 2 kapsle a zapít je 200 ml vody. Chitomax lze ale užívat i na očistu organizmu a to večer před spaním, opět zapít sklenicí vody.

Upozornění

Kontraindikace užívání kapslí na hubnutí Chitomax nejsou dohádatelné, pravděpodobně bude vhodný pouze pro dospělé.

O výrobci

Superionherbs

Prášky na hunnutí Chitomax vyrábí britská společnost Pharmacopea Ltd., která se zaměřuje na výrobu přírodních doplňků stravy. Mezi své produkty zařazuje zejména doplňky stravy z hub a léčiva vyrobené podle tradičné čínské medicíny. Své produkty Pharmacopea Ltd. zastřešuje pod značkou Superionherbs.

Hodnocení

Přípravek na hubnutí Chitomax je upravený chitosan, který je běžně užíván na podporu hubnutí a k očistě organizmu od těžkých kovů a dalšího znečištění. O upravené variantě chitosanu Chitomaxu, který obsahují tyto tabletky na hubnutí, není příliš mnoho jiných informací, než poskytuje výrobce, ale to může být dáno i tím, že je výrobek na trhu zatím krátce. Cenově je Chitomax dostupný podobně, jako jiné prášky na hubnutí.

Kde výrobek koupit?

Názory zákazníků

Zkouším jíst chitosan týden a i když jsem se minulý víkend neskutečně přežírala (rodinná oslava) a s hrůzou jsem stoupla na váhu… Světe div se, úbytek váhy 2 kg. (Normálně by to byly dvě kila, ale směrem nahoru.) Samozřejmě se snažím jíst střídmě, ale komu to někdy neujede…že? (Gábina, doktorka.cz)

Objednat tento produkt

CHCETE KONEČNĚ ZHUBNOUT?

  • Ověřené přípravky na hubnutí
  • Tobolky na přírodní bázi
  • Podrobné srovnání různých přípravků

Tabletky na hubnutí Chitomax
2.9 (57.65%) 17 hlasů

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sex Cams