Tablety na blokování sacharidů HarmoLine Carb Blocker [recenze]

Řešíte, jak zhubnout, ale stále se vám nedaří dosáhnout vysněného cíle? Pak chápeme, že je na vašem programu frustrace a hledání nejrůznějších způsobů, jak už se konečně dobrat toho, po čem toužíte. Kromě úpravy jídelníčku a přiměřeného množství pohybu, což představuje naprostý základ, můžete vyzkoušet doplněk stravy HarmoLine Carb Blocker, který může snížit energetický příjem z denní potravy.

Vědecké poznání jde neustále kupředu. Zatímco v minulosti byly poměrně populární doplňky stravy, které působily na chuť na sladké a na pocit hladu, dnes se spíše orientujeme na spalovače tuku, které mohou svým složením podpořit metabolismus a sportovní výkon.

Stále častěji pak také vídáme doplňky stravy, kterým se říká blokátory sacharidů a blokátory tuků. Ty pak ve zkratce fungují tak, že mohou snížit kalorický příjem z konzumované potravy. Ne sice stoprocentně, ale klidně až o 20 %.

Jednou ze značek doplňků stravy, která se na blokování cukrů specializuje, je HarmoLine, která má v nabídce doplněk stravy Carb Blocker.

Co přesně je v jeho složení? Jak to přesně funguje? A je i během jeho užívání doporučeno cvičení s dietou?

Co je Carb Blocker?

co je carb blocker

Carb Blocker je volně prodejný doplněk stravy od značky HarmoLine, který slouží k blokování kalorického příjmu.

Abyste si pod tímto termínem nepředstavovali bůh-ví-co, prakticky jde o to, že jeho složení oddaluje trávení cukru, pečiva a dalších potravin s obsahem sacharidů a znemožňuje jejich přeměnu na tuky. Jeho příjem totiž podporuje neutralizaci enzymu alpha amylase.

co je carb blocker 2

Neutralizuje všechny cukry/sacharidy?

Ne. A ani by to nebylo zdravé a bezpečné, pokud by tomu tak opravdu bylo. Dokáže však snížit kalorický příjem z těchto potravin až o 20 %. Samozřejmě, k hubnutí sami přispějete už tím, že si nastavíte jídelníček tak, aby přidaných cukrů obsahoval co nejméně, a aby se v něm přirozeně nacházely zdravé zdroje sacharidů, ke kterým patří například ovoce, tmavá rýže, celozrnné pečivo, luštěniny a podobně. (Tyto sacharidy totiž nejsou v zásadě špatné a tyto potraviny tělo zásobují důležitými vitamíny a látkami.)

Úprava jídelníčku a částečné snížení vstřebávání sacharidů pak může být jedním z dílčích kroků při snaze o redukci nadbytečné tělesné hmotnosti.

Jaké má složení?

složení harmoline carb blocker

Ve složení Carb Blocker nacházíme látky přírodního původu.

Najdeme mezi nimi třeba:

  • Inulin (vláknina z čekanky)
  • Vitamín C
  • Fazol obecný
  • Guaranu
  • Chrom

Jak se to užívá?

V balení se nachází 120 tobolek a doporučený způsob užívání je 1-2 tobolky před jídlem, které zapijete dostatečným množstvím vody. Maximální dávka jsou pak 4 tobolky za den. Toto množství nedoporučujeme překračovat. Délka užívání by pak měla být alespoň 2 měsíce.

Jaké jsou s ním zkušenosti?

Někteří zákazníci uvádí, že se k doplňkům stravy HarmoLine dostali přes sportovní instruktory, takže je na doporučení zkusili a byli spokojení s výsledkem. Další zase říkají, že první změny viděli už asi po měsíci od zahájení užívání. V neposlední řadě se pak najdou lidé, kteří říkají, že se jim konečně podařilo ztratit hmotnost bez hladovění.

Opravdu to pro hubnutí stačí?

Každý z nás je jiný. Máme jinou výšku, jinak rychlý metabolismus, rozdílné množství pohybu během dne a podobně. Z toho důvodu nelze říct, že co bude fungovat u jednoho, to bude automaticky vyhovovat všem.

I v případě, že se rozhodnete doplněk stravy Carb Blocker vyzkoušet je tedy důležité dodržovat zásady zdravé životosprávy. To znamená, že v průběhu dne snížíte příjem přidaných cukrů a omezíte nejrůznější neřesti, ke kterým může patřit například i super sladký džus každé ráno po probuzení, či cukr v kávě nebo v čaji. Také se snažte snížit množství tuku ve svém jídelníčku, čímž můžete pozitivně ovlivnit svou kalorickou bilanci.

Také nezapomínejte na dostatek spánku, na redukci stresu a na přiměřené množství pohybu, které je důležité pro budování a udržení aktivní svalové hmoty a pro formování postavy. Taková kombinace kroků pak přispěje k tomu, že výsledky uvidíte rychleji a zhubnete opravdu udržitelně a zdravě.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář