Testomax přípravek proti andropauze

Naposledy aktualizováno 26.2.2015 redaktorem MUDr. Zdeňka Fantová

Testomax, tablety pro muže, slibuje, že pomůže mužům po třicítce zvednout hladinu testosteronu, čímž je zbaví únavy, podrážděnosti, zlepší výsledky při cvičení a zvýší chuť a sexuální výkonnost. Těmito všemi příznaky se totiž vyznačuje tzv. mužský přechod. Pojďme se podívat, co tento zázračný přípravek obsahuje.

Výhody

 • Téměř přírodní produkt.
 • Obsahuje diosgenin, který podporuje sekreci pohlavních hormonů.
 • Obsahuje denní dávku zinku a vitamínu B6.
 • Pomáhá proti mužskému přechodu.
 • GMO Free.

Nevýhody

 • Tableta obsahuje plnidla.
 • V balení je jen 30 tobolek.
 • Proměnlivá cena.

Složení a dávkování

Přípravek Testomax pro muže obsahuje extrakt z pískavice řeckého sena, plnidla (mikrokrystalická celulosa, dihydrofosforečnan vápenatý), oxid hořečnatý, protispékavé látky (zesíťovaná celulosová guma, oxid křemičitý), citronan zinečnatý, stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulosa, glycerol), lešticí látka (hořečnaté soli mastných kyselin), pyridoxin-hydrochlorid.

Tobolky Testomax se užívají 1x denně.

Upozornění

Přípravek Testomax by neměli užívat muži, kteří jsou alergičtí na některou složku tablety.

O výrobci

Nordic_Health_logo

Společnost Nordic Health s.r.o. prodává výživové doplňky na českém trhu od roku 2011. Je součástí norské firmy Sana Pharma AS, která se zabývá prodejem potravinových doplňků a kosmetických přípravků. Společnost si zakládá na kvalitě svých produktů a všechny jsou vyráběny bez geneticky modifikovaných složek.

Nepřehlédněte:  Přírodní sladidlo Stevia !N

Hodnocení

Testomax, přípravek pro muže zvyšující hladinu testosteronu, čímž má zlepšovat výkonnost, bránit únavě a hlavně předcházet andropauze, tedy mužskému přechodu, má dobré předpoklady, aby fungoval. Obsahuje pískavici řecké seno, která může mít pozitivní účinky na hormonální systém. K ní je přidán zinek, vitamín B6 a hořčík, které jsou klíčem k mužské plodnosti a regulují hladiny hormonů. Jediné, co by přípravku Testomax šlo vytknout jsou přídatné látky, které jsou do tablety přimíchány.

Kde výrobek koupit?

Názory zákazníků

Zajímavý doplněk pro muže a informace co se děje v těle při ubývajícím testosteronu. Jednoduché stránky i nákup. Možnost zákaznického servisu na bezplatné lince. Produkt mě oslovil, a zdá se, že funguje, cítím se lépe a doufám, že si to nenamlouvám. Pokud, nechcete, aby se z vás stal nerudný stařík ve 40cítce, doporučuju vyzkoušet. (Přemysl Douša, heureka.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené přípravky na hubnutí    ✔️ Tobolky na přírodní bázi    ✔️ Podrobné srovnání

Srovnání přípravků

6 komentářů u „Testomax přípravek proti andropauze“

 1. Testomax je určitě zajímavý produkt. Sám jsem ho dlouhodobě užíval a musím říct, že mě pomohl (je mě 42 let). Cítil jsem se lépe, měl jsem více energie a i to sexuální libido bylo o něco větší. Nicméně jsem přešel od května na novinku Primulus. Je to doplněk stravy, které má daleko lepší složení (60 tablet/měsíc) a i cena za měsíční balení je příznivější.
  Petr

  Odpovědět
 2. Po dlouhodobém užívání přípravku Testomax jsem nepozoroval žádné zlepšení, ba naopak, zvětšily se pocity únavy, podrážděnosti i váhový nárůst.
  Václav

  Odpovědět
 3. nepozoruji žádné změny,naopak jsem víc unavený,podrážděny a přibral jsem nějaké to kilo navíc

  Odpovědět
 4. Dobrý den, uvádíte velice milné informace o produktu TestoMax. TestoMax neslibuje zákazníkům zvednout hladinu testosteronu. S tímto hormonem TestoMax opravdu nic nedělá, ale jeho unikátní složení bojuje proti negativním účinkům, které přicházejí právě s poklesem hladiny Testosteronu. Gro složení je pískavice řeckého sena 600mg v denní dávce. Vědecké studie jasně prokázaly pozitivní efekt pískavice na narůst svalové hmoty, lepší metabolismus a libido při denní dávce 500mg. Nemohu se ubránit dojmu, že článek a recenze jsou tendenční, pravděpodobně objednáno konkurencí.

  Odpovědět
 5. Testomax jsem užíval několik let a napsal bych toto.Ať jsem ho bral denně nebo vynechal a bral s pauzou,žádnou změnu jsem nepocítil.Myslím,že tento přípravek neublíží,ale ani nepomůže.Buďte aktivní, kvalitně jezte a uděláte lépe.

  Odpovědět
 6. Říkejte si, co chcete, ale racionálně uvažující člověk pochopí, že fyziologickým a evolučním podmínkám existence našeho lidského druhu na této planetě se nevyhnete v žádném věku. Jediný smysl, byť opět nevyvracující předchozí tvrzení, je mít celkem pravidelný pohyb zeměřený komplexně na všechny lidské svalové partie a vyvážená strava. Prosím pozor, vyvážená strava není o dietách, ale o tom, co a kdy a kolik pozřít vzhledem ke svému tělesnou konstituci. A jen pro toto uvedené je třeba investovat finanční prostředky. To je vše, nic jiného na tom nehledejte.

  Odpovědět

Napsat komentář