Testomax přípravek proti andropauze

Testomax, tablety pro muže, slibuje, že pomůže mužům po třicítce zvednout hladinu testosteronu, čímž je zbaví únavy, podrážděnosti, zlepší výsledky při cvičení a zvýší chuť a sexuální výkonnost. Těmito všemi příznaky se totiž vyznačuje tzv. mužský přechod. Pojďme se podívat, co tento zázračný přípravek obsahuje.

Výhody

 • Téměř přírodní produkt.
 • Obsahuje diosgenin, který podporuje sekreci pohlavních hormonů.
 • Obsahuje denní dávku zinku a vitamínu B6.
 • Pomáhá proti mužskému přechodu.
 • GMO Free.

Nevýhody

 • Tableta obsahuje plnidla.
 • V balení je jen 30 tobolek.
 • Proměnlivá cena.

Složení a dávkování

Přípravek Testomax pro muže obsahuje extrakt z pískavice řeckého sena, plnidla (mikrokrystalická celulosa, dihydrofosforečnan vápenatý), oxid hořečnatý, protispékavé látky (zesíťovaná celulosová guma, oxid křemičitý), citronan zinečnatý, stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulosa, glycerol), lešticí látka (hořečnaté soli mastných kyselin), pyridoxin-hydrochlorid.

Tobolky Testomax se užívají 1x denně.

Upozornění

Přípravek Testomax by neměli užívat muži, kteří jsou alergičtí na některou složku tablety.

O výrobci

Nordic_Health_logo

Společnost Nordic Health s.r.o. prodává výživové doplňky na českém trhu od roku 2011. Je součástí norské firmy Sana Pharma AS, která se zabývá prodejem potravinových doplňků a kosmetických přípravků. Společnost si zakládá na kvalitě svých produktů a všechny jsou vyráběny bez geneticky modifikovaných složek.

Hodnocení

Testomax, přípravek pro muže zvyšující hladinu testosteronu, čímž má zlepšovat výkonnost, bránit únavě a hlavně předcházet andropauze, tedy mužskému přechodu, má dobré předpoklady, aby fungoval. Obsahuje pískavici řecké seno, která může mít pozitivní účinky na hormonální systém. K ní je přidán zinek, vitamín B6 a hořčík, které jsou klíčem k mužské plodnosti a regulují hladiny hormonů. Jediné, co by přípravku Testomax šlo vytknout jsou přídatné látky, které jsou do tablety přimíchány.

Nepřehlédněte:  NutriCzech DITERPEX Rapid – recenze

Kde výrobek koupit?

Názory zákazníků

Zajímavý doplněk pro muže a informace co se děje v těle při ubývajícím testosteronu. Jednoduché stránky i nákup. Možnost zákaznického servisu na bezplatné lince. Produkt mě oslovil, a zdá se, že funguje, cítím se lépe a doufám, že si to nenamlouvám. Pokud, nechcete, aby se z vás stal nerudný stařík ve 40cítce, doporučuju vyzkoušet. (Přemysl Douša, heureka.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

6 komentářů u „Testomax přípravek proti andropauze“

 1. Testomax je určitě zajímavý produkt. Sám jsem ho dlouhodobě užíval a musím říct, že mě pomohl (je mě 42 let). Cítil jsem se lépe, měl jsem více energie a i to sexuální libido bylo o něco větší. Nicméně jsem přešel od května na novinku Primulus. Je to doplněk stravy, které má daleko lepší složení (60 tablet/měsíc) a i cena za měsíční balení je příznivější.
  Petr

  Odpovědět
 2. Po dlouhodobém užívání přípravku Testomax jsem nepozoroval žádné zlepšení, ba naopak, zvětšily se pocity únavy, podrážděnosti i váhový nárůst.
  Václav

  Odpovědět
 3. nepozoruji žádné změny,naopak jsem víc unavený,podrážděny a přibral jsem nějaké to kilo navíc

  Odpovědět
 4. Dobrý den, uvádíte velice milné informace o produktu TestoMax. TestoMax neslibuje zákazníkům zvednout hladinu testosteronu. S tímto hormonem TestoMax opravdu nic nedělá, ale jeho unikátní složení bojuje proti negativním účinkům, které přicházejí právě s poklesem hladiny Testosteronu. Gro složení je pískavice řeckého sena 600mg v denní dávce. Vědecké studie jasně prokázaly pozitivní efekt pískavice na narůst svalové hmoty, lepší metabolismus a libido při denní dávce 500mg. Nemohu se ubránit dojmu, že článek a recenze jsou tendenční, pravděpodobně objednáno konkurencí.

  Odpovědět
 5. Testomax jsem užíval několik let a napsal bych toto.Ať jsem ho bral denně nebo vynechal a bral s pauzou,žádnou změnu jsem nepocítil.Myslím,že tento přípravek neublíží,ale ani nepomůže.Buďte aktivní, kvalitně jezte a uděláte lépe.

  Odpovědět
 6. Říkejte si, co chcete, ale racionálně uvažující člověk pochopí, že fyziologickým a evolučním podmínkám existence našeho lidského druhu na této planetě se nevyhnete v žádném věku. Jediný smysl, byť opět nevyvracující předchozí tvrzení, je mít celkem pravidelný pohyb zeměřený komplexně na všechny lidské svalové partie a vyvážená strava. Prosím pozor, vyvážená strava není o dietách, ale o tom, co a kdy a kolik pozřít vzhledem ke svému tělesnou konstituci. A jen pro toto uvedené je třeba investovat finanční prostředky. To je vše, nic jiného na tom nehledejte.

  Odpovědět

Napsat komentář