Exilis tablety [recenze 2024]: Proč nemohou samy o sobě fungovat?

Pokud uvažujete o redukci hmotnosti, pravděpodobně se zajímáte i o problematiku doplňků stravy na podporu hubnutí. I když v lékárnách objevíte poměrně široký sortiment přípravků, existují i takové, které koupíte jen na jedněch internetových stránkách. Mezi takové doplňky stravy patří i tablety Exilis. Jaké jsou s nimi zkušenosti? Co mají ve složení? A co o nich říkají diskuze?

Rychlé, bezpečné a snadné hubnutí je snem mnohých jedinců, kteří se jednoho dne s hrůzou podívali do zrcadla a naznali, že přišel čas něco málo shodit. Jenže, aby byla vaše snaha úspěšná, vyžaduje to spoustu dílčích změn, trpělivosti a sebedisciplíny. (Což mnoho lidí postrádá.)

Nemusíte zrovna věřit na zázraky, ale můžete se rozhodnout, že si své úsilí trochu ulehčíte tím, že vyzkoušíte volně prodejné doplňky stravy na podporu hubnutí, které vám snad (alespoň trochu) pomohou.

Má ale význam zkoušet něco jako tablety na hubnutí Exilis?

Co je Exilis?

Exilis tablety [recenze [year]]: Proč nemohou samy o sobě fungovat?

Exilis jsou podle oficiálních stránek přírodní zeštíhlující kapsle, které vám pomohou s již zmíněným rychlým, bezpečným, účinným a trvalým hubnutím. Sáhnout po nich mohou lidé, kteří se dlouho trápili s dietami.

Mezi výhody těchto tablet má patřit například:

  • Podpora vitality
  • Zkrácení procesu hubnutí
  • Snížení chuti k jídlu
  • Podpora zdraví
  • Hmotnost pod kontrolou

Složení

Exilis tablety [recenze [year]]: Proč nemohou samy o sobě fungovat?

I když to zní opravdu fantasticky, složení Exilis tablet tomu (z našeho úhlu pohledu) moc neodpovídá. Mezi hlavními účinnými látkami nacházíme pouze hnědé řasy, kolový ořech a glukomannan. Samozřejmě, tyto látky se používají k doplnění energie a k podpoře hubnutí, ale rozhodně nejde o žádný elixír života, jak se nás snaží přesvědčit výpis benefitů. (Například nám tu chybí vitamíny, minerály a další látky, které se spojují jak s redukcí únavy, tak například s podporou celkového zdraví organismu.)

Ve srovnání s jinými přípravky na hubnutí nám tu chybí i další tradičně používané látky, mezi které patří například kofein, extrakt z pepře nebo extrakt z hořkého pomeranče. Z toho důvodu bychom byli s očekávanými účinky spíš zdrženliví.

Dávkování

Tablety Exilis se užívají dvakrát denně, kdy si vezmete vždycky jednu kapsli. V ideálním případě je berte vždy před snídaní a před večeří a zapijte je dostatečným množstvím vody.

Zkušenosti zákazníků

Exilis tablety [recenze [year]]: Proč nemohou samy o sobě fungovat?

Bohužel, na tablety Exilis neexistují žádné nezávislé recenze. Jediné, které jsme při veškeré snaze dokázali najít, byly ty na oficiálních webových stránkách. Vzhledem k tomu, že ty většinou nepovažujeme za zcela nezávislé, málokdy na jejich existenci bereme zřetel.

Co vám ale můžeme říct je to, že složení doplňku stravy Exilis ani tak nepodporuje hubnutí, jako spíš snížení chuti k jídlu. Z toho důvodu nemohou samy o sobě fungovat.

Navíc, při psaní recenze nás zarazilo několik věcí:

  • Exilis se nedá sehnat jinde než na jedněch webových stránkách
  • Exilis nemá profil na srovnávačích zboží, mezi které patří Zboží.cz a Heuréka => Prodejce tedy nemá evidentně zájem o to, aby se lidé svobodně vyjádřili k tomu, jak byli s prodávanými výrobky spokojení
  • Na sociální síti Facebook mají kapsle na hubnutí Exilis (pro ČR) několik profilů, což opět nepůsobí moc důvěryhodně
  • Je snadné zaměnit kapsle Exilis s hubnoucí procedurou Exilis, kterou provádí kliniky estetické medicíny
  • V obchodních podmínkách se dozvídáme, že provozovatel e-shopu sídlí někde v Maďarsku

Co z toho plyne? Možná to nemusí nic vážného znamenat, ale všechny z výše uvedených bodů by nás nepřesvědčily o tom, že máme těmto kapslím na podporu hubnutí nějak přehnaně důvěřovat. Snadná záměna s jinou technikou na podporu hubnutí nám navíc přijde trochu jako záměr. (Možná to tak není, ale sami uznejte, že to nepůsobí moc dobře.)

Z toho důvodu bychom si na vašem místě vybrali jiný doplněk stravy na podporu hubnutí, který ve vás nevyvolává zbytečné otázky ohledně jeho pozadí a účinnosti.

Exilis tablety [recenze [year]]: Proč nemohou samy o sobě fungovat?

Máte s doplňkem stravy Exilis nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Nepřehlédněte:  Framykoin recenze

 

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář