Tobolky na hubnutí Obezin

Přípravek na hubnutí Obezin svým zákazníkům slibuje, že díky látkám přírodního původu toho méně snědí. S tím jde ruku v ruce i menší kalorický příjem, rychleji zhubnou a nebudou mít chuť mlsat mezi jídly. Obezin lze používat i jako přípravek na detoxikaci organizmu.

Výhody

 • Přírodní rostlinné složení
 • Zbavuje chuti k jídlu.
 • Zaplňuje žaludek – sníte méně jídla.
 • Detoxikuje organizmus.
 • Více druhů přípravku.

Nevýhody

 • Želatinová kapsle a přídavné látky v tobolce.
 • Nejasné dávkování – podle pocitu plnosti žaludku.
 • Pauza v užívání po 30 dnech.

Složení a dávkování

Tobolky na hubnutí ObezinTobolky na hubnutí ObezinTobolky na hubnutí Obezin

V prášcích na hubnutí Obezin nalezneme přírodní polysacharidový komplex PSC™, 500 mg Glukomananu, 100mg Zlatého lnu a 50 mg řasy spirulina platensis. Přídatné látky jsou stearan hořečnatý a obal tobolky obsahuje želatinu a oxid titaničitý.

Tobolky na hubnutí se užívají individuálně 3x denně 1 – 2 tabletky, maximálně však 4 tobolky 30 minut před jídlem a je nutné je zapít větším množstvím vody (0,3 – 0,4l). Tobolky se užívají celé. Dávku zle postupně zvyšovat každých 5 dní o 1 tabletku na 1 jídlo až do výrazného snížení pocitu hladu. Nesmí se překračovat maximální denní dávka a doba užívání je 30 dnů, po kterých si musíte dát přestávku 5 dní. Poté zle s Obezinem zase pokračovat v hubnutí.

Upozornění

Tabletky na hubnutí nesmí užívat při:

 • Přecitlivělosti na jednu nebo více složek.
 • Gastrointestinálních onemocněních.
 • Stenóze jícnu.
 • Střevních potížích.
 • Těhotenství nebo kojení.

O výrobci

Tobolky na hubnutí Obezin

Lék na hubnutí Obezin vyrábí firma Danare a. s., což je tradiční česká firma zabývající se výrobou, vývojem a prodejem přírodních doplňků stravy, zejména jejich značky Obezin. Společnost je na trhu od roku 2007.

Nepřehlédněte:  Doplněk stravy Green trio

Hodnocení

Přípravek na hubnutí Obezin má čistě přírodní složení v podobě bobtnavé vlákniny, která Vám zaplní žaludek. Obsahuje také řasu spirulinu platensis, která je známá pro své detoxikační a výživové účinky. Tím, že budete méně jíst a mlsat by měla jít Vaše váha dolů.

Kde výrobek koupit?

Názory zákazníků

S výrobkem Obezin jsem byla velmi spokojena, skutečně působí tak, jak prezentujete v popisu. Shodila jsem 2 kg a to je velký úspěch a především jsem se naučila jist méně a počítám s tím, že příští měsíc si dám zase další dávku. Po dlouhé době jsem spokojena s doplňkem zdraví, který provede i tzv. očistu těla a to je super. (prozdravi.cz)

Ahoj všem, mám dobranou krabičku Obezinu a stejnou váhu jako před ní. Nevím, jestli otevírat další (mám ještě 2 ks) chutě na jídlo mám stejné a množství, trošičku menší porce než před měsícem. Na mě to nefunguje. (monijka, omlazeni.cz)

Mně Obezin pomohl, za měsíc -4kg. Začínala jsem na váze 83kg/170cm. Ale jasně, že jsem u něj nejedla prasárny, to by jinak nefungovalo. Koupila jsem si ho na základě recenzí a asi si koupím další balení. (Pavla, doktorka.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

3 komentáře u „Tobolky na hubnutí Obezin“

 1. Výrobek Obenzym 45+ užívám již 10 dní a necítím žádnou změnu, hlad mám stále,souhlasím s pisatelkou Morysovouá, asi jsme nějaké divné.Přesto přeji ostatním hodně kil dolů.Hana Jandová

  Odpovědět
 2. Mně hodně pomohl. Dávám si dvě tablety před obědem a dvě před večeří. Po užití cítím jak ve mně bobtná až je mi z toho chvíli zle a pak mi stačí jen malá porce jídla. Ale bez silné vůle a zdravé stravy to asi nepůjde. Zatím mám dole 12 kg

  Odpovědět

Napsat komentář