Tablety na hubnutí Botarin Easy Slim Caps

Tyto čistě přírodní prášky na hubnutí slibují, že vytvarují naši postavu „zevnitř“ a to zejména v nejproblematičtějších partiích, jako jsou stehna, hýždě a nohy. Tyto účinky by měly způsobit detoxikační procesy, které Botarin Easy Slim Caps v těle vyvolá. 

Výhody

  • Čistě přírodní produkt.
  • Zamezuje vstřebávání tuku z potravy.
  • Detoxikuje organizmus.
  • Obsahuje vlákninu.
  • Navozuje pocit sytosti.
  • Nemá vedlejší účinky.

Nevýhody

  • Vyšší cena 910 Kč za 60 kapslí.
  • Výrobce neuvádí množství účinných látek v kapsli.

Složení a dávkování

Kapsle na hubnutí Botarin Easy Slim Caps obsahují  L-carnitin, chitosan, extrakt z maté a sladkovodní řasu chlorellu.

Užívá se 1 tobolka denně, kterou je potřeba hodně zapít, nejlépe čistou vodou. Maximální denní dávka jsou 2 tabletky.

Upozornění

Neměla by se překračovat doporučená denní dávka. Výrobce žádná další upozornění ohledně těchto kapslí na hubnutí neudává.

O výrobci

Tablety na hubnutí Botarin Easy Slim Caps

Botarin Easy Slim Caps se prodává pod značkou Botarin, která má v sortimentu převážně kosmetické přípravky proti vráskám. Tyto produkty pro Botarin vyrábí rakouská kosmetická společnost GW Cosmetics, jež produkuje spoustu jiných svých i privátních značek kosmetiky.

Hodnocení

Vzhledem k čistě přírodnímu složení léku na hubnutí Botarin Easy Slim Caps mu toho nemůžeme příliš vytknout. Jeho účinné látky tělu mohou prospět a pročistit ho. Pokud nezhubnete, tak Vám zajisté ani jinak neuškodí, jen budete o zhruba 900 korun lehčí.

Kde výrobek koupit?

Názory zákazníků

Tablety na hubnutí Botarin Easy Slim CapsTablety na hubnutí Botarin Easy Slim Caps

Ahoj Magdo, no bylo to nějakých 4-6 kg měsíčně, upravila jsem i trošku jídelníček, ale jenom tím, že jsem přestala jíst sladké a tak co druhý den jsem si doma tak 15 minut pocvičila (nic drastického). Ono člověk musí i trošku něco pro to udělat. Tento režim jsem dodržovala i předtím než jsem začala brát tablety Botarin ale váha šla jenom o polovinu dolů tzn. 2-3 kg měsíc… Takže tablety mi pomohly jednou tolik. No a krém je teda super na celulitidu, jsem s ním spokojená. Takže za mě opravdu doporučuji. (Petra, zeny.e15.cz)

Jídlo bylo pro mě závislostí. Stresy jsem řešila jídlem, úspěchy jsem slavila jídlem. Neměla jsem žádnou motivaci, ani víru, že by se to mohlo zlepšit. Dokud jsem nenarazila na Botarin Easy-slim – od tohoto okamžiku se vše změnilo. Po třech měsících z Botarin Easy slim se změnil celý můj život. (Magda, easy-slim.cz)

Ahojte holky, tak to já má zase zkušenosti s těmito prášky na hubnutí. Je jasné, že samostatné tablety nepomůžou. Musíš pro to i trošku něco udělat, a když uděláš, jde to opravdu rychleji. (Džejna, zeny.e15.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

1 komentář u „Tablety na hubnutí Botarin Easy Slim Caps“

Napsat komentář