Duální laserová lipolýza

Duální laserová lipolýza je účinnější formou klasické laserové lipolýzy. Využívá zároveň dvě vlnové délky, a to 650 nm a 940 nm, díky kterým dochází k ovlivnění více vrstev tukových buněk. Tato forma redukce je rychlejší a efektivnější a navíc bez použití chirurgických nástrojů. Při využití obou vlnových délek je účinek o 50% větší. Při 4 – 8 ošetřeních se můžete zbavit tuku a celulitidy na problematických partiích, teda břiše, hýždích, bocích a stehnech. Ovšem stále častěji si nechávají klienti ošetřovat také krk, paže a oblast prsou (u mužů). Je nutné podotknout, že je tato metoda vhodná pro všechny věkové kategorie a s velkou oblibou ji využívají i muži.

Pokud tápete, co vás při ošetření bude čekat, tak budete příjemně překvapeni. Oproti ostatním druhům lipolýzy nebudete pociťovat nepříjemné pálení, štípaní nebo záškuby svalů, ale pouze teplo. Lipolaser je vybavený až 12- cti deskovými elektrodami, který může zasáhnout mnohem více oblastí na těle. Během 8 – mi týdnů ovlivníte oblasti tukových polštářů, které nejsme přirozeně schopni zhubnout ani při dietách a horoucným cvičením.

Nepřehlédněte:  Jaké jsou zkušenosti s liposukcí SlimLipo? – Recenze

Dimpled_appearance_of_cellulite

Jaké jsou výhody

 • Rychlé vytvarování vaší postavy
 • Ovlivnění celulitidy
 • Vhodná pro muže a ženy, všech věkových kategorií
 • Bez chirurgického zákroku
 • Profesionální přístup ke klientovi
 • Certifikovaný přístroj
 • Možnost opakování léčby

Jak lipolýza funguje

Princip lipolýzy je stejný jako u ultrazvukové nebo radiofrekvenční. Prostřednictvím vlnění se ovlivňuje povrch tukové buňky, která má tendenci k rozpadu a vyloučení z těla ven. U této metody se ovšem působí na vícero vrstev tuku a léčby by měla být efektivnější, nežli předchozí dvě zmiňované. Cena za jedno ošetření (12 – ti partií těla) je okolo 1 000 Kč. Pro nejvyšší účinnost je dobré docházet na tuto terapii 1 – 2 týdně po dobu jednoho měsíce.

 

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

1 komentář u „Duální laserová lipolýza“

 1. V popisu funkce Laserové lipolýzy je psáno,že paprsek dosáhne až 9 cm pod povrch těla.To tedy znamená,že když přiložím laserovou diodu např.na místo mezi palcem a ukazovákem na ruce tak bych měl z druhė strany vidět paprsek,který podle popisu projde na těle.Přesto,že jsem použil laser ,který je použit na těchto přístrojích tak jsem neviděl paprsek na druhé straně projít touto kůží mezi palcem a ukazovákem.Nevím tedy jak může docházet k jevu při kterém se má hubnout působením laseru.Navíc podle mne je to docela dobrý byznis ,protože jsem koupil 10 laserových modulů s laserovýmy diodami ,které jsou použity v těchto přístrojįch z Aliexpressu za 87 Kč celkem!!!
  J.Byron

  Odpovědět

Napsat komentář