Lymfatické kalhoty – pomáhají hubnout

Lymfatické kalhoty jsou bezbolestnou a velmi účinnou metodou na hubnutí a formování postavy. Vyzkoušejte na hubnutí řešení v podobě lymfatických kalhot. Lymfatické masáže mají řadu příznivých účinků na tělo.

Pokud vás trápí problematické partie, jako jsou stehna a hýždě, trávíte čas v posilovně a správně se stravujete a nevidíte žádný výsledek, zkuste lymfatické kalhoty. Zbaví vás oteklých nohou, celulitidy i tuku. Pomohou vám zhubnout.

Co to je lymfa a jakou má funkci

Lymfatický systém stahuje přebytečné tekutiny, čistí je a posílá zpět do krevního řečiště. Umí vychytat mikroorganismy i nádorové buňky. Lymfodrenáž je masáž mízních uzlin a cév, kterými v těle proudí míza. Lymfatické masáže pomohou u celulitidy a zmírní výskyt akné. Rozhýbání lymfy zrychlí metabolismus, zefektivní látkovou výměnu a podpoří hubnutí. Zvětšené tukové buňky, které na sebe vážou metabolické zbytky, způsobují celulitidu. Zanesená lymfa někdy brání ve shazování kilogramů. Lepší vylučování odpadu z těla zabrání ukládání metabolických zbytků ve tkáních. Stimulace mízních uzlin je důležitá i ze zdravotního hlediska. Když lymfa neproudí správně, má omezené čisticí a transportní funkce a někdy není vůbec funkční. Organismus hromadí škodliviny, imunitní systém selhává, trpíme častými infekcemi a jsme chronicky unavení. Dochází k otokům dolních končetin.

lymfa

Funkce pumpy a okysličení u lymfatické masáže

Funkce střídavého stlačování a uvolňování vzduchu v lymfatických kalhotách zajišťuje správný a pravidelný rozvod čisté krve nově obohacené o kyslík. Přerušované působení tlaku také způsobuje opakované roztahování všech kapilár a podporuje jejich posilování. Buňky získávají velmi prospěšnou energetickou aktivitu právě proto, že jsou pravidelně zásobovány kyslíkem. Zlepšování činnosti lymfatického systému navíc vede k rychlejšímu vylučování škodlivých látek z těla, třeba cholesterolu.

Masážní účinky a odstranění únavy u lymfatické masáže

Opakovaným působením jemného tlaku vzduchu dochází k účinnému masírování ztuhlých svalů a k následnému odstraňování jejich únavy. Tlaková masáž pokožky také vysoce účinně působí proti celulitidě. Pokud si lehnete do lymfatických kalhot před nebo po cvičení, zvyšuje se jeho účinnost. Masáž také jemně zahřívá vaše svaly.

Nepřehlédněte:  Kryolipolýza - už jste o ní slyšeli?

lymfa

Efekt protahování a regenerace u lymfatické masáže

Speciální návleky na nohy, hýždě a pas protahují jednotlivé klouby a pomáhají k jejich regeneraci. Přístroj také vyvolává efekt hlubokého břišního dýchání. Během terapie musíte dýchat velmi hluboce a bez přerušování, což má blahodárný účinek na organismus. Zrychlí se metabolismus, spustí detoxikace a pročistí tělo.

Efekt lymfatických kalhot a návleku pro bedra a pas u lymfatické masáže

Používání návleku i na oblast pasu odstraní bolesti beder, zlepší pohyblivost a odstraní břišní tuk.  Zeštíhlí vám pas i břicho, boky i stehna. Z boků a stehen vám bude mizet i celulitida. Plynulé masážní vlny napodobují ruční lymfodrenáže.

lymfa

Lymfodrenážní kalhoty

Lymfatické kalhoty v sobě mívají 24 na sobě nezávislých vzduchových komor. Nohavice se tak maximálně přizpůsobí postavě a masírovaným partiím. Komory jsou elastické a v nohavicích se každá částečně překrývá s tou další, čímž dochází k eliminaci hluchých míst se sníženým tlakem. Některé lymfatické kalhoty umožňují i masáž nártů a chodidel dohromady s masáží oblasti třísel a dolní části břicha. Díky tomu je pak lymfodrenáž dolních končetin zcela komplexní a velmi účinná.

Kompresní kalhoty na cvičení

Můžete si také pořídit kompresní kalhoty na cvičení, které podporují krevní oběh, pomáhají při celulitidě, zabraňují usazování tuku v lymfatických cestách. Urychlují odtok žilní krve a během pohybu pomáhají při transportu tuků z těla. Současně zabraňují jejich usazování a podporují hubnutí. Udržují svaly v teple, zlepšují svalovou výkonnost a urychlují regeneraci. Snižují riziko svalového zranění během sportu. Jsou účinné i proti otékání končetin při dlouhém sezení či stání. Kompresní kalhoty se využívají při léčbě celulitidy, gynoidní neboli hruškovité obezitě, lymfatických obtížích a léčbě otoků.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář