Dieta modelek

Dieta modelek je krátkodobý návod, jak si pročistit tělo a zhubnout pár kilogramů. Modelky ji používají k rychlému zhubnutí několika přebytečných kil a hlavně, aby měly plochá bříška. Dietu modelek ale nelze držet dlouhodobě, protože je příliš jednotvárná a má velmi nízkokalorickou hodnotu.

Výhody

  • Rychlá a efektivní dieta.
  • Pročistí tělo.
  • Není náročná na přípravu.

Nevýhody

  • Nelze ji držet dlouhodobě.
  • Může způsobit jojo efekt.
  • Může rozkolísat hladinu krevního cukru.

Omezení

Dieta modelek není vhodná pro lidi s nestabilní hladinou krevního cukru. Může se držet 3 dny. Rozhodně není vhodná pro děti a mladistvé.

hrozny

Krok po kroku

Abyste mohli držet dietu modelek, potřebujete si nakoupit hodně ovoce, jí se ananasy, banány, kiwi a hroznové víno v určeném pořadí. U této diety musíte hodně pít, doporučují se bylinné čaje a neperlivá voda. Pijí se minimálně 2 litry denně. Dieta modelek se drží 3 dny. Ideální je ji používat každý měsíc, jako očistnou kůru pro tělo.

Jídelníček

1. den: snídaně – 250 g čerstvého ananasu, svačina – 250 g čerstvého ananasu, oběd – banán, svačina – 250 g čerstvého ananasu, večeře – banán.

2. den: snídaně – 3 kiwi, svačina – 100 g hroznového vína, oběd – 4 kiwi, svačina – 100 g hroznového vína, večeře – 3 kiwi.

3. den: snídaně – 200 g hroznového vína, svačina – 200 g čerstvého ananasu, oběd – 4 kiwi, svačina – 100 g čerstvého ananasu, večeře – 100 g hroznového vína a 2 kiwi.

ananas

Hodnocení

Dieta modelek je založena na předpokladu, že konzumované ovoce obsahuje velké množství trávících enzymů a pomůže aktivizovat metabolizmus a tím spálit více tuků. Pokud potřebujete zhubnout do plavek před dovolenou nebo do svatebních šatů, klidně si tuto dietu vyzkoušejte. Pročistíte organizmus, a pokud nemáte jiné zdravotní problémy, neuškodí vám. Rozhodně ale dietu modelek nedržte více, než 3 dny. Nemůžete také počítat s tím, že rychle shozená kila nenaberete normální stravou rychle zpět.

Nepřehlédněte:  Sacharidová dieta

Zkušenosti

NENÍ pravda, že by u této diety byl JOJO efekt. Vždycky před létem podstoupím tuto dietu, pročistím se, zmenší se mi žaludek, a pak se snažím jíst tak abych si ho zase neroztáhla a neplácat páté přes deváté a udržím si to vždycky docela dlouho. Než se (třeba za pár měsíců) zase uchýlím k přežírání zákusky v cukrárně a stejnak přiberu pouze na původní váhu, takže se nebojte. Zrovna dnes do toho jdu (po roce) znovu. (Sylva, dama.cz)

Tak nevím, jak vy ostatní, ale kdybych se měla řídit výše napsanou „dietou modelek“ už k večeru prvního dne umírám hlady!  A to jsem štíhlá a jím střídmě… No, nezdá se mi jako zrovna nejlepší způsob hubnutí… A pro tvé tělo je to spíš šoková terapie než něco „zdravého“. Zdravě hubnout se má úplně jinak. (angelwoman, e15.cz)

Držím tuto dietu jako pročišťující, za 3 dny jsem zhubla 4,2 kg a to jsem pila kávu s mlékem, večer si dala 2 sklenky bílého vína. Jsem v pohodě, jen trochu unavená a vyčerpaná. 2 kg naberu tak do týdne, zbývající, když cvičím a hlídám, se zůstanou dole. Super pročištění a nastartování na normální dietu. (Pája, zenax.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

3 komentáře u „Dieta modelek“

Napsat komentář