Doplněk stravy Green trio

Naposledy aktualizováno 27.4.2016 redaktorem MUDr. Zdeňka Fantová

V naší další recenzi si tentokrát představíme výživový doplněk, který se jmenuje Green Trio. Už samotný název produktu napovídá, že výrobek bude obsahovat kombinaci tří hlavních složek. V Green Triu jsou obsaženy tři důležité a zdravé potraviny, které mají příznivý vliv na náš organismus a jsou velmi zdraví prospěšné – jedná se o chlorellu, spirulinu a zelený ječmen. V čem spočívá hlavní přínos těchto potravin?

Chlorella – patří mezi sladkovodní jednobuněčné řasy a je významným zdrojem vitamínu A. Chlorella pomáhá zejména k pročištění organismu a vyloučení škodlivých toxinů z těla, velký význam má i pro správné fungování imunitního systému a pro látkovou přeměnu železa. Díky jejím blahodárným účinkům se s ní můžeme setkat i v mnoha dalších doplňcích stravy.

Spirulina – potravina pěstována v Japonsku a nesmírně bohatá na vitamíny i cenné minerály. Obsahuje především velké množství bílkovin, z ostatních látek např. vápník, hořčík nebo železo nebo chrom. Patří do kategorie sladkovodních sinic a kromě příznivého účinku na správné fungování imunitního systému pomáhá i ke snížení únavy, tvorbě červených krvinek a zlepšuje také psychický stav.

Zelený ječmen – patří mezi tzv. superpotraviny a vyrábí se z lístků mladého ječmene. Je v něm spousta cenných vitamínů a minerálů, bohatý je především na měď. Díky mědi má zelený ječmen pozitivní vliv na naši imunitu, zlepšuje činnost metabolismu a působí také jako antioxidant.

Green Trio je jedinečnou kombinací těchto tří složek a patří k nejkvalitnějším výživovým doplňkům, jenž jsou v současné době na našem trhu dostupné. Vyrábí se ve formě tmavě zelených tabletek, neobsahuje žádnou laktózu a je vhodný i pro vegany. Prodává se v balení po 180 a po 540 tabletkách, vzhledem k doporučenému dávkování Vám jedno balení vydrží jeden nebo tři měsíce.

Výhody

 • přírodní doplněk stravy bez chemie a škodlivých látek
 • má pozitivní vliv na imunitu našeho organismu
 • přispívá ke správnému fungování metabolismu
 • obsahuje spoustu vitamínů, minerálů a dalších cenných látek
 • neobsahuje laktózu, mohou jej tak užívat i lidé, kteří na ni mají alergii nebo intoleranci
 • díky svému složení je vhodný i pro vegetariány a vegany

Nevýhody

 • menší balení Vám při správném dávkování vydrží jen měsíc
 • nejde o klasický lék, ale pouze o výživový doplněk
 • Green Trio nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu
 • není vhodné pro děti
Nepřehlédněte:  Zelená káva na hubnutí Recenze

Složení a dávkování

6 tabletek přípravku Green Trio obsahuje 1000 mg chlorelly, 1000 mg spiruliny a 1000mg zeleného ječmene. Dále je v něm obsaženo následující množství vitamínů a jiných látek:

Kyselina listová – 36mcg, Vitamín A – 1,05mg, Vitamín B12 – 0,51mcg, Vitamín C – 3,63mg, Sodík – 10,5mg, Železo – 2mg, Měď – 0,51mg, Chrom – 6,2mcg.

Doporučené dávkování je 2 x denně po třech tabletách, vždy je třeba tabletky zapít dostatečným množstvím vody nebo jiného nápoje.

Upozornění

Green Trio je přírodní doplněk stravy, který nemá žádné vedlejší účinky. Určitě byste ale měli dodržovat tato pravidla:

 • přípravek není vhodný pro děti
 • nesmí se překračovat doporučené dávkování (2 x denně 3 tablety)
 • nelze jej užívat místo běžné stravy, jedná se pouze o doplněk
 • nejde o klasický lék, v případě jakýchkoliv potíží se vždy poraďte s Vaším lékařem 

O výrobci

Distributorem produktu je společnost ASP Czech, která patří k předním českým výrobcům a distributorům výživových doplňků. V její nabídce najdeme velké množství zdravých potravin, doplňků stravy, jež lidem pomáhají ke zlepšení jejich zdraví. Výrobky ASP Czech mají na svých obalech označení Topnatur nebo Medicol, podle toho o jakou produktovou řadu se jedná. 

Hodnocení

Hledáte-li kvalitní, účinný a nenávykový doplněk stravy, Green Trio můžeme rozhodně doporučit. Přípravek pomáhá k lepšímu fungování organismu a má velmi pozitivní vliv na metabolismus, únavu i psychiku člověka. O jeho kvalitách svědčí i množství spokojených zákazníků, kteří si Green Trio pravidelně objednávají. Užívat jej navíc mohou i lidé alergičtí na laktózu, stejně tak i vegetariáni a vegani, pouze pro děti Green Trio vhodné není.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené přípravky na hubnutí    ✔️ Tobolky na přírodní bázi    ✔️ Podrobné srovnání

Srovnání přípravků

1 komentář u „Doplněk stravy Green trio“

 1. Dobrý den,

  chtěla bych se zeptat na možné „kontraindikace“ Greentria? Měla jsem 2 roky problémy se slinivkou (nejprve zánět a následně trvající zvýšené hodnoty amilázv krvi). V té době jsem Gt neužívala. Když se hodnoty vrátili do normálu začala jsem opětovně GT užívat. Bohužel mám dojem, že mi ne zcela vyhovuje. Pár hodin po užití tablem mi začné být špatně (leké křeče a bolest břicha, pocit nevolnosti a horka). Je možné, že si mé trávení s GT nerozumí?
  Předem děkuji za informaci.

  Odpovědět

Napsat komentář