Doplněk stravy Green trio

V naší další recenzi si tentokrát představíme výživový doplněk, který se jmenuje Green Trio. Už samotný název produktu napovídá, že výrobek bude obsahovat kombinaci tří hlavních složek. V Green Triu jsou obsaženy tři důležité a zdravé potraviny, které mají příznivý vliv na náš organismus a jsou velmi zdraví prospěšné – jedná se o chlorellu, spirulinu a zelený ječmen. V čem spočívá hlavní přínos těchto potravin?

green trio recenze

O výrobci Topnatur

Distributorem produktu je společnost ASP Czech, která patří k předním českým výrobcům a distributorům výživových doplňků. V její nabídce najdeme velké množství zdravých potravin, doplňků stravy, jež lidem pomáhají ke zlepšení jejich zdraví. Výrobky ASP Czech mají na svých obalech označení Topnatur nebo Medicol, podle toho o jakou produktovou řadu se jedná. 

💡  Nakupujte bezpečně: Green Trio nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou. ✅  Green Trio

Chlorella – patří mezi sladkovodní jednobuněčné řasy a je významným zdrojem vitamínu A.  Chlorella pomáhá zejména k pročištění organismu a vyloučení škodlivých toxinů z těla, velký význam má i pro správné fungování imunitního systému  a pro látkovou přeměnu železa. Díky jejím blahodárným účinkům se s ní můžeme setkat i v mnoha dalších doplňcích stravy.

Spirulina – potravina pěstována v Japonsku a nesmírně bohatá na vitamíny i cenné minerály. Obsahuje především velké množství bílkovin, z ostatních látek např. vápník, hořčík nebo železo nebo chrom. Patří do kategorie sladkovodních sinic a kromě  příznivého účinku na správné fungování imunitního systému pomáhá i ke snížení únavy, tvorbě červených krvinek a zlepšuje také psychický stav .

⭐ Topnatur Green Trio green trio 540 tablet

🌿 tři zelené potraviny v jedné tabletě
✅ chlorella, spirulina a zelený ječmen
💊 540 tablet

 

Zelený ječmen – patří mezi tzv. superpotraviny a vyrábí se z lístků mladého ječmene. Je v něm spousta cenných vitamínů a minerálů, bohatý je především na měď. Díky mědi má zelený ječmen  pozitivní vliv na naši imunitu, zlepšuje činnost metabolismu a působí také jako antioxidant .

✅  Green Trio je jedinečnou kombinací těchto tří složek a patří k nejkvalitnějším výživovým doplňkům, jenž jsou v současné době na našem trhu dostupné. Vyrábí se ve formě tmavě zelených tabletek, neobsahuje žádnou laktózu a je vhodný i pro vegany. Prodává se v balení po 180 a po 540 tabletkách, vzhledem k doporučenému dávkování Vám jedno balení vydrží jeden nebo tři měsíce.

Nepřehlédněte:  Bi-oil a jeho účinky

Složení a dávkování

6 tabletek přípravku Green Trio obsahuje:

Látka V 6 tabletách
Chlorella 1000 mg
Spirulina 1000 mg
Zelený ječmen 1000 mg

Dále je v něm obsaženo následující množství vitamínů a jiných látek:

Látka V 6 tabletách
Kyselina listová 36mcg
Vitamín A 1,05mg
Vitamín B12 0,51mcg
Vitamín C 3,63mg
Sodík 10,5mg
Železo 2mg
Měď 0,51mg
Chrom 6,2mcg

 

 

Doporučené dávkování je 2 x denně po třech tabletách, vždy je třeba tabletky zapít dostatečným množstvím vody nebo jiného nápoje.

Upozornění

✅  Green Trio je přírodní doplněk stravy, který nemá žádné vedlejší účinky. Určitě byste ale měli dodržovat tato pravidla:

 • přípravek není vhodný pro děti
 • nesmí se překračovat doporučené dávkování (2 x denně 3 tablety)
 • nelze jej užívat místo běžné stravy, jedná se pouze o doplněk
 • nejde o klasický lék, v případě jakýchkoliv potíží se vždy poraďte s Vaším lékařem 

Výhody a nevýhody

Výhody

Výhody

 • přírodní doplněk stravy bez chemie a škodlivých látek
 • má pozitivní vliv na imunitu našeho organismu
 • přispívá ke správnému fungování metabolismu
 • obsahuje spoustu vitamínů, minerálů a dalších cenných látek
 • neobsahuje laktózu, mohou jej tak užívat i lidé, kteří na ni mají alergii nebo intoleranci
 • díky svému složení je vhodný i pro vegetariány a vegany

Nevýhody

Nevýhody

 • menší balení Vám při správném dávkování vydrží jen měsíc
 • nejde o klasický lék, ale pouze o výživový doplněk
 • Green Trio nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu
 • není vhodné pro děti

Hodnocení

Hledáte-li kvalitní, účinný a nenávykový doplněk stravy, ✅  Green Trio můžeme rozhodně doporučit. Přípravek pomáhá k lepšímu fungování organismu a má velmi pozitivní vliv na metabolismus, únavu i psychiku člověka. O jeho kvalitách svědčí i množství spokojených zákazníků, kteří si Green Trio pravidelně objednávají. Užívat jej navíc mohou i lidé alergičtí na laktózu, stejně tak i vegetariáni a vegani, pouze pro děti Green Trio vhodné není.

Zkušenosti uživatelů na internetu

green trio účinky
Zdroj: Heureka.cz
green trio diskuze
Zdroj: Pilulka.cz
green trio topnatur
Zdroj: Zbozi.cz
greentrio recenze
Zdroj: Lekarna.cz

 

 

Jakou zkušenost s doplňkem stravy GreenTrio máte vy? Napište nám své postřehy do komentářů pod článkem.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

1 komentář u „Doplněk stravy Green trio“

 1. Dobrý den,

  chtěla bych se zeptat na možné „kontraindikace“ Greentria? Měla jsem 2 roky problémy se slinivkou (nejprve zánět a následně trvající zvýšené hodnoty amilázv krvi). V té době jsem Gt neužívala. Když se hodnoty vrátili do normálu začala jsem opětovně GT užívat. Bohužel mám dojem, že mi ne zcela vyhovuje. Pár hodin po užití tablem mi začné být špatně (leké křeče a bolest břicha, pocit nevolnosti a horka). Je možné, že si mé trávení s GT nerozumí?
  Předem děkuji za informaci.

  Odpovědět

Napsat komentář