Prášky na hubnutí Chilliburner Good Nature

O tom, že mají chilli papričky pozitivní efekt při hubnutí jste určitě již slyšeli. Pojďme se podívat na tablety na hubnutí Chilliburner, přírodní přípravek z pálivých papriček určený k podpoře hubnutí a spalování tuků. Může být naším pomocníkem i pří zažívacích potížích, protože pomáhá udržovat trávení a střevní systém v celkové rovnováze.

Výhody

 • 100% přírodní produkt.
 • Podporuje hubnutí, i když nedržíte dietu.
 • Snižuje pocit hladu a chuť na sladké.
 • Podporuje trávení a pravidelné vyprazdňování.
 • Pomáhá udržovat správnou střevní mikroflóru.
 • Vhodné pro vegetariány.

Nevýhody

 • Během počátečních dní užívání se mohou objevit změny jako je častější vyprazdňování, pálení žáhy, bolesti hlavy, zhoršení stavu pokožky a jiné projevy.

Složení a dávkování

1 tableta Chilliburner obsahuje: 138,5 mg Frutafit TM (inulin 90%, fruktóza, glukóza, sacharóza), 50 mg Capsimax TM (paprika roční, Capsicum annum L., extrakt), 10 mg Zelený čaj (Camellia sinensis, extrakt zeleného čaj bohatý na EGCG)

Užívá se 1 tableta denně, na lačný žaludek, nejlépe 30 minut před snídaní. Přípravek je možné užívat i dlouhodobě, 3 měsíce v kuse, po té je doporučováno udělat měsíční pauzu.

Upozornění

Doplněk stravy nevhodný pro děti. Užíváte-li jiné léky (i antikoncepce), doporučuje se mezi užitím léku a Chilliburneru 30minutový odstup.

Chilliburner se nedoporučuje užívat:

 • během těhotenství a kojení
 • po čerstvých operacích trávicího traktu a při žaludečním a dvanácterníkovém vředu
 • při hemeroidech
 • při léčbě zaměřené na ředění krve
 • během probíhající chemoterapie
 • při tuberkulóze

O výrobci

good-nature

Společnost Good Nature s.r.o. vznikla v roce 2002 na Slovensku a zabývá se distribucí čistě přírodních doplňků stravy, přičemž klade důraz na kvalitu nabízeného zboží. Chilliburner pro Good Nature vyrábí česká firma FAVEA s.r.o., která na trhu působí od roku 1994 a specializuje se na výrobu doplňků stravy, kosmetiky a potravinářských substancí.

Hodnocení

Chilliburner je přírodní produkt, tudíž mu nemůžeme téměř nic vytknout. Podstatné je, zda opravdu funguje. Přiznám se, že jsem v tomto ohledu celkem skeptická, už z důvodu velkých reklam na internetu a názorů zákazníků, které se poměrně liší. Bezpochyby bude přínosný při zažívacích potížích, dokáže pomoci se zrychlením metabolismu a spalováním, ale opravdu nám přinese vše, co výrobce slibuje? Opravdu zhubneme, když budeme (s prominutím) sedět doma na zadku? To už si asi musí vyzkoušet každý sám.

Nepřehlédněte:  Homeopatie

Kde výrobek koupit?

Názory zákazníků

Na tyto produkty jsem byla skeptická, ale po týdenním užívání přípravku Chilliburner musím opravdu potvrdit to, že mám menší chuť na sladké a co mě překvapilo nejvíc, mám pravidelnou stolici! To jsem dřív znala jen za pomoci projímadla! Jsem zatím na začátku a už teď vím, že to nebyly vyhozené peníze. (anonym, prozdravi.cz)

My sme to brali 3 kolegyne, kazda iny vek, ina figura, ine navyky, a ani na jednu to nemalo ziaden, ale vobec ziaden vplyv. Skoda penazi. (Sisula35, zdravie.sk)

Vaše tabletky Chilliburner užívám 2 měsíce a jsem s nimi velmi spokojená. Zhubla jsem 4 kg, užívám je hlavně kvůli tomu, že jsem měla problémy se žaludkem a s trávením. Od té doby co užívám tabletky Chilliburner, moje žaludeční a trávicí problémy zmizely. (Emília S., celostnimedicina.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

1 komentář u „Prášky na hubnutí Chilliburner Good Nature“

 1. Dobrý den, chilliburner jsem brala každý den. Mám dobrané celé balení a ani kilo dole. Na sladké mám chuť stále. Žádná změna.

  Odpovědět

Napsat komentář