Indická vláknina psyllium na hubnutí (100% originální)

Psyllium je přírodní vláknina z osemení jitrocele indického, která má velkou schopnost vázat na sebe vodu a bobtnat. Svou hmotnost může zvětšit až 40 krát a tím vám zaplní žaludek. Kromě toho pročišťuje a masíruje střeva, čímž působí proti zácpě.

Výhody

 • Naprosto přírodní prostředek.
 • Účinný proti zácpě.
 • Nízká cena.
 • Často bývá součástí tabletek na hubnutí.

Nevýhody

 • Musíte u užívání Psyllia hodně pít.
 • U větších dávek se z potravy vstřebává málo železa, hořčíku a vápníku.

Složení a dávkování

Psyllium jsou pouze osení indického jitrocele.

2x denně si smíchejte 2 lžičky Psyllia se 100 ml vody ve sklenici. Psyllium je nutné ještě zapít dalšími 250 – 300 ml vody. Psyllium si můžete přidat i do jogurtu nebo koktejlu. Konzumuje se 30 minut před nebo po jídle.

Psyllium husk

Upozornění

Psyllium nesmí užívat děti, těhotné a kojící ženy jen po poradě s lékařem. Psyllium se nesmí užívat v suchém stavu a neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

O výrobci

asp

Psyllium je produktem české firmy ASP CZECH s.r.o., která na náš trh dodává výrobky zdravé výživy, která je na trhu od roku 1996. Za svou skoro dvacetiletou činnost má společnost tři produktové řady: Topnatur, Topsuroviny a Medicol. V produktové řadě Medicol nalezneme produkty na podporu zažívání a zelené potraviny.

Hodnocení

Psyllium je čistě přírodní prostředek na pročištění střev a zažívání. Kromě toho má bobtnající vláknina i schopnost zaplnit žaludek, a tím snížit chuť k jídlu. Psyllium bývá často součástí různých tobolek či tabletek na hubnutí. Z těchto důvodů je úspornější si jej koupit v čisté podobě, kdy svou funkci splní stejně, jako v tabletkách na hubnutí, ale za nižší cenu.

Kde výrobek koupit?

 • biosfera.cz
 • prozdravi.cz
 • sleky.cz

Názory zákazníků

Tak já Psyllium užívám už od střední školy. Už to bude tak 7 let a nemůžu si ho vynachválit. Bez něj už si den neumím představit. Dám si ráno sklenici vlažné vody, vypiju, další sklenici a do ní Psyllium- vypiju, potom ještě 2 sklenice vlažné vody – vypiju + navrch 1 hořká káva s mlékem. Kdo má problémy se zažíváním, tohle tutově zabere. Kamarádka po Psylliu shodila 5 kg. Prý opravdu neměla hlad. Já ho po něm také nemám, ale chutě jo. V práci se mi smáli, proč to teda beru, když klidně snídám řízek. Každý to holt máme jinak. (sarkakh, omlazeni.cz)

Psyllium jsem užíval hodně dlouho, zejména po alko – masových obdobích abych se čistil. Ráno 3 lžičky do 2 deci vody + další 2 deci na vypláchnutí sklenky a na dopití. Nyní když jsem předsedal na zdravější životosprávu – hodně čerstvé zeleniny, ovoce (s mírou – bacha na cukr) apod., si psyllium dám jen sem – tam, když nějak ujedu. Doufám, že nikoho neurazím, když řeknu, že účinky vlákniny jsou vidět ráno na kvalitě stolice. (Tomáš, doktorka.cz)

Moje mamka si Psyllium koupila pár let zpátky, kdy se dozvěděla od kamarádky, že se po tom „prý“ hubne. Vydržela ho pít asi týden a pak to nechala, protože si ho dávala jen s vodou a nechávala ho nabobtnat a když jsem trochu ochutnala, tak jsem myslela, že se pozvracím. Když ale o něm teď občas čtu, tak si říkám, že to nemusí být tak špatné, hlavně když se do něčeho přimíchá. (Ollie, koketovanisvyzivou.blogspot.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

4 komentáře u „Indická vláknina psyllium na hubnutí (100% originální)“

 1. dobrý den, já užívám Psylium od Dr, Popova již několik let /10/ s malými přestávkami,hlavně ho užívám na pročištění střev a snadné stolici,já si dávám do deci vody s citronem, nečekám až nabobtná /nabobtnaná je hnusná/ hed vypiji a hned další sklenici vody cca 3-4 deci a během dne také hodně pít,jinak účinek je opačný a staví.Psylium se už stalo součástí mého stravování,za mě doporučuji !!!!!

  Odpovědět
 2. Mám pozitivní výsledek testu na stolici a tak mě čeká kolonoskopie. V tu chvíli se člověk zamýšlí…a začne si uvědomovat, že tělo volalo o pomoc, ale my nemáme čas!Koupila jsem si také psylium na pročištění střev- zatím je to to nejsnadnější co jsem mohla udělat.V lékárně mi nabídli sáčkové s příchutí pomeranče na čtrnáct dní. Funguje to bezvadně a doporučuji. Vůbec to není nechutné, dá se to srovnat s džusem s dužinou. Cena je 199,-Kč.

  Odpovědět

Napsat komentář