Vláknina Psyllium Dr. Popova

Vláknina Psyllium Dr. Popova je čisté osení indického jitrocele, které má velkou schopnost bobtnat. Svůj objem dovede zvýšit až 40x a tím vytvoří v žaludku pocit zasycení. Zároveň vytváří měkkou masu a ve střevech změkčuje stolici a pomáhá proti zácpě. U jeho užívání se ale musí hodně pít, jinak může mít opačné účinky.

Výhody

  • Čistě přírodní produkt.
  • Vytváří pocit sytosti.
  • Příznivá cena.
  • Při správném užívání pomáhá proti zácpě.

Nevýhody

  • Musí se u ní hodně pít.
  • Gelová konzistence.

Složení a dávkování

Psyllium Dr. Popova je složeno z vyčištěných obalů semen jitrocele indického. Udávaný čistota 98 %.

Vlákninu Psyllium Dr. Popova je dobré užívat na lačno 30 minut před jídlem tak. 1 – 2 lžičky Psyllia se rozpouští v minimálně 250 ml vody nebo ovocného džusu. Po vypití ještě Psyllium zapijte dalším šálkem čaje nebo jiné tekutiny. Denně se může užívat maximálně 5 čajových lžiček. Psyllium Dr. Popova můžete použít i do polévek, omáček nebo do jogurtu.

Upozornění

Při užívání Psyllia Dr. Popova se musí přijímat dostatek tekutin, jinak vám hrozí zácpa.

O výrobci

Společnost Dr. Popov s.r.o. je na českém tru již od roku 1993. Značka Dr. Popov je tradičním českým výrobcem bylinných čajů, mastí a dalších bylinných přípravků a doplňků. Rodina Popovů se zabývá bylinkami a léčitelstvím již v třetí generaci.

Hodnocení

Psyllium Dr. Popova je čistě přírodní bobtnavá vláknina a pokud máte stále hlad, může vám pomoci vytvořit v žaludku pocit zasycení. Vláknina vám může také pomoci s vyprazdňováním, pokud trpíte na zácpy. Jinak ale neočekávejte nějaké velké úbytky na váze jen tím, že budete užívat Psyllium Dr. Popova.

Kde výrobek koupit?

  • drpopov.cz
  • pilulka.cz
  • lekarna.cz

Názory zákazníků

Vypít se to dalo. Všechno zdravé sním i vypiju, když se k tomu postavím tak, že to je prospěšné. Ale tady jsem nic prospěšného nezaznamenala. Úbytek váhy jsem ani nečekala, tak ten se nekonal. Jinak ale prostě nic. Jak poznám, že pomáhá vylučovat jedovaté látky?Dokonce pomáhá nějak regulovat chod střev nebo co… To je podle mě nesmysl, já se stravuji zdravě a všechno bez problému. Poklepala jsem si na čelo, že piju sliz (který rychle tuhne) a pro nic za nic. Dr.Popova miluju, hlavně čaje. Ale psyllium zatím nepotřebuji. (annallee, omlazeni.cz)

Naprostá spokojenost, protože si konečně dojdu na záchod, když potřebuju. O těhle problémech nechtějí některý lidi mluvit, i mně to bylo hloupý, ale zdraví je mi přednější a když má člověk problém, tak ho má řešit. Psyllium Dr. Popova mi v tomhle pomohlo. (Anonym, hezreka.cz)

Jde jen o zvyk. Psyllium užívám každé ráno už asi 6 let. Tenkrát mi poradila kamarádka, že po něm zhubla 5 kg a já ho vesele koupila. Nikdy jsem nezhubla, ale je po něm pocit sytosti třeba celé dopoledne. Zapíjím ho 3 sklenicemi vlažné vody. Kupuji jen bez příchutě. Vaše tělo vám poděkuje. Bez něj si už den nedokážu představit. Brávám ho i na dovolenou pro případné střevní problémy, při kterých také pomáhá. (sarkakh, omlazeni.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář