Funkční prádlo na hubnutí Bellinda Active Slimmer

Bellinda  Active slimmer je kolekce funkčního prádla, pro pohodlný způsob hubnutí a formování postavy. V nabídce jsou dámské legíny, punčochy, dámské boxerky a bermudy určené k dennímu nošení. Legíny Active Slimmer night, jsou určeny k hubnutí v noci, během spánku.

Výhody

 • Hubnete bez diet.
 • Stimuluje metabolismus.
 • V zimě budete mít o vrstvu navíc.
 • Hubnete i v noci.

Nevýhody

 • Pravděpodobně ne moc příjemné v letních měsících.
 • Musíte prádlo nosit minimálně 8 hodin denně.
 • Ideálně ve funkčním prádle musíte i spát.
 • Na účinné hubnutí potřebujete tak či tak pohyb a změnu jídelníčku.

Jak to funguje

Funkční Bellinda Active Slimmer má zeštíhlující a hubnoucí efekt. Použitý materiál, spolu s integrovaným komplexem Acti mineral, působí podobně jako masáž a stimuluje metabolismus.

O výrobci

logo_Belinda_2008

Firmu založil v roce 1950 Fred Vatter a Dr. Otto Palme, jako značku punčochového zboží. Název Bellinda pochází z latinského výrazu „Bella Linda“, v překladu název města Krásná Lípa, kde už v roce1882, zahájil výrobu punčochového zboží Josef Heindrich Vatter. Od roku 1991 působí na trzích střední a východní Evropy.

Upozornění

Aby bylo nošení funkčního prádla Bellinda Active Slimmer efektivní, je potřeba jej nosit po dobu 28 dní, minimálně 8 hodin denně.

Hodnocení

Řada funkčního prádla na hubnutí Belinnda Active Slimmer nabízí možnost, jak zhubnout a vytvarovat postavu bez diet, hladovění a namáhavého cvičení. Pokud dodržíte daná doporučení, můžete za 28 dní zhubnout v pase, bocích a stehnech o více než 2 cm.  Tak proč to nezkusit. Na druhou stranu, pokud potřebujete postavu více zformovat a zhubnout nějaká konkrétní kila, bez změny jídelníčku a pohybu to rozhodně nepůjde. Určitě ale můžete použít funkční prádlo Bellinda Active Slimmer jako podporu hubnoucího procesu.

Nepřehlédněte:  Ajurvédský čaj na hubnutí

Kde koupit

 • lekarna.cz
 • e-pradelko.cz
 • bellinda.cz

Názory

Nekupujte si je, jsou to vyhozené peníze. Já jsem si je koupila a fungují, jen když je máte na sobě. Ta 2 měsíce nic a hlavně jsou dostupné jen do velikosti L, ale pro silnější dámy neexistují. (Marcela2015, emimino.cz)

Noční legíny jsem dostala dá se říct nedopatřením k otestování a moc za ně vám i partnerovi děkuji. Mám poměrně velké otoky nohou způsobené chatrným zdravím. Nejdřív jsem sbírala odvahu se do legín navléct, zda nebudou moc škrtit nebo nebudou nějak moc nepříjemné. Byla jsem však velmi mile překvapená, že jsem je snesla na nohou i já. Jsou velmi příjemné. U kotníků mě sice táhnou, ale po pár dnech trošku povolí. Otoky jsou ráno výrazně menší, což beru jako velké plus. Centimetry jsem nepřeměřovala, ale pocitově se cítím lépe a oblečení je volnější. (Elča, zenysro.cz)

Chci vyzkoušet, zda je možné mít kůži hebkou. Už po první noci byly nohy na dotek hladší a měla jsem pocit napnutí pokožky. Klidně bych doporučila tento produkt. (DAGMAR Janků, heureka.cz)

 

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář