Jaké jsou zkušenosti s liposukcí SlimLipo? – Recenze

Pracujete na vzhledu své postavy zdravým jídelníčkem a pohybem, ale na vašem těle jsou stále nějaké problematické partie, které nelze ani při veškerém snažení zhubnout? Pak možná přišel čas navštívit kliniku estetické chirurgie a informovat se o možnostech liposukce SlimLipo. Pro koho je vhodná? Jak probíhá rekonvalescence? A jak jsou s ní lidé spokojení?

Když se řekne liposukce, většina lidí si řekne, že ji využívají především jedinci, kteří nemají chuť pro svou hezkou postavu něco udělat. Pravda je ale někde trochu jinde. Liposukce je nejvhodnější pro lidi, kteří o sebe důkladně pečují, ale ani veškerá (a opakovaná) snaha nevede ke změně vzhledu opravdu problematických tělesných partií.

S postupujícími vědeckými poznatky a technikou mohou tito lidé využít moderní způsoby liposukce, mezi které patří SlimLipo.

Pokud o ní uvažujete, co vše byste o ní měli vědět?

Co je liposukce SlimLipo?

liposukce SlimLipo recenze

Liposukce SlimLipo je zákrok estetické medicíny, jehož cílem je redukce tuku na problematických tělesných partiích. Oproti jiným typům liposukce se považuje za šetrnější. To znamená, že klienti po tomto zákroku nebojují s velkým pooperačním poraněním a podobně.

Výhody liposukce SlimLipo

Menší invazivnost není jediným benefitem, kvůli kterému lidé o liposukci SlimLipo uvažují.

Dále vám může nabídnout:

 • Rychlé tvarování
 • Větší komfort
 • Efektivní odstranění tuku
 • Nižší riziko podkožních nerovností a převisů
 • Vypnutí pokožky
 • Zákrok bez nutnosti narkózy
 • Minimum pozákrokových komplikací (otoky, modřiny…)
 • Krátkou rekonvalescenci

Kolik stojí?

liposukce SlimLipo recenze

Jak vidíte, liposukce SlimLipo má ve srovnání s liposukcí kanylou mnoho pozitiv. Jaká je ale její cena?

Když jsme se podívali do srovnávače cen estetických zákroků, cena SlimLipo se průměrně pohybuje okolo 30 000,-. Naprosto pochopitelně vám tento zákrok neproplatí pojišťovna.

Zkušenosti s liposukcí SlimLipo

Nyní se podíváme na to, co o tomto typu zákroku říkají lidé, kteří se ho rozhodli osobně vyzkoušet. Stojí podle nich za to o něm uvažovat?

Klienti, kteří mají za sebou SlimLipo, obvykle říkají, že:

 • Jsou naprosto spokojení
 • Se jim konečně podařilo zbavit tuku na problematických místech
 • Je vhodná i pro muže
 • Hojení probíhalo v pořádku
 • I přesto, že byli při výkonu při vědomí, se necítili nepříjemně
 • Má tento typ liposukce rychle viditelné výsledky

Velmi záleží na tom, jakou si vyberete kliniku a jaký lékař zákrok provede. Klienti se ale shodují, že se ve velkém setkávali s pozitivním a vysoce profesionálním přístupem.

liposukce SlimLipo recenze

Jak se chovat po zákroku?

Jakmile máte liposukci za sebou, můžete získat dojem, že si můžete ke svému tělu dovolit takřka cokoliv a ono vám to promine. Pravda je ale taková, že nově získaná silueta by vás neměla podporovat v nezdravém životním stylu.

Aby vám výsledek liposukce vydržel co nejdéle, je potřeba se stravovat zdravě a pravidelně cvičit. A nemluvíme o tom, že by to tak mělo být jen krátkodobě, ale mělo by se jednat o váš dlouhodobý životní styl.

Na tohle si dejte pozor

Myslete na to, že liposukce SlimLipo, ale i každý další zákrok estetické medicíny, vyžaduje důkladné předoperační vyšetření, které lékařům umožní zhodnotit, jestli je pro vás bezpečný. Pokud se ukáže, že byste ho neměli podstupovat, toto stanovisko respektujte a nesnažte se ho nijak obejít.

Uvažovali jste někdy o liposukci?

Nepřehlédněte:  Neinvazivní liposukce: Alternativa té klasické?

 

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář