Sladkovodní řasa Chlorella Green Ways

Chlorella od Green Ways je 100% přírodní řasa Chlorella Pyrenoidosa, která je pěstována v čistém prostředí na Taiwanu. Tato sladkovodní řasa obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek, jako jsou bílkoviny, vitamíny, minerály, nukleové kyseliny, chlorofyl a zejména Chlorella Growth Factor, které jsou pro organismus prospěšné. Může být nápomocná i při hubnutí.

Výhody

 • Čistě přírodní produkt.
 • Bohatý zdroj zeleného barviva chlorofylu. Detoxikační účinky.
 • Čistí krev a regeneruje jaterní tkáň.
 • Pročišťuje trávicí ústrojí a podporuje tvorbu střevní mikroflóry, má vysoký obsah vlákniny.
 • Obsahuje široké spektrum přírodních vitamínů, minerálů, bílkovin a aminokyselin.
 • Posiluje imunitu a má výborné antioxidační vlastnosti.
 • Pomáhá v boji s nadváhou.
 • Podporuje kožní metabolismus.

Nevýhody

 • Vyšší cena.
 • Nepříjemné průvodní jevy detoxikace těla.
 • Někdo může mít u větších dávek průjem.

Složení a dávkování

100% čistý přírodní řasa slisovaná do tablety.

Užívá se cca 5 g (20 tablet) denně ideálně nalačno, tedy cca 30 min před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle. U dětí od 3 let je doporučováno dávkování poloviční.

Upozornění

Jedná se o doplněk stravy.  Nevhodné pro děti do 3 let (hrozí vdechnutí tablety).

O výrobci

Green Ways logo

Green Ways je největším evropským prodejcem a specialistou na zelené potraviny a spolupracuje s výrobci po celém světě. Chlorellu pro firmu Green Ways vyrábí společnost Taiwan Chlorella Manufacturing Co Ltd, které byla založena roku 1964 a je prvním a největším pěstitelem chlorelly na Taiwanu. Společnost Green Ways funguje na základě Multi Level Marketingu, tedy na základně osobního doporučení produktu partnerem GW.

Hodnocení

Chlorella Green Ways je čistě přírodní produkt, velmi zdravý doplněk stravy a jakožto zelená potravina může být kvalitním palivem pro náš organismus. Detoxikuje tělo od těžkých kovů, podpoří kožní metabolismus a doplní potřebné množství důležitých živin. Může také pomoci zhubnout pár kilogramů. Akorát cena je trochu vyšší.

Nepřehlédněte:  KetoMIX dieta - zbavte se přebytečných kil

Kde výrobek koupit?

Názory zákazníků

Ahojky, tak já chlorellu beru teprve měsíc a zatím se to projevuje pravidelnou stolicí, čistou pletí a asi začínám mít i silnější imunitu, neb všichni kolem mě jsou nemocní a já stále překypuji zdravím a elánem. (Aish, emimino.cz)

Dobrý den, mladý ječmen a chlorellu užíváme doma tři. Jsem mladý zdravý člověk, a přesto jsem to chtěla vyzkoušet. Účinek nebyl nijak závratný, zhubla jsem asi tři kila a měla jsem moře energie. Někdy mě to opravdu nutilo chodit běhat, a pokud jsem kuru použila před spaním, tak jsem pak nespala. Manžel taky tvrdí, že má více energie a moje maminka taky. Takže pro mě to přínos určitě mělo. Teď čekáme rodinu, takže to nejsem schopná požít, max. polknout pár koleček chlorelly když mám zácpu. Pak chci co nejdříve začít znovu užívat, aby to měl malý v mateřském mléce. Všeobecně se zelené potraviny užívají k odkyselení organismu, to znamená změnit kompletně svou životosprávu. Zrušit hlavně stres, alkohol, kouření, polotovary, bílé cukry, uzeniny, skoro všechny druhy masa a některé mléčné výrobky a samo co nejméně éček. Takže pokud chcete začít s těmito zelenými potravinami, doporučuji překopat život styl a pozitivní účinky se 100% dostaví. Tyto produkty beru přímo od obchoďáka z Green Ways a pokud je trochu schopný poradí vám pro vás i dávkování. (Dobruu, lidicky.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář