Zázračné zeštíhlující sérum!

Termoaktivní anticelulitidní sérum Eveline Slim 3D je forma zeštíhlující péče, která funguje ve třech krocích. Které to jsou? Podívejme se na to.

  • velmi intenzivně stimuluje celkový proces spalování tukových buněk
  • vysoce efektivně bojuje s naší zarytě neústupnou celulitidou
  • zeštíhluje, tvaruje a také modeluje problémové partie, jako je náš pas, hýždě a stehna

Nanáší se na problematické partie 2x denně, ráno a večer pro mnohem efektivnější účinek.

Termoaktivní zeštíhlující sérum Eveline Slim 3D proti celulitidě

Termoaktivní zeštíhlující sérum Eveline Slim 3D proti celulitidě neustále kontroluje velikost vašich stávajících tukových buněk a následně zabraňuje vzniku celulitidy nejen na povrchu kůže, ale prostupuje i do hloubky. Tyto účinky má právě díky technologicky vyspělému termo složení, které dokáže spalovat tuk. Při tom současně také velmi jemně zahřívá naši pokožku. Prohřívání umožňuje rychlé pronikání všech obsažených účinných látek do pokožky. Tukové buňky se tak pomalu, ale jistě redukují, čímž se zpevňuje tělo. Zeštíhlené tělo s pevnějšími tvary se pak dostává do lepší kondice.

evelin

Co obsahuje Eveline Slim 3D

Termo složení spaluje tuk, snižuje tukové usazeniny, odstraňuje již uložené tuky a zabraňuje tomu, aby se nehromadily ty nové. Zlepšuje také odtok tkání a aktivuje procesy vylučování vody z našeho těla. Eveline Slim 3D obsahuje isocell slim komplex, kofein a Centella Asiatica. Tyto látky intenzivně stimulují spalování tukových buněk a následně blokují jejich syntézu. Takto se aktivně podporuje proces hubnutí a současně se účinně redukují i vnější, nevzhledné příznaky celulitidy v podobě pomerančové kůže. Řasy Laminaria Algae a výtažky z přesličky jsou bohaté na minerální soli, které hluboce pokožku hydratují, zklidňují a současně z tkání odstraňují přebytečnou vodu z tkání. Současně také posilují strukturu pleti.

Nepřehlédněte:  Jak je to s chůzí a hubnutím

Zkušenosti a recenze na Eveline Slim 3D

Klientky se shodují, že je to přípravek, který konečně funguje. Krém proti celulitidě opravdu zabírá. Po pravidelném mazání dvakrát denně pozorují úbytek celulitidy zejména na hýždích a stehnech. Důležitá je hlavně pravidelnost. Mírní i potíže se striemi, které se zužují a zesvětlují. Mazat doporučují zejména před tréningem, kdy příjemně prohřeje a efekt je pak mnohem větší. Silně prohřívací efekt je opravdu patrný. Pokožka je po něm dokonale vypnutá. Gel se velmi dobře a poměrně rychle vstřebává, ihned začne hřát. Po koupeli je efekt silnější. Uživatelky jej nedoporučují používat těsně před spaním. Pokud se budete hýbat, bude to mít ten vytoužený efekt. Kůži vypne, vyhladí i zjemní.  Po aplikaci je dobré si ihned omýt ruce nebo používat rukavice. Už po 4 týdnech mazání jsou vidět dobré výsledky. Některé uživatelky udávají viditelné výsledky už po 10 dnech. Proto tento produkt doporučujeme.

 

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář