Vibrostation vibrační plošina

Vibrační plošiny Vibrostation jsou velkým pomocníkem, pokud chcete zhubnou, zpevnit svou postavu a zbavit se celulitidy. Vibrační plošiny slibují, že umí udělat s vaším tělem hotové zázraky a dostanou vaše tělo do dobré kondice. Možná vás nadchne, že ušetříte čas. Jedna lekce cvičení na vibrační plošině Vibrostation totiž trvá pouhých 30 minut oproti obvyklé hodině dokonce během tohoto cvičení spálíte až 1 000 kcal. Používání vibrační plošiny Vibrostation umožňuje dosáhnout až o 30 % vyššího nárůst síly svalů než u jiných forem cvičení za podstatně kratší dobu. Během cvičení jsou klouby, vazy a šlachy vystaveny podstatně menší zátěži než u jiných cvičení a sportech.

vibrační plošina

Vibrační plošiny Vibrostation

Pomocí vibrací na vibrační plošině Vibrostation si procvičíte téměř 100% svalů na svém těle. Vibrační plošina je tak zcela ideálním prostředkem pro zlepšování vaší tělesné kondice a zejména redukce tuku. Tím vám pomůže shodit přebytečná kila a bude to vidět i v centimetrech. Toto cvičení dokáže zatočit s celulitidou, podpoří krevní oběh a viditelně zlepší kvalitu pleti. Jde o velmi precizní službu pro vaše tělo. Důraz je během tohoto cvičení kladen především na dosažení vaší ideální váhy a zlepšování tělesné kondice ve velmi krátkém čase. Při vhodné kombinaci s obvyklým cvičením, vaším oblíbeným sportem nebo jakoukoliv jinou fyzickou aktivitou pomáhá toto speciální zařízení zkvalitnit a zejména zefektivnit tréninkovou rutinu, která už vás možná právě přestává bavit.

Nepřehlédněte:  Stravovací program Whole30. Zkuste to taky!

viprostation

Přínosy a možnosti využití cvičení na vibračních plošinách

Vibrační plošina Vibrostation je klíčový a komplexní nástroj při hubnutí, zlepšování tělesné kondice a fyzického výkonu. Trénink pozitivně působí na krevní oběh a okysličování krve, čímž pomůže z těla odstranit toxiny a dojde ke zmírnění projevů celulitidy. Pomáhá vyhlazovat vrásky, posílí pojivovou tkáň a pleť se stává pevnější. Podle zkušeností mnoha uživatelek, ale i uživatelů lze toto cvičení opravdu doporučit, protože přináší viditelné výsledky jak na pohled na kůži, v oblasti zeštíhlení a hubnutí, ale i pro zvýšení fyzické kondice.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář