Ultrazvuková liposukce

Liposukce jako taková, prochází neustálým vývojem s ohledem na zdraví klienta. Na všech pracovištích plastické chirurgie se snaží, o co nejmenší zásah do organismu a o co nejdelší efekt zákroku. V rámci všech liposukcí je momentálně nejšetrnější tzv. ultrazvuková liposukce. Cíl je stále stejný, a to zbavení se tuku. Nicméně nečekejte jednorázové drastické odsátí. Jde o rozrušení tukových buněk pomocí ultrazvuku. Je již dlouho známo, že ultrazvuk působí až do hloubky 3 cm a dokáže v tomto úseku ovlivňovat tkáně a buňky. Lepší označení je ultrazvuková lipolýza, čím se myslí rozrušení tuku. Liposukcí se myslí přímé odsátí.

Tento zákrok je sice velmi šetrný, ale potřebuje 3-týdenní přípravu. Během tohoto časového úseku:

  • neberte léky na srážlivost krve nebo krvácivost,
  • nepijte alkohol
  • stravujte se lehce a zdravě
  • pijte dostatek tekutin
  • nekuřte
  • buďte v dobré fyzické i psychické kondici.

Výkon se odkládá, pokud má žena kožní problémy, akné, ekzém, plísňové onemocnění či jiné zánětlivé onemocnění nebo nachlazení.

Cellulite-haut

Operační liposukce

Pomocí malých vpichů pod kůži se prostor vyplní roztokem. Působí se tak přímo na tukové buňky, které se rozruší. Působením ultrazvukových vln se jednotlivé buňky oddělí a jejich struktura se poškodí. Nemusíte mít strach, že dojde k poškození ostatních buněk. Porušené tukové buňky následně lékař odsaje. Zákrok je lehký a není tolik náročný pro operatéra.

Nepřehlédněte:  Víte co to jsou hodné tuky?

Bezoperační ultrazvuková lipolýza

Během 6-10 sezení a bez skalpelu dochází k postupnému úbytku tuku pomocí ultrazvukových sond, které se přikládají na tělo. Rozrušené buňky posléze tělo vylučuje z těla pryč pomocí lymfatického oběhu a dále do krve. Proto je vhodné lipolýzu kombinovat s manuální nebo kalhotovou lymfodrenáží, kdy tento transport podpoříte. Tento bezbolestný způsob zbavování tuku je velice šetrný a dostupný v každém lepším studiu či fitness centru.

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

1 komentář u „Ultrazvuková liposukce“

  1. Dobrý den, moc děkuji za tento článek. Podařilo se mi zhubnout nějaké to kilo 🙂 ale bříško nějak stagnuje a nejde to a nejde. Tak jsem začala uvažovat o tomto zákroku. Máte zkušenosti s touto klinikou: http://www.vaserlipo.cz/o-vaser-lipo? Děkuji moc za informace.

    Odpovědět

Napsat komentář