Tobolky na hubnutí Imunit Hlíva ústřičná na posílení imunity

Jistě jste již slyšeli o tom, že hlíva ústřičná podporuje imunitu, svědčí o tom řada studií. Kromě toho hlíva slaďuje funkci štítné žlázy, čímž podporuje metabolizmus a může napomoci i k nastartování hubnoucího procesu. Bez zdravé stravy a pohybu ale kila dolů nepůjdou.

Výhody

  • Vyživuje imunitní systém.
  • Pozitivně působí na štítnou žlázu.
  • Zlepšuje metabolizmus.
  • Obsahuje minerály.
  • Pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi.

Nevýhody

  • Želatinová tobolka nevhodná pro vegetariány.
  • Vedle hlívy obsahuje i plnidla a sladidla.

Složení a dávkování

Jedna želatinová tobolka Imunit Hlíva ústřičná obsahuje 300 mg jemně mleté tkáně hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), dextrózu, mikrokrystalickou celulózu, stearan hořečnatý a selen (seleničitan sodný.

Tabletky na hubnutí a imunitu Imunit Hlíva ústřičná pro optimální účinnost užívejte jednu tobolku ráno a druhou večer po jídle.

hlíva

Upozornění

Jde o doplněk stravy, který nenahrazuje pestrost potravy a nesmějí jej užívat děti do tří let.

O výrobci

simply-you

Přípravek na hubnutí a podporu imunity Imunit Hlíva ústřičná vyrábí společnost SIMPLY YOU Pharmaceuticals a.s., která se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem výživových preparátů, fakmakosmetiky a zdravotnických doplňků. Jde o mladou perspektivní společnost, která spolupracuje s lékaři a k výrobě svých preparátů používá moderní technologie. Je členem České asociace pro speciální potraviny, která sdružuje od roku 2000 výrobce a distributory doplňků stravy.

Hodnocení

Kapsle Imunit Hlíva ústřičná jsou kvalitním zdrojem oligosacharidů, které vyživují imunitní systém. Hlíva pomáhá sladit funkci štítné žlázy a tím vám pomůže i nastartovat metabolismus, navíc reguluje hladinu cukru v krvi. Kromě hlívy ústřičné nalezneme v tobolkách na hubnutí Imunit Hlíva ústřičná také selen, který také podporuje správnou funkci metabolizmu. Kombinací všech účinků hlívy ústřičné můžete docílit i snížení tělesné hmotnosti, protože tím, že nebudete stonat, můžete mít i více energie na zdravý pohyb a sporty.

Kde výrobek koupit?

  • prozdravi.cz
  • zlekarny.cz
  • pilulka.cz

Názory zákazníků

S diagnózou diabetes jsem začal užívat hlívu ústřičnou a po využití jedné krabičky mi klesla hladina cukru z 15,4 na 6,1. (Ladislav T., 58 let, terezia.eu)

Dobrý den, přípravek Imunit Hlíva ústřičná jsem kupovala pro mého otce, který má vysoký krevní tlak, vysoký tep a cukrovku. Zrovna tuto sobotu jsem se ho ptala, jak se cítí a zda má pocit, že mu hlíva nějak pomáhá. Byla jsem mile překvapená z jeho pozitivní reakce. Začal brát dvě tablety denně, jak je uvedeno v návodu a úplně mu zmizeli bradavičky, které se mu dělali na krku. Potom mi vyprávěl, že se mu začala točit hlava, tak si změřil hladinu cukru, a zjistil, že ten mu klesl pod normál (3,5). Omezil tedy denní dávku hlívy na jednu tabletu. Minulý týden byl na krvi a tento týden jde k diabetologovi. Podle výsledků se s ním chce dohodnout, zda by bylo možné snížit dávky léků na cukrovku. Sama jsem zvědavá na reakci pana doktora. Ještě bych Vám ráda přidala jeden případ užívání hlívy ústřičné v tabletách. Moje kamarádka, která mi vlastně hlívu doporučila, ji začala kupovat pro svého vnoučka. Tomu se na ručičkách dělali ošklivé bradavice. Poté co nepomohlo vypalování, ani řezání jim lékařka doporučila zkusit hlívu ústřičnou. Po dvou měsících užívání tablet hlívy ústřičné měl ručičky čisté, ale co je ještě úžasnější, že od té doby neměl dusivý a dráždivý kašel, na který dostával nejen silné léky, ale i dýchátko, jako mají astmatici. Nyní od března vážněji nezastonal. (prozdravi.cz)

Při pravidelném užívání, jsem neměla jedinou ani slabší virózu, rýmu, nachlazení apod. Přišla jsem do styku se spálovou angínou a ani ta se u mě neprojevila, což je s podivem vzhledem k tomu, že mám (nebo bych měla mít) oslabenou imunitu, jelikož se léčím se systémovým lupusem. Takže můžu pouze doporučit. (Ověřený zákazník, heureka.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář