Sušenky na hubnutí Fobroki TOST a ROLLIN

Sušenky na hubnutí Fibroki TOST a ROLIN jsou distribuovány společností Naturhouse, která se zabývá výživou a hubnutím. Jsou slazeny fruktózou, takže nenarušují proces hubnutí a tělu doplňují potřebnou vlákninu. Jsou vhodné třeba ke snídani nebo jako chutná a sytá svačinka. Fibroki TOST mají vanilkovou příchuť a ROLIN mají máslovou příchuť a voní po anýzu.

Výhody

  • Nízkokalorické produkty.
  • Obsahují vlákninu, která zaplní žaludek.
  • Slazeny fruktózou.

Nevýhody

  • Nevíme, co přesně sušenky obsahují.
  • Vysoká cena.
  • Dostání pouze v síti Naturhouse.

Složení a dávkování

Složení sušenek na hubnutí je neznámé, jen víme, že obsahují místo cukru fruktózu a vlákninu.

Sušenky se konzumují v přiměřeném množství na snídani nebo třeba svačinu. Lze je jíst u diety, když na vás přijde hlad.

fibroki-tost

Upozornění

Kontraindikace sušenek na hubnutí Fibroki TOST ani ROLIN nejsou známy.

O výrobci

kiluva Sušenky na hubnutí Fibroki TOST i ROLIN jsou produktem španělské společnosti  KILUVA DIET, S.L.U., která vyrábí i jiné nízkokalorické potraviny a další různé doplňky stravy, které jsou vhodné při hubnutí.

Hodnocení

Sušenky na hubnutí Fibroki TOST a ROLIN obsahují vlákninu a fruktózu, což je při hubnutí pozitivní, protože vláknina zaplní žaludek a fruktóza ukojí naši chuť na sladké, ale je mnohem lépe stravitelná, než obyčejný řepný cukr. Bohužel se neznáme přesné složení sušenek. Sušenky jsou k dostání pouze v síti center na podporu hubnutí Naturhouse a neexistuje příliš mnoho možností, jak o nich získat relevantní nereklamní informace.

Kde výrobek koupit?

Nepřehlédněte:  Superfood, výjimečně výživné potraviny RAW

Sušenky s vlákninou Fibroki TOST a ROLIN lze zakoupit v síti prodejen Naturhouse.

Názory zákazníků

Jako určitě máte pravdu v tom, že je to celkem drahé, na druhou stranu, když to dodržujete, tak jak máte (a celkem ani není potřeba to nedodržovat) já hlad ani chutě neměla, jen třeba na svatbě nebo na dovolené, tak hubnete fest. já jsem si pak spočítala, kolik jsem dala v hospodě za utopence, za pivo, za hotdoga cestou do práce, za kafe z automatu, a ač to bude znít jako strašnej paradox, tak jsem na nule, nebo dokonce i něco malinko ušetřím, protože sladký už nekupuju ani domu. (Iva, dama.cz)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. (Marie Lomská, konzultacehubnuti.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

1 komentář u „Sušenky na hubnutí Fobroki TOST a ROLLIN“

  1. Hezký den, já byla oslovena na ulici výživovou poradkyní, že mě zváží a změří hodnoty vody , tuků v těle.Bylo to jako na zavolanou, protože jsem se cítila oteklá v obličeji a stále unavená.Váha mě tak ani nevadila i když jsem měla menší nadváhu.Tuků a vody jsem měla daleko víc než je normál, tak jsem dostala jídelníček sestavený přímo na mě , mohla a nemusela jsem si koupit některé produkty. To mě vyhovovalo, že mě nikdo nenutí a poradkyně byla velmi milá, zkrátka jsem se cítila výborně.Vyzkoušela jsem vlákninu a sušenky a pak i ostatní produkty, ale hlavní je, že jsem se naučila pravidelně jíst a pít a za 4 týdny jsem se dostala na správnou váhu i tuky , vodu v těle a hlavně je pro mě důležité, že zmizela moje únava.Moc moc děkuji a určitě to žádný podvod není, je to jen vaše rozhodnutí, jestli se chcete cítit dobře, nebýt unavená a být zdravá.Na navštěvy se vždycky moc těším.Marie

    Odpovědět

Napsat komentář