Superfood, výjimečně výživné potraviny RAW

Superfood jsou potraviny s výjimečně výživným složením a dovedou velice dobře nahradit výživové doplňky. Navrch nad nimi mají zejména svou vyvážeností a vstřebatelností, protože nejde o tělu cizí chemický koktejl. Mezi tyto potraviny se řadí například různé bobule, sladkovodní řasy, semena nebo kořeny z celého světa.

Výhody

 • Zcela přírodní.
 • Ideální pro RAW stravu.
 • Velká variabilita.
 • Jsou chutné.
 • Mnoho je jich snadno dostupných.

Nevýhody

 • Vyšší cena.
 • Musíte si hlídat kvalitu zpracování.
 • Je třeba si o nich načíst potřebné informace.

Složení a dávkování

V superfood nalezneme vše, co tělo potřebuje. Obsahují vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny, nenasycené mastné kyseliny, prostě vše, co tělo potřebuje.

Superfood jsou svou podstatou potraviny, můžete jich konzumovat, kolik chcete. Vše ale ze zdravého rozumu.

Upozornění

Na různé druhy superfood si musí dávat pozor akorát alergici.

chia

O výrobci

Výrobců superfood je mnoho, nabízejí například bobule ve formě suchých nebo lyofilizovaných plodů, různá semínka (např. Chia), mleté kořeny nebo zpráškované tropické plody atd.

Hodnocení

Superfood je moderní a zdravý trend ve stravování. Je to cesta, jak se vyhnout celé řadě výživových doplňků, tabletek a jiné chemii. Pokud chcete doplňovat vitamíny a podporovat své zdraví právě superfood musíte si o nich nalézt dostatek informací, konzumovat je ve velmi dobré kvalitě a hlavně je kombinovat tak, aby vám opravdu nic nechybělo. Na druhou stranu, pokud přidáte superfood do svého jídelníčku, nebo jím nahradíte nějakou pochutinu, uděláte jen dobře.

Nepřehlédněte:  Tabletky na hubnutí Chitomax

Kde výrobek koupit?

 • iswari.cz
 • rawsuperfood.cz
 • mybotanika.com

Názory zákazníků

Já mám ze superpotravin ráda luštěniny, quinou, kurkumu, goji (v müsli, samotné moc ne), výhonky, semínka a ořechy kromě mandlí, sójové výrobky, shiitake, borůvky a všechno ovoce a zeleninu, co tam patří, kakaový boby… A naopak mi nedělají dobře řasy a kokosový olej a hrozně mi nechutná ječmen. (Yvonna, omlazeni.cz)

Taky se snažíme používat superpotraviny v našich receptech. Kakaové boby a včelí pyl jsou perfektní na sladké věci, dodají tomu šmrnc. Jinak záleží teda na tom, co všechno do superfoods zahrneme, ale třeba teďka testuju kefíry a bezlepkové obiloviny, chystám se na klíčky a asijské věci. (Pavla Bellis, omlazeni.cz)

Ahojky, chci se zapojit do diskuze. Já jsem mladý ječmen už taky zkoušela. Přijde mi úplně super. Pravidelně ho používám už asi půl roku a myslím, že opravdu pomáhá ku zdraví. A dokonce mi ani nevadí jeho chuť. Už jsem si z toho udělala takový rituál a ječmen teď piju s nadšením. (Klasisa19, e15.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář