Sladkovodní sinice Spirulina Pura

Spirulina Pura je čistě přírodní produkt bez jakýchkoli pojidel či příměsí. Jedná se o přirozenou bezlepkovou potravinu s vysokým obsahem živin, jako jsou bílkoviny, železo, nukleové kyseliny, chlorofyl a celá řada dalších bioaktivních látek. Pokud vám schází energie, potřebujete posílit imunitu nebo bojujete s nadváhou, může pro vás být užívání této sladkovodní řasy určitě přínosné.

Výhody

  • Čistě přírodní produkt.
  • Vhodné pro celiatiky.
  • Zdroj bílkovin, aminokyselin, přírodních vitamínů a minerálů.
  • Posiluje imunitní systém.
  • Detoxikuje organismus.
  • Kontrola tělesné hmotnosti, může urychlovat spalování tuků a zabraňovat jejich ukládání.
  • Potlačuje chuť na sladké.
  • Zdroj energie.

Nevýhody

  • Vyšší cena.
  • Nepříjemné průvodní jevy detoxikace těla.

Složení a dávkování

100% čistá přírodní sinice slisovaná do tablety.

Užívá se 4-6 tablet 3x denně. Pro optimální účinnost se doporučuje užívat po dobu 2-3 měsíců.

Upozornění

Jedná se o doplněk stravy.  Nevhodné pro děti do 3 let (hrozí vdechnutí tablety).

O výrobci

chlorella-centrum

Česká společnost Chlorella centrum s. r. o. byla založena roku 2004 jako nástupce firmy Fitmin působící na českém trhu již od roku 1999. Chlorella centrum dováží spirulinu od renomovaného světového pěstitele a zpracovatele Vedan Enterprise Corp. z Taiwanu. Chlorella centrum s. r. o. vyrábí kromě doplňků stravy také přírodní kosmetiku obohacenou o účinnou složku CGF – Chlorella Growth Factor, kterou naleznete pod značkou Chlorella Pura Cosmetics.

Hodnocení

Jedná se o 100% přírodní produkt, zelenou potravinu, která organismu doplní spoustu potřebných živin, dodá tak tělu energii a pomůže s detoxikací. Spirulina je vhodná zejména pro vegetariány a vegany, pro svůj vysoký obsah bílkovin a nachází se v ní, jako v jednom z mála rostlinných zdrojů i vitamín B12. Ten je nezbytný pro zdraví nervové soustavy a krvetvorbu. Spirulina Pura pro vás může být vhodným tukožroutem, nepočítejte však s tím, že udělá všechnu práci za vás. Může být pouze vhodným zdravým pomocníkem ve snaze zhubnout.

Nepřehlédněte:  Tabletky na hubnutí L-carnitin 500 mg

Kde výrobek koupit?

Názory zákazníků

Spirulina mě první týden užívání (3x 5 tablet) překvapila. Myslela jsem, že jsem již „očištěná“, ale nebylo tomu tak. Měla jsem jeden den silné pocení a zimnici (bez teploty) a poté následoval průjem (bez bolestí břicha) – možná lépe řečeno čistění střev. Po týdnu se vše zklidnilo, ale změnily se mi jídelní návyky. Jím celkově zdravě, ale Spirulina mi totálně změnila chutě. Omezila výrazně chuť na sladké, na maso (zřejmě svým vysokým obsahem bílkovin) a zhubla jsem bez většího přičinění 3 kg. Neumím se již přejídat, „tláskat“, jelikož mám opravdu vybrané chutě. Celkovým dojem je proto perfektní a doporučuji užívaní Spiruliny, i když bude potřeba ze začátku vydržet. (anonym, prozdravi.cz)

Určitě produkt Spirulina Pura doporučuji, splnil mé očekávání. Při očistě organizmu dochází k vylučování škodlivin, je to patrné na kůži, malé boláčky záhy zmizí. Navíc mi upravuje vysoký tlak, čistí organizmus a snižuje chuť k jídlu. (anonym, prozdravi.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář