Přírodní sladidlo Stevia !N - recenze, podvod, zkušenosti a diskuze


Stévie sladká je rostlina ze sladivostí 300 krát vyšší než cukr, která se používá tradičně v Brazílii a v Paraguayi jako sladidlo. Její listy neobsahují žádné kalorie, a proto se začala přidávat do nápojů a funguje i jako přírodní sladidlo. Otázkou je, nakolik zůstane stévie sladká přírodní, když se z ní vyrobí pilulka místo cukru do kávy nebo čaje.

Výhody

 • Neobsahuje žádné kalorie.
 • Nemá nepříjemnou pachuť jako jiná sladidla.
 • Přírodní produkt.

Nevýhody

 • Mozek nedostane impuls nasycení.
 • Málo klinických studií, aby se vědělo, zda je či není škodlivá.

Složení a dávkování

Jedna tableta obsahuje 30 mg laktózy, 12 mg stévie sladké (Stevia rebaudiana, glykosidy, rebaudiosid A 98%), 5 mg leucinu a karboxymethylcelulózu, která slouží jako emulgátor.

Sladidlo Stevia !N si můžete přidávat do nápojů místo cukru, ne ale více, než 5 ks na 15 Kg vaší váhy. Například, vážíte-li 75 Kg, můžete sníst 25 tabletek sladidla denně.

Upozornění

Sladidlo Stevia !N se nedoporučuje dávat dětem mladším 3 let.

O výrobci

green-diamond-medical

Přírodní sladidlo Steva !N vyrábí společnost Green Diamond Medical s.r.o., která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem doplňků stravy a zdravotnických prostředků. Green Diamond Medical s.r.o. je na českém trhu od roku 2011. Kromě sladidla Stevia !N vyrábí například spreje a svíce na čištění uší nebo produkty z Acai.

Hodnocení

Sladidlo Stevia !N v tabletkách je dobrá alternativa, pokud máte rádi sladké, ale chcete se vyhnout cukru, který je příliš kalorický. Jestliže potřebujete zhubnout a držíte redukční dietu, je to šance, mít aspoň trochu sladší pokrmy. Stevia nemá nepříjemnou pachuť, jako jiná sladidla, ale neexistuje dostatek relevantních studií, které by dokazovaly její absolutní bezpečnost a zdravotní nezávadnost, jak mnohdy z reklam slyšíme. Tabletky se mohou hůře rozpouštět.

Kde výrobek koupit?

 • prozdravi.cz
 • lekarna.cz
 • karikari.cz

Názory zákazníků

Byla jsem závislá na cukru a zachránilo mě až sladidlo z rostliny stevie. Je to přírodní sladidlo bez chemie a sladí jídlo stejně jako kostka cukru. Nemá žádné kalorie a dokonce působí proti zubnímu kazu – působí přesně naopak jak cukr. Je to super, cukr už nejím, hubnu a jsem plná energie. (Miluška, doktorka.cz)

Já z ní vařím, sladím čaj a je to super. Dávám to i 18 měsíčnímu prckovi do vody s trochou limetky a jak mu to chutná… Určitě lepší než nějaký Jupík, Kubík apod. Dávám do omáček, pudinků, zelí… Stačí opravdu trocha. Škoda, že se o ní moc neví… (rrenda, emimino.cz)

Sladivost dobrá, chuť dobrá, ale sladidlo nezvládnuté technologicky. Nerozpustí se mnohdy ani po 10 minutách v horkém čaji. A to můžete míchat, seč vám síly stačí. Zajímalo by mě jak mohl někdo napsat, že lze s tímto sladidlem sladit i studené nápoje. Tam je doba rozpuštění i 20 a více minut. Bohužel mám rád horký čaj, takže sladidlo asi nakonec nebude pro mne tím vhodným, protože než se rozpustí, tak mi čaj vychladne. (Vladimír Kašpar, drmax-lekarna.cz)


CHCETE KONEČNĚ ZHUBNOUT?

 • Ověřené přípravky na hubnutí
 • Tobolky na přírodní bázi
 • Podrobné srovnání různých přípravků

Přírodní sladidlo Stevia !N
5 (100%) 1 hlasů

Podobné recenze

Jedná se o podvod? Napište vaše zkušenosti.

Diskuze.

2 zkušeností s Přírodní sladidlo Stevia !N

 1. napsal:

  Ahoj,
  pokud můžu, tak bych napsala něco, co mi vyhovuje více nže stévie – ta má totiž pachuť. Já teď objevila maltitol http://www.maltitol.cz který by měl mít nízký glykemický index, ménně kalorií i sacharidů. Tak to zkusim, prootže by měl být také přírodní

 2. Danda napsal:

  Stévie je moje oblíbené přírodní sladidlo..jsou v podstatě dvě možnosti, buď si můžete stévii vypěstovat sami, což není moc náročné, nebo ji můžete užívat prostřednictvím kvalitních bio přípravků, třeba těch peprmintových

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sex Cams