Přípravek na hubnutí SlimBall

Přípravek na hubnutí SlimBall má podle jeho prodejců fungovat jako žaludeční balónek, ale bez chirurgických zásahů. Jde o to mít plný žaludek a nemít hlad, tím se zredukuje množství snězeného jídla. Zároveň mají tabletky na hubnutí SlimBall zamezit vstřebávání části tuku z jídla.

Výhody

 • Vytváří pocit plného žaludku.
 • Redukuje vstřebávání tuků.
 • Obsahuje vlákninu.
 • Garance vrácení peněz, když nebude fungovat.

Nevýhody

 • Guma karaya může vyvolat nevolnosti a průjem.
 • Nevhodné pro vegetariány – živočišné E572.
 • Obsahuje plnidlo.
 • Vysoká cena.
 • Může vyvolat alergické i astmatické problémy.

Složení a dávkování

Přípravek na hubnutí SlimBall

Přípravek na hubnutí SlimBall obsahuje tři složky. První a asi i nejdůležitější je vláknina karaya, známá i jako E416, která se v potravinářství používá jako zahušťovadlo. Umí až 50x zvýšit svůj objem. Druhou složkou je jablečný pektin, který má sloužit ke snížení vstřebávání tuku z jídla. Poslední složkou je magnézium stearát – E572.

Tabletky na hubnutí SlimBall se užívají 3 kusy dvakrát denně. K udržení váhy se má SlimBall začít znovu užívat v menším množství, jakmile zjistíte, že jdou kila zase nahoru.

Upozornění

 • Tento přípravek nemají užívat nezletilí, těhotné a kojící ženy.

O výrobci

Prášky na hubnutí SlimBall jsou, dle stránek distributorů, vyrobeny ve Francii. Tamtéž se i dočteme, že jde o doplněk stravy volně dostupný v zemích Evropské unie. Distributorem v ČR je Fast Mail Service s.r.o.

Hodnocení

Přípravek na hubnutí SlimBall

Lék na hubnutí SlimBall poněkud sporný přípravek na hubnutí, údajně má fungovat jako přírodní žaludeční balónek a vyvolávat pocit sytosti. Jeho punc 100% přírodního doplňku narušuje fakt, že je složen ze dvou „éček“ a pektinu, který jediný můžeme považovat za čistě přírodní. Jeho udávaný 100% rostlinný původ narušuje magnezium stearát, který se běžně vyrábí z hovězího tuku. Sporný je i fakt, že tento přípravek na hubnutí máme užívat i po dosažení váhy, kterou chceme jen při náznaku opětovného nabírání kil zpět.

Kde výrobek koupit?

 • slimball.cz
 • slimball-hubnuti.cz
Nepřehlédněte:  Jaké jsou zkušenosti s liposukcí SlimLipo? – Recenze

Názory zákazníků

Světe div se!! Zhubla jsem po nich, ne nijak moc, ale 6 kg je 6 kg. Jsem spokojená. Píšou tam, že nejde jen o to, že tabletka nabobtná, ale látka, kterou to obsahuje (nevím, jak už se to jmenuje) a žaludeční šťávy provedou v těle nějakou šarádu. Ale na každého to účinkuje jinak mno, to mi i říkala paní do telefonu. Mamky kamarádka si to objednala taky, ale zhubla asi jen 3 kg a vrátila ty krabičky prázdný a peníze jí přišli složenkou zpátky, je fakt že po delší době, taky už nečekala, že přijdou, ale přišli. Ona si za to koupila u stejné firmy novinku 309, nebo jak se to jmenuje a rozpouští si nějaké sáčky ve vodě a to jí prej pomáhá. (helloa, omlazeni.cz)

Mám vyzkoušený SlimBall a efekt, který je popisován v reklamě, nefunguje. Myslím tím pocit plného břicha. A to nejsem tlustá, abych měla „vytahaný“ žaludek. Při výšce 170 cm vážím 71g. Nemyslela jsem si, že budu po SlimBall hubnout, výrobce to ani negarantuje. Ale myslela jsem si, že pocit plného břicha bude fungovat. Vůbec!!! (Lucie, zhubnitrvale.cz)

Koupila jsem si SlimBall rovnou kůru na zhubnutí až 20kg. Dodržovala jsem přesné pokyny, snížila jsem i příjem jídla. Vůbec to nepomáhá, zbytečně vyhodíte peníze z okna. Dokonce jsem je ponořila do vody a čekala jsem, co se stane, stalo se to, že se ve sklenici s vodou udělal šlem, žádné nabobtnání. Opravdu nekupovat nezhubnete ani deko. (Máca, doktorka.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2023    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Napsat komentář