Pilulky na hubnutí Lipoxal Xtreme II

Prášky na hubnutí Lipoxal Xtreme II docela příjemně překvapily svým čistě přírodním složením, které má napomoci k redukci tělesné hmotnosti. Obsahují 9 účinných látek a z toho je 6 extraktů z různých rostlin, které jsou doplněny o červený ženšen, L-karnitin a synefrin. Tato kombinace látek vám může pomoci shodit přebytečné kilogramy tím, že stimuluje metabolizmus tuků a zvyšuje jejich spalování.

Výhody

  • Obsahuje antioxidanty chránící buňky před volnými radikály.
  • Skládá se z rostlinných extraktů a dalších přírodních látek.
  • Má termogenní účinek.
  • Stimuluje metabolizmus a krevní oběh.

Nevýhody

  • Může po něm bolet žaludek.
  • Zvyšuje pocení.
  • Nesmí se brát večer.
  • Vyšší cena, pokud není v akci.

Složení a dávkování

Pilulky na hubnutí Lipoxal Xtreme II se skládají z extraktu ze zeleného čaje, protiskékavých látek: mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová, stearát hořečnatý a talek, plnidla: fosforečnan vápenatý, extraktu ze zázvoru, guarany, extrakt z plodů Citrusu aurantium, stabilizátorů: karboxymethylcelulóza, hydroxypropylmethylcelulóza, extraktu z kakaa, Panax ginseng extraktu, L-karnitinu tartrát, extraktu z olivového listí, červeného korejského ženšenu, barviv: titanová běloba, oxidy a hydroxidy železa a odpěňovače: polyethylenglykol.

Tabletky na hubnutí se užívají podle hmotnosti. Do 60 Kg užívejte 1 tabletu 3x denně a od 60 Kg 2 tablety 2x denně. Vždy s jídlem.

httpv://www.youtube.com/watch?v=R8cDzV4Xlaw&rel=0

Upozornění

Tabletky na hubnutí Lipoxal Xtreme II obsahují termogenní látky zelený čaj, zázvor, kakao, guaranu a synefrin z hořkého pomeranče. Pokud trpíte nesnášenlivostí na některou z těchto látek, přípravek neužívejte. Účinek přípravku na hubnutí může přetrvávat až několik hodin v podobě pocitu tepla v oblasti břicha a zvýšeného pocení při cvičení. Z tohoto důvodu přípraek neužívejte v pozdních odpoledních hodinách nebo večer. Lipoxal Xtreme II chraňte před dětmi a nepodávejte ho zvířatům.

O výrobci

Pilulky na hubnutí Lipoxal Xtreme II

Prášky na hubnutí Lipoxal Xtreme II jsou produktem české firmy Walmark, která se zabývá výrobou parafarmaceutických přípravků, doplňků stravy a léčebnou kosmetikou zabývá od roku 1992. Od roku 2003 má společnost Walmark povolení k výrobě léčiv od Státního ústavu pro kontrolu léčiv a jeho portfolio výrobků se rozrostlo o humánní léčiva. Společnost Walmark má hlavní sídlo v Třinci.

Pilulky na hubnutí Lipoxal Xtreme II

Hodnocení

Pilulky na hubnutí Lipoxal Xtreme II jsou moderní přípravek na hubnutí kombinující celou řadu přírodních extraktů s termogenním  účinkem. Bude vám teplo a budete se potit a to zejména při sportu, což zajisté povede ke kýženému výsledku. Na druhou stranu po těchto tabletkách na hubnutí nemusíte usnout, pokud si je vezmete příliš pozdě odpoledne. Pokud jste fyzicky zdraví, neměly by vám tyto prášky nijak uškodit.

Nepřehlédněte:  OmegaMarine PREMIUM: Recenze

Kde výrobek koupit?

Názory zákazníků

Zatím používám měsíc, zatím žádné výsledky. Občas ihned po požití Lipoxalu, 5-10 minutová bolest spodní části břicha. Doporučuji zapíjet větším množstvím tekutiny. (Daniela Grossmannová, manitera.cz)

Tak zatím můžu konstatovat, že Lipoxal asi potlačuje chuť k jídlu. V šest ráno jsem měla jogurt s banánem, teď je skoro půl jedenácté zatím vůbec necítím hlad. Jindy mám touto dobou v sobě už svačinu. (Kytička, doktorka.cz)

Dobrý den, vyzkoušela jsem již lipoxal direct před 5 lety a zhubla jsem za ½ roku 9 kilo, žádné zažívací potíže jsem neměla, před 2 roky jsem chtěla zhubnout další 3 kg a koupila jsem si Lipoxal Xtreme (Lipoxal direct přestali vyrábět) – ten mi bohužel vůbec nevyhovoval z důvodů velkých křečí a pálení v žaludku, i když jsem byla vždy najedena tak, jak to doporučuje výrobce, nemohla jsem ho dále užívat. Nyní jsem vyzkoušela Lipoxal Xtreme II a opět mi vyhovuje bez potíží. Váha za 2 měsíce se snížila o 3 kg, jak jsem chtěla. Musím říci, že tento přípravek na mě funguje, jak má, zhubly mi ruce a stehna. Samozřejmě se omezuji ve sladkém a hlavně nemám na něj chuť. S tímto výrobkem jsem velice spokojena. (prozdravi.cz)

Chcete konečně zhubnout?

✔️ Ověřené keto diety pro rok 2024    ✔️ Srovnání účinnosti, ceny a výběru jídel    ✔️ Zkušenosti a recenze zákazníků

Srovnání keto diet

Odbornou kontrolu článku provedla MUDr. Zdeňka Fantová.

Napsat komentář